Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 2 d.)

  • Teksto dydis:

AVINAS. Pasistenkite nuo pat ryto negadinti nuotaikos aplinkiniams. Jeigu gerbsite kitus, ir patys įgysite daugiau autoriteto ir palankumo. Pamirškite tuščiagarbes ambicijas ir ramiai siekite prasmingų tikslų.

JAUTIS. Nebloga diena smulkioms klaidelėms taisyti tiek studijų, tiek kitose srityse. Verta kreiptis į įtakingus asmenis, teisininkus, specialistus ar užsieniečius, tvarkyti kelionių dokumentus, ruošti publikacijas, užsiimti švietimu.

DVYNIAI. Mintys daugiausia suksis apie finansinius įsipareigojimus, artimus žmones. Skaičiuoti ir taupyti vers asmeninio gyvenimo, namų pertvarkymo ar kitokių pokyčių planai.

VĖŽYS. Iš ryto nelabai seksis bendrauti. Negalėsite pakęsti jokios kontrolės. Visgi norėsite draugiškai bendradarbiauti, sakyti komplimentus, taikyti naujoves. Galbūt ruošitės kelionei. Jeigu jau keliaujate, intriguos įdomios pažintys.

LIŪTAS. Jeigu rimtai dirbate, džiaugsitės greitai atlikę darbus ir galintys rinktis kokybišką laisvalaikį. Galimas svarbus pokalbis su potencialiu darbdaviu. Neužsimokite daugiau, nei leidžia galimybės.

MERGELĖ. Išryškės jūsų patrauklumas, sulauksite komplimentų. Nepagailėsite laiko ir pinigų savo įvaizdžiui gerinti. Gali būti įvertinti ir jūsų vaikų gabumai ar gerosios pastangos.

SVARSTYKLĖS. Jeigu neturite ypatingų siekių ir norų, ši diena nenuvils. Kasdienybės rutina nevargins, o plaukimas pasroviui leis patirti mažiau įtampos. Turbūt užsuksite į grožio saloną arba užsiregistruosite kosmetinei ar sveikatinimo procedūrai.

SKORPIONAS. Sėkmė priklausys nuo jūsų vikrumo ir iškalbos. Užtaisysite svarbių santykių spragas, jeigu sugebėsite prisipažinti klydę. Galbūt išgirsite svarbių atsivėrimų, meilės žodžių.

ŠAULYS. Tikėtina, kad pavyks pakreipti įvykius norima linkme. Galbūt vertėtų išsiaiškinti savo finansines perspektyvas ir tartis su artimu žmogumi dėl aktualių turtinių reikalų.

OŽIARAGIS. Rytinę įtampą netrukus turėtų pakeisti žymiai optimistiškesnis nusiteikimas. Pradžiugins kažkieno ištartas komplimentas, įvertinimas. Galbūt realizuosis kai kurios jūsų viltys.

VANDENIS. Nebloga diena, jeigu galite sau leisti neužsiimti rimtais darbais ir plaukti pasroviui. Nudžiugins tai, kas įvyks pasitelkus įkvėpimą ar tiesiog atsipalaidavus. Tausokite sveikatą.

ŽUVYS. Geriausiai seksis pasireikšti ne dalykinėje, o visuomeninėje veikloje ir bendraminčių kompanijoje. Palanku demonstruoti savo pasiekimus, pranašumus. Tai padės pelnyti palankumą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių