Išskirtinėje vietoje – prestižiniai „Kauno panoramos“ apartamentai

  • Teksto dydis:

Žaliakalnyje, Pelėdų kalno pašonėje, naujakurių laukia išskirtiniai „Kauno panoramos“ apartamentai, pritaikyti patogiam ir tvariam gyvenimo ritmui. Projekto išskirtinumas – kvapą gniaužiantys Kauno vaizdai, kuriais gyventojai galės mėgautis pro didžiulius langus, iš savo terasų ir apžvalgos aikštelės, esančios namo kieme.

Prestižinė vieta

Žaliakalnis – prestižinis Kauno rajonas, savyje talpinantis daug istorijos vingių, žaliųjų oazių ir išskirtinių vietų, kuriose gyveno ir kūrė ryškios Lietuvos asmenybės. Viena tokių – Pelėdų kalnas. Tai viena aukščiausių Kauno vietų, nuo kurios atsiveria nuostabi Kauno panorama.

Būtent čia įsikūrė prestižiniai „Kauno panoramos“ apartamentai, tad gyventojai kiekvieną rytą galės stebėti bundantį miestą, o vakare ramybe apgaubs šalia šnarantis parkelis. Ši vieta – ramybės oazė, tačiau vos kelios minutės ir galima pasinerti į tikrą miesto šurmulį. Todėl patogumas – svarbiausias „Kauno panoramos“ akcentas, į kurį telpa ne tik atsiveriantis nuostabus miesto vaizdas, bet ir galimybė per kelias minutes pasiekti Kauno centrą ir senamiestį. Be to, netoli Pelėdų kalno įsikūrusios net kelios ugdymo įstaigos, tad vieta puikiai pritaikyta šiuolaikiniam ir įvairius poreikius atliepiančiam gyvenimui.

„Turėjome sklypą unikalioje Kauno vietoje ir norėjosi jį pritaikyti šiuolaikiniam, moderniam ir patogiam gyvenimui. Projektas „Kauno panorama“ būtent ir yra apie gyvenimą ramioje, išskirtinėje Kauno vietoje, nuo kurios į centrinę Kauno dalį ir Senamiestį galima lengvai patekti ir automobiliu, ir pėsčiomis. Viskas tiesiog ranka pasiekiama.

Aurimo Barkausko nuotr.

Be to, Kaune trūksta prestižinių butų, nes mieste nėra tiek daug vietų, kurios turėtų tokią gerą aurą ir leistų gyventojams mėgautis gražiu vaizdu, todėl ir nusprendėme Pelėdų kalno pašonėje vystyti prestižinių apartamentų projektą. Naujakuriai tikrai galės džiaugtis visais metų laikais, stebėti Kauno ritmą ir leisti laiką jaukiuose namuose“, – kalbėjo projektą „Kauno panorama“ vystančios bendrovės „Altas ir ko“ pardavimų vadovas Tomas Šumskas.

Vaizdas – kerintis

Stebėti Kauno gyvenimą iš tiesų paprasta. Pro didelius „Kauno panoramos“ langus atsiveria Senamiestis, Žaliakalnio stogai, Kauno atvirukinių objektų bokštai, o tolumoje – ir Santaka.

Aurimo Barkausko nuotr.

„Kiekvienuose apartamentuose įrengtos labai didelės terasos, kurios leidžia mėgautis vaizdu ir su šeima jaukiai leisti laiką. Be to, namas turi ir bendrą amfiteatrą, nuo kurio taip pat atsiveria nuostabūs Kauno vaizdai“, – idėją, kaip kiekvienas „Kauno panoramos“ gyventojas galės iš tiesų džiaugtis miesto vaizdas, pristatė T. Šumskas.

Tvarus gyvenimo būdas

Trijų aukštų apartamentų projekte „Kauno panorama“ – aštuoniolika apartamentų. Kiekvienam jų priklauso ir vieta požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, galimybė įrengti ir elektromobilių įkrovimo stoteles. Be to, įrengtos ir dviračių saugyklos, kad kiekvienas namo gyventojas galėtų atrasti sau patogiausią keliavimo būdą, o kartu nereikėtų sukti galvos dėl transporto priemonių laikymo.

„Tai pirmasis daugiabutis Žaliakalnyje, kuris turi A++ energinės klasės vertinimą. Čia įrengtos naujausios šildymo ir vėdinimo sistemos. Apartamentuose yra aukštos lubos, panoraminiai langai, turintys saulės kontrolę, terasos. Visos sistemos sudėliotos taip, kad leistų gyventojams racionaliai naudoti išteklius ir taip prisidėti prie tvaraus gyvenimo“, – pažymėjo „Altas ir ko“ pardavimų vadovas.

Aurimo Barkausko nuotr., vizualizacija

Pastato fasadas dengtas klinkerio plytelėmis, kurios suteikia objektui prabangos ir išskirtinumo. Be to, ekologiški ir gamtą tausojantys sprendimai bus tikrai ilgaamžiai, nedarys poveikio aplinkai, tačiau išlaikys savo grožį ir vertę.

„Kauno panorama“ – išskirtinė savo architektūra. Kito tokio pastato Kaune nėra“, – ieškančius unikalių gyvenimo patirčių įsikurti naujuose „Kauno panoramos“ apartamentuose kvietė vystytojai.

Šių apartamentų gyventojai galės mėgautis ir sutvarkyta, pagal dizainerių kurtas kompozicijas apželdinta aplinka. Vidiniame kieme naujakuriai taip pat galės kurti savo idilę leidžiant laiką su artimaisiais.

„Susidomėjimas – milžiniškas. Liko vos keturi laisvi apartamentai“, – pridūrė „Altas ir Ko“ pardavimų vadovas.

Laiko užauginta patirtis

Projektą „Kauno panorama“ vysto „Altas ir ko“ bendrovė, kuri turi ilgametę patirtį. Jau daugiau nei 30 metų „Altas ir ko“ dirba nekilnojamojo turto rinkoje, tad turi sukaupę daug žinių, kaip pastatyti kokybiškus ir ilgaamžius namus. „Altas“ įmonių grupė daug metų žinoma kaip automobilių apsaugos, šarvuotų durų centras Kaune.

„Ilgametė patirtis vystant komercinius ir gyvenamuosius objektus leidžia užtikrinti kokybę, pasirinkti patikimus tiekėjus, rinktis iš pažangių technologijų ir rasti geriausius sprendimus, kad gyventojai iš tiesų pajustų komfortą ir galėtų mėgautis išskirtinės kokybės namais“, – pažymėjo T. Šumskas.

Vizualizacija

Prestižinių „Kauno panoramos“ apartamentų koncepciją sukūrė „Archispektro“ architektų komanda, už savo idėjas laimėjusi ne vieną prestižinį apdovanojimą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Generalinis projekto rangovas – bendrovė „Mana ranga“, kuri taip pat nėra rinkos naujokė – turi sukaupusi didelį statybos projektų bagažą.

Statybos valdymą atlieka žinoma įmonė „Contestus“.

Daugiau apie prestižinius „Kauno panoramos“ apartamentus Pelėdų kalno pašonėje galima sužinoti projekto interneto svetainėje kaunopanorama.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

siaip

siaip portretas
vaizdai geri tik pakėlus droną ir iš jo filmuojant ar fotografuojant, visa kita pasakos naujakuriams.

Na joo

Na joo portretas
Vaizdai gal ir geri, bet visa tarša nuo miesto tai kyla aukštyn, tai kazin ar bus komfortas tose terasose?

Nereiktų didžiuotis tokais namais

Nereiktų didžiuotis tokais namais portretas
Normalūs žmonės tik pasvajoti gali,apie tokius namus.ten gali gyventi tik vagys,sukčiai ir visokie persidažėliai.Iš kur tiek pinigų gali turėti dorai dirbantis žmogus,kiek kainuoja butai šiame name?
VISI KOMENTARAI 15

Galerijos

Daugiau straipsnių