V. Matijošaitis tyrimą dėl žemės sklypų įsigijimo vadina šmeižtu: neuždrausi – tegul sau fantazuoja

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis LRT ketvirtadienį skelbiamą informaciją apie jo sūnaus Šarūno ir jo paties veiksmus perperkant gyventojų susigrąžintus sklypus vadina šmeižtu.

LRT Tyrimų skyriaus teigimu, naudodamasis neskaidria schema Kauno mero Visvaldo Matijošaičio sūnus, miesto tarybos narys Šarūnas Matijošaitis už mažesnę nei rinkos kainą įgijo 2,5 mln. eurų vertės žemės sklypų.

„Kažkas turi labai ribotą liguistą fantaziją. Neuždrausi – tegul sau fantazuoja. Atkartojamas tas pats šmeižtas, kaip ir prieš ankstesnius 2019 m. savivaldos rinkimus. Net autorystė identiška. Sklypas prie Lampėdžio pirktas prieš daugiau kaip dešimtmetį, o šiandien jis aprašomas kaip kažkokia 2019 metų sensacija? Tai gėdingas melas“, – BNS jo atstovo perduotame komentare sakė meras.

Jis turėjo omenyje 2019-aisiais LRT Tyrimų skyriaus skelbtą publikaciją apie tai, jog vieno iš draustinių buferinėje zonoje mero valdoma bendrovė „Vici Investments“ įsigijo žemės ir prieš pat tarybos sprendimą užregistravo mažiausiai 15 sklypų. Prieš šiuos sprendimus taryba pakoregavo dviejų miesto draustinių planus.

Vėl artėja rinkimai – vėl prasideda purvini žaidimai, bet tikrai į juos nesivelsiu.

„Turbūt kiekvienas blaivaus proto žmogus supranta, kokiu tikslu šitaip manipuliuojama. Vėl artėja rinkimai – vėl prasideda purvini žaidimai, bet tikrai į juos nesivelsiu“, – tikino V. Matijošaitis.

LRT ketvirtadienį skelbiamame tyrime nurodyta, kad per dvi V. Matijošaičio kadencijas jo sūnus pasinaudodamas galimai neskaidria schema per tarpininkus iš asmenų, kuriems būdavo atkuriamos teisės į žemę, iš viso įsigijo 34 sklypus patraukliausiuose Kauno rajonuose.

Registrų centro duomenimis, bendra šių sklypų vertė siekia per 2,5 mln. eurų, tačiau nekilnojamojo turto ekspertų vertinimu, reali jų vertė gerokai didesnė.

STT teigia, jog sklypų įsigijimą vertina ir šiuo metu atliekamame Kauno savivaldybės administracijos korupcijos tyrime.NAUJAUSI KOMENTARAI

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Tai dzin privatus turtas. Bet kaip ten su valstybine žeme? Tegul paaiškina tas aferistas krabas sumriošęs matijošius

Kantrus

Kantrus portretas
Matijošaitis,tokie kaltinimai žmonos nužudymu,tikrai neliktų be atgarsio,nors mūsų teismai irgi visada palaiko konservatorius ,matyt,iš baimės.Bet kaltinimo nužudymu,nepalaikytų nuomone.Vieną ar kelis pasodinus,baigtusi tokios melo kompanijos.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Pavydime Kaunui,kad nepraleido konservatoriaus į antrą turą,Klaipėdoje pavyko Tapinui įstūmti Petrošių,balsų perskaičiuoti neleidžia.Dabar per padidinamą stiklą pamatė fone Rusijos vėliavą,tai gal pavyks apdoroti kitą kandidatą.Garbinga kova ne konservatoriams.
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių