Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 22 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 22-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Šiandien būsite nusiteikę ūkiškai padirbėti arba pasportuoti, pasirūpinti higiena, grožiu, sveikata. Vakarą leisite internetu ar kitaip bendraudami su nepažįstamais žmonėmis. Nesaugios situacijos gali susidaryti dėl gyvūnų elgesio.

JAUTIS. Šią dieną skirkite turiningam laisvalaikiui kartu su mylimu žmogumi, vaikais. Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, realizuokite jį. Tačiau lengvabūdiškas nuotykis ar abejotina pramoga gali per daug kainuoti.

DVYNIAI. Šiandien gali paaiškėti, kad kai kurie aplinkiniai nežino gero tono taisyklių ir leidžia sau gadinti mikroklimatą dėl niekų. Galbūt sužinosite, kad atsirado nenumatytų aplinkybių ir dėl to keičiasi vakaro planai.

VĖŽYS. Jums bus nelengva, jeigu privalote atlikti pareigą, kuriai labai priešinasi jūsų vidinė būsena arba kas nors iš aplinkinių. Galite prisiklausyti aštrių komentarų. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Tikėtinos problemos dėl tarpusavio santykių ar pinigų. Verčiau neskubėkite užsisakyti kai kurių prekių, paslaugų. Reikėtų įsitikinti dėl kokybės ir kainos santykio.

MERGELĖ. Diena gana maloni, tačiau vakare bus nelengva išvengti konfliktų tiek su artimaisiais, tiek kituose santykiuose. Būtų geriau nepradėti ginčytis ar provokuoti. Labiau paisykite kitų žmonių poreikių. Saugokitės traumų, ugnies.

SVARSTYKLĖS. Galite jaustis nusivylę savimi arba artimu žmogumi, turbūt vargins savigrauža. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai ir neatsargiai. Pasistenkite nepasiduoti abejotinai įtakai.

SKORPIONAS. Šiandien jums nerekomenduojama vienatvė. Bendraukite su draugais, giminaičiais, tik pasistenkite išvengti piniginių tarpusavio santykių ir kalbų, žadinančių pavydą dėl turtinės padėties.

ŠAULYS. Šiandien bus nelengva, jeigu savyje ir kituose kurstysite pavydą, ambicijas. Verčiau rimčiau pamąstykite, prieš išsakydami savo nuomonę, piktesnius argumentus. Vakare grės traumos, būkite itin atsargūs.

OŽIARAGIS. Kils poreikis su kuo nors pasidalinti savo mintimis bei troškimais. Galite turėti reikalų su užsieniečiais. Tačiau vakaras nebus toks sklandus kaip norėtųsi. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Šiandien itin tausokite savo sveikatą, venkite persitempimo ir stresų. Jeigu reikia rašyti, skaičiuoti, atlikti protines ar buhalterines užduotis, neatidėkite vakarui, nes susikaupti trukdys įvairūs dirgikliai.

ŽUVYS. Dieną neblogai seksis. Vakare jums gali sukelti nerimą antrosios pusės keliami reikalavimai, pretenzijos. Venkite slapta kerštauti, elgtis nebrandžiai, nes vėliau dėl to gailėsitės. Pasisaugokite agresyvių asmenų, sukčių.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių