Kauno savivaldybė investuoja į saugesnį miestą

 • Teksto dydis:

Kauno policijos pareigūnų „arsenalą“ greitai papildys miesto ir miestiečių saugumu besirūpinančios Kauno miesto savivaldybės priemonės – naujas bepilotis orlaivis su termovizoriumi, triukšmo matuoklis bei šeši elektriniai paspirtukai.

Kauno apskr. VPK ir Kauno miesto savivaldybė ir toliau didins saugumą Kauno mieste. Nuolatinis skatinimas būti atsakingais eismo dalyviais, saugoti save ir kitus, nelikti abejingais pažeidimams, nusikaltimams. O nauja technika bus dar viena papildoma priemonė šiems tikslams pasiekti.

„Paskutinius septynerius metus Kaune vyksta daug pokyčių. Atnaujinami parkai, skverai, sporto aikštynai ir kitos žaliosios erdvės. Tačiau šiuolaikiškas miestas turi būti ne tik patogus, bet dar svarbiau – saugus. Todėl jaučiame pareigą padėti Kauno policijos pareigūnams, kad jų darbas būtų vis efektyvesnis, o kauniečiai jaustųsi ramūs. Tikiu, kad perduotos priemonės prisidės visa tai užtikrinant“, – kalbėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Savivaldybės dėka Kauno pareigūnų „arsenalą“ papildys naujas bepilotis orlaivis su termovizoriumi. Anot pareigūnų, tokia inovatyvi priemonė jų darbe ne naujiena. Iš viso policijos pareigūnai turi beveik dešimt bepiločių orlaivių, du iš jų yra su termovizoriais, kurie naudojami dingusių be žinios asmenų paieškai, patruliavimui tamsiu paros metu, vagysčių prevencijai, pavojingų nusikaltėlių sulaikymui, paieškomų asmenų sulaikymo operacijoms ir kita.

Manome, jog pasitelkus naujas priemones, mūsų miestas taps dar saugesniu.

Pareigūnai pastebėjo, kad naujasis bepilotis orlaivis išsiskiria galingesniu termovizoriumi, ilgesniu skrydžio laiku ir yra atsparus drėgmei, tad jį bus galima naudoti net ir esant nepalankioms oro sąlygoms. Pareigūnai neabejoja, kad dar viena tokia veiksminga priemonė prisidės prie greitesnio ir operatyvesnio darbo bei užtikrins miestiečių saugumą.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Greitai į gatves pareigūnai išriedės šešiais naujais elektriniais paspirtukais. Toks patruliavimo būdas bus naujiena. Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos viršininko Remigijaus Stuko teigimu, iki šiol Kauno apskr. VPK neturėjo elektrinių paspirtukų. Jais prevencinių priemonių metu naudosis bendruomenės pareigūnai.

Dar viena policijos pareigūnų darbe laukianti inovatyvi naujovė – triukšmo matuoklis. Juo bus matuojamos transporto priemonės, pavyzdžiui, automobiliai, motociklai.

„Esame dėkingi už bendradarbiavimą ir džiaugiamės, kad mūsų miesto savivaldybė papildė turimų technologijų bazę. Manome, jog pasitelkus naujas priemones, mūsų miestas taps dar saugesniu“, – džiaugėsi Kauno apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys.

Miesto savivaldybė bei Kauno apskrities policija bendradarbiauja jau daugiau nei dešimtmetį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jurate

Jurate portretas
Ar triukšmo matuokliu bus matuojama tik transporto priemonės? Naktinių barų keliamas triukšmas gal taip pat būtų matuojamas nes iki 7 ryto keliamas triukšmas Bardake tapo nepakeliamas

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar jau nusikaltėliams tikrai pareis galas. Tik ne tiems, kurie sėdi valdžioje ir kursto karą.

Exs rezidentas( JAV)

Exs rezidentas( JAV) portretas
Va tai mehras,- supranta ,kad policijai reikia paramos, nes ilgai pats dyrbo mentu! Galetu ir auto padovanoti is savo pinigi ,kuriu turi simtus milijonu,tai butu gera reklama pries rinkimus!
VISI KOMENTARAI 20
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių