O. Koršunovas ginčydamas atleidimą iš teatro kreipėsi į Darbo ginčų komisiją

Iš Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) meno vadovo pareigų gruodį atleistas režisierius Oskaras Koršunovas kreipėsi į Darbo ginčų komisiją, BNS pirmadienį patvirtino teatras.

„O. Koršunovas kreipėsi į Darbo ginčų komisiją, ginčydamas atleidimą iš darbo. Sprendimo priėmimo diena kol kas nėra žinoma“, – teigiama LNDT BNS atsiųstame komentare.

Pats menininkas anksčiau teigė neketinantis skųsti sprendimo dėl atleidimo, nes nemato prasmės.

Teatras yra teigęs, jog O. Koršunovo atleidimui įtakos turėjo aplaidus tiesioginių meno vadovo pareigų vykdymas bei sistemingos pravaikštos.

LNDT atšaukė ir planuotą O. Koršunovo premjerą pagal H. Ibseno pjesę „Laukinė antis“, ji turėjo įvykti sausį. Tai padaryta įvertinus faktą, jog O. Koršunovas dalyvavo tik pirminiuose pjesės skaitymuose, vėliau nebelankė suplanuotų repeticijų ir nepateikė tokio elgesio paaiškinimo.

Pats režisierius yra teigęs, jog neturėjo jokios laisvės kurti, o prieš jį buvo taikytas mobingas. Menininko teigimu, jis nebuvo kviečiamas į susirinkimus, nedalyvavo sudarant repertuarą.

Anot režisieriaus, iš pradžių tarp jo ir vadovybės vyko bendradarbiavimas, buvo suformuota penkerių metų teatro strategija, tačiau vėliau O. Koršunovas teigia buvęs eliminuotas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Feldhausen

Feldhausen portretas
Nuskriaustas koršunovas muša graudžią telegramą putinui: kur tai matyta -šitokis meninykas O.K. o gert negali Lietuvos Nacionaliniam Teatre
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių