Iš Kintų gyventojo aplinkosaugininkai konfiskavo 87 kilpas žvėrims gaudyti ir tinklą

  • Teksto dydis:

Pastebėję dūmus ir patikrinę sodybą Šilutės rajone, aplinkosaugininkai rado 87 kilpas laukiniams gyvūnams gaudyti ir statomąjį tinklą, savininkui skirtos baudos dėl atliekų deginimo ir neteisėtų įrankių laikymo.

Kaip antradienį pranešė Aplinkos apsaugos departamentas (AAD), Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos skyriaus pareigūnai reido metu važiuodami pro Kintus pastebėjo viename kieme kylančius dūmus ir įtarė, kad ten gali būti deginamos atliekos.

Patikrinus, nustatyta, kad laužavietėje buvo deginamos atliekos su plastiku.

Kai sklypo savininkas aplinkosaugininkų prašymu gesino laužą, pareigūnai pastebėjo kieme stovintį katerį. Kilus įtarimui, kad asmuo gali neteisėtai laikyti ne mėgėjų žvejybos įrankius, pareigūnai patikrino ūkines patalpas.

Jose buvo rastas neteisėtai laikomas statomas tinklas ir 87 kilpos laukiniams gyvūnams gaudyti.

Asmeniui skirta 30 eurų administracinė bauda už neteisėtą atliekų deginimą ir paskaičiuota 100 eurų žala aplinkai, taip pat 150 eurų bauda už tinklo ir kilpų laikymą. Neteisėtus įrankius aplinkosaugininkai paėmė.

AAD pabrėžia, kad kilpos yra vienas žiauriausių draudžiamų medžioklės įrankių. Į kilpą pakliuvęs laukinis gyvūnas bandydamas išsilaisvinti blaškosi, sukasi ratais, o po ilgų kančių dažniausiai neišgyvena.NAUJAUSI KOMENTARAI

kilpą tam išsigimėliui ant kiaušių

kilpą tam išsigimėliui ant kiaušių portretas
kad sužinotų kas tai per daiktas

žejoklis

žejoklis portretas
Dauguma "vietinių" , gyvenančių" šalia upių, brakonieriauja ir čia jokia paslaptis. Tinklai, kabliai, elektra-dar ne visas arsenalas. Ti gaila, kad aplinkosaugininkai neįgali jų visų išgaudyti. O ir į baudas jiems nusispjauti.

atimt kateri

atimt kateri portretas
jis ten su kilpom lydi gaude
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių