Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 27 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 27-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote kasdienybės rutinoje. Gali būti, kad teks dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis ar pan. 

JAUTIS. Rūpės finansų politika bei pokyčiai šioje srityje. Sugebėsite susikoncentruoti, jeigu dirbate su svarbiais dokumentais. Gali išryškėti jūsų finansinis talentas. Pasistenkite grąžinti ir susirankioti skolas.

DVYNIAI. Šiandien daug emocijų patirsite per priešingą lytį arba konkurentus. Visgi ši diena nenuvils, jeigu sugebėsite taktiškai, pagarbiai bendrauti su oponentais, tinkamai tarpininkauti ir bendradarbiauti. Girdėkite kitos pusės argumentus.

VĖŽYS. Šiandien nevenkite uoliai paplušėti darbe arba pasiieškoti darbo, naujų verslo užsakymų ar kt. Labai svarbu pasirūpinti ir sveikata, įvaizdžiu, augintiniais.

LIŪTAS. Aktualūs bus meilės, kūrybos ir vaikų auklėjimo klausimai. Parodykite dėmesį dominančiam asmeniui. Neatsisakykite siūlymo pasikalbėti prie kavos puodelio. Pokalbis, flirtas bus ne tik malonus, bet ir naudingas.

MERGELĖ. Šiandien geriausiai jausitės tvarkydamiesi namuose, bendraudami su šeima. Būsite linkę išleisti nemažai pinigų, kad patenkintumėte savo bei artimųjų poreikius. Neatsisakykite pastarųjų išklausyti, paremti, jei jiems reikia jūsų pagalbos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl gali prasiplėsti akiratis ar atsinaujinti sena pažintis. Naudos galite tikėtis per reklamą, protinę ir komercinę veiklą.

SKORPIONAS. Jums gali pavykti susitarti dėl tiekimo, kredito ar darbo, uždarbio perspektyvų. O galbūt pakvips nauda iš pelningo vienkartinio sandorio, nuomos, tarpininkavimo ar pan.

ŠAULYS. Veiklos ir emocijų kupina diena. Būsite apsukrūs ir iškalbūs. Regis, bet kam galėsite apsukti galvą. Pasistenkite apsispręsti, kuria kryptimi šiandien nukreipti savo energiją, antraip išeikvosite ją visiškai nenaudingai.

OŽIARAGIS. Galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus. Vis dėlto itin svarbių sprendimų šiandieną nepriimkite ir sunkių darbų nedirbkite. Pravartu suvokti savo silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų.

VANDENIS. Tikėtini įdomūs susitikimai. Santykiai gali konkretizuotis, paaiškės dėmesio ir bendravimo motyvai. Galbūt ankstesnį priešiškumą pakeis supratimas ir draugystė. Kažkieno tarpininkavimas gali jums išeiti į naudą.

ŽUVYS. Šiandien būsite linkę disciplinuotai ir kantriai dirbti. Gali pakvipti karjeros perspektyvomis ar kitokiu įvertinimu. Atsivėrusia galimybe reikia sugebėti pasinaudoti.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių