Kviečia aukoti pinigus karinei įrangai, skirtai Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vienetams

 • Teksto dydis:

Pilietinė iniciatyva „Locked N‘ Loaded“ kartu su Šarūnu Jasiukevičiumi, dar žinomu Praeities žvalgo vardu, skelbia naują pilietinę paramos akciją #VaniaSužydėk. Šia akcija siekiama surinkti finansines lėšas, reikalingas karinės įrangos pirkimui, kuri bus perduota su okupacine Rusijos kariuomene kovojantiems Ukrainos karinių pajėgų vienetams.

„Naują paramos iniciatyvą pradedame įkvėpti mūsų bendrai rengtos akcijos #BėkVaniaBėk sėkmės. Jau įsitikinome, kad ukrainiečiams į rankas davus tinkamas priemones, retas rusų kareivis, arba kaip jį vadiname „Vania“, iš mūšio lauko išneša sveiką kailį. Gavę naują ukrainiečių prašymą, pradedame naują akciją #VaniaSužydėk ir kviečiame visus galinčius ir neabejingus piliečius prie jos pagal galimybes prisidėti“, – teigė „Locked N‘ Loaded“ atstovai.

„Esame gavę prašymą pagelbėti trims labai rimtiems ukrainiečių vienetams. Ivan Bohun specialiosios paskirties brigada aktyviai dalyvavo Balaklya išvadavimo operacijoje. Specialiosios paskirties vienetas „Karlson“ pasižymėjo Pietų kryptyje, o spec. paskirties batalionas „Dyke pole“ turėjo ir turi darbo Luhansko srityje. Visi jie nuo pat 2022 m. vasario 24 d. dalyvauja karščiausiuose fronto taškuose ir kaunasi su rusų „reguliarais“, samdiniais ir „separais“, – tvirtino Š. Jasiukevičius.

Naujos #VaniaSužydėk akcijos iniciatoriai kviečia finansiškai prisidėti prie minėtiems Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vienetams reikalingos įvairios karinės įrangos pirkimo – palydovinio interneto ryšio sistemų (Starlink), termovizorių ir kitos stebėjimo įrangos, radijo stočių retransliatorių, dronų (kopterių), generatorių ir kt. Bendra suma reikalingai įrangai įsigyti siekia apie 50-60 tūkst. eurų, todėl reikalinga tiek verslo, tiek eilinių piliečių parama.

Akcijos #VaniaSužydėk pavadinimas įkvėptas dar karo pradžioje naujienų kanalo „Ukraine World“ paviešinto vaizdo įrašo siužeto. Jame ukrainietė, Heničesko gyventoja, siūlo rusų kareiviams saulėgrąžų sėklų ir liepia susiberti jas į kišenes, kad toje vietoje, kurioje jie žus, sužydėtų saulėgrąžos.

Praeitų metų rudenį „Locked N‘ Loaded“ ir Praeities žvalgo iniciatyva suorganizuotos lėšų rinkimo akcijos #BėkVaniaBėk metu buvo surinkta virš 50 tūkst. Eurų. Ši suma buvo skirta 21-am „Mavic 3“ dronui, papildomoms baterijoms, krovimo stotelėms ir paleidimo įrangos komplektams įsigyti. Visa įranga buvo perduota ukrainiečių kariams ir sėkmingai panaudota mūšio su okupantais metu.

Organizatoriai kviečia visus galinčius ir neabejingus piliečius prisidėti prie akcijos #VaniaSužydėk finansiškai ir taip pat skleidžiant žinią apie iniciatyvą giminaičiams, draugams ir pažįstamiems tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Visos akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos reikalingiausios karinės įrangos pirkimui minėtiems Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vienetams.

Finansiškai prisidėti gali kiekvienas:

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

IBAN: LT243550020000022660

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22

Paskirtis: #VaniaSužydėk

Daugiau informacijos apie iniciatyvą galite rasti Locked N‘ Loaded ir Praeities žvalgas feisbuko paskyrose.


Šiame straipsnyje: parama Ukrainaikaras UkrainojeLocked N Loadedpraeities žvalgas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių