Po nuogąstavimo dėl per siauros sankryžos – atsakas: viskas apskaičiuota

  • Teksto dydis:

Duobėtos gatvės, nesutvarkyti šaligatviai, nesaugios sankryžos gyventojus varo iš proto. Kaip ir prasidėję tvarkymo darbai.

Nepasitenkinimą kelia atsiradusios, nors ir laikinos spūstys, ilgesnę kelionę namo garantuojančios apylankos ar, kaip šiuo atveju, abejonės, kad bus dar blogiau.

Portalo kauno.diena.lt reakcija sulaukė laiško su nuogąstavimu dėl Romainiuose atnaujinamos Medekšinės ir Romainių g. sankryžos. Skaitytojas rašo, kad jau šiuo metu ten neišsisuka sunkiasvoris transportas, nors dar nesudėti borteliai ir vietos yra daugiau. Strigęs transportas stabdo eismą, formuojasi eismo spūstys.

Skaitytojo nuotr.

Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis portalui kauno.diena.lt teigė, kad bėdų neįžvelgiama, todėl ir pirminio projekto pakeitimų neplanuoja.

„Visi radiusai yra apskaičiuoti projektuotojų, kad pravažiuotų visas transportas. Kadangi sankryža dar neįrengta, todėl gal ir atrodo, kad nepravažiuoja. Pakeitimų nuo pirminio projekto šioje vietoje nėra“, – komentavo A. Pakalniškis.


Šiame straipsnyje: romainiaisankryžaspūstysremontasskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

kaunietė

kaunietė portretas
Matyt, skaičiavo ne inžinierius.

Ventus

Ventus portretas
Kai merui BBD ant visko, tai ir projektai tokie stumiai.

Ventus

Ventus portretas
Eilinis 'projektuotoju' liapsusas. Pasodinus tokius projektuotojus prie vairo transporto priemoniu, kurios ju isivaizdavimu turi pravaziuoti, labai greit perdarytu projekta. Bet kai projektuotojai nesinaudoja savo kuriniais, tai taip ir gaunas, kad Kauno gatvemis darosi nebeimanoma saugiai vaziuoti, nes netelpi i savo juostas, arba neimanoma apsisukti sankryzoje.
VISI KOMENTARAI 51

Galerijos

Daugiau straipsnių