Š. Narbutas: ne aš šioje istorijoje buvau svarbiausias

Grįžti į straipsnį

taip,taip

taip,taip portretas
Nu taip, svarbu būti tinkamu metu tinkamoje vietoje. Nauda garantuota, o jau po to iš laimės tai kiek turėsi kantrybės, įžulumo ir atsitiktinės sėkmės

gaila

gaila  portretas
Man labai gaila nes tie ,,strazburo'' teismai praranda pilieciu pasitikejima As isitikines jai ismintingas ir gudrus advokatas tai sekme tame strazbure garantuota tuo labiau kada krepsyje TUNO 300000 tukstanciu ,,NEKALTU PINIGELIU'' Slykstu kada matai kad tokiu straipsniu reklamavimas ir rasinejimas slyksciai zemina ir niekina pacia auksciausia teisingumo instancija kuri praranda pilieciu pasitikejima As manau ir tikiu kad cia buvo gerai apmastyta ir gudriai prasukta afera o dabar straipsniu pagalba ir ju rasinejimu norima irodyti kad STRAZBURAS sios aferos nepastebejo Sakoma ko negali mazi pinigai ta gali dideli pinigai Man sis sraipsnis labai ,,NESKANUS'' ir as tikiu kad dauguma kas rasoma straipsnyje netiki nes viskas i vienus vartus

Degenerato etalonas

Degenerato etalonas portretas
Prezidentūroje užaugintas degenerato etalonas išsiskleidė visu šlykštumu pas Verygą ir toliau klesti.

Ar Lietuviui

Ar Lietuviui portretas
gyvenanciam Lietuvoje reikalinga anyra pilietybe? gal jos reikia kitu tautybiu gyventojams ,kodel ? Ne antrai pilietybei ,po pasauli gali judetvir Budamas tik Lietuviu !

Rūtenis

Rūtenis portretas
Valstybės iždo vagis galima suprasti, tik pateisinti tam nėra argumentų, bet kad toks vienas viščiukas galėtu susižerti tiek pinigų per vieną kartą, tai be aukščiau stovinčių personų, tai tikrai neįmanoma, buvo padaryti, anksčiau buvo keliama versija, kad jam švarką norėjo prikabinti. Faktas tas, kad šiuo metu ir jau visam laikui šakės sumerktos vandenin. Dar faktas ir tai, kad didžiausi niekšai tik per didžiausias tautai negandas ir patampa turtuoliais.

nu jo

nu jo portretas
sugalvojo biciukas bizniuka ir padare ,bet,galejo ramiai ir švaroai ,bet ,kaltas Gobsumas ,turbut ?

Cha cha

Cha cha portretas
Kaip galima užsipulti išteisintą garbingą žmogų norėjusį padėti tautai be jokios asmeninės naudos

siaip

siaip portretas
čia galimai chemoterapeutų kerštas buvo. Jis labai nepatogus jiems buvo, ypač siekdamas onkologinių pacientų gerovės. Tai gydytojų komentarai kurie nesusiję su chemoterapinių medikamentų bizniu.

Vidma

Vidma portretas
Suprasti, ką pasakoja Narbutas, gali tik tie, kurie patys pakliuvę į STT mėsmalę. 90% komentarų - ne į temą.

Be

Be  portretas
Valdiško stogo tokių dalykų neprasuksi

hmmm

hmmm portretas
o kaip Matijošaičių šeimyna ? Šiliauskas nuteistas ir juos aiškiai įvardijo. Kodėl tyla ? Stiklainiai skamba ?

samas

samas portretas
Dauguma rašančiųjų neperskaitė viso straipsnio.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
TAI BAISIAU NEI BŪNANT VALDŽIOJE O K U P A N T A M S .

geri advokatai ir velnia issuks

geri advokatai ir velnia issuks portretas
labai nesigirciau

to Baisu

 to Baisu portretas
o del nacionalinio stadiono nebaisu, nes 140 gabalu sociai uzteks visems, net dar ir liks trupineliai visokems "Baisu" gyviams, kad nelotu ant "saziningiausiu" zmoniu pasalije?

Baisu

Baisu portretas
Baisu, kai tokie narbutai, grybauskaitės, skverneliai, verygos leido vogti lietuvą. O teismai jiems tarnauja.

del 300k

del 300k portretas
ir as siek tiek pakenteciau

.

. portretas
kailiuko balinimas, ar vanisho nereik?

Na va

Na va portretas
Jis nekaltas, mes visi durni ir kalti nes jam tarpinikavimas apmoketas iš mūsų visų pinigų, kurie neabejotinai įslaityti į pirkinio kainą

Jo jo!!!

Jo jo!!!  portretas
Jis nekaltas kaip ir tas kuris 40 limonu prasiko kazino visi jie nekalti avinielei kalta aplinka

Gudru

Gudru portretas
Tai iš kokių pinigų ta firma jam sumokėjo už tarpininkavimą? Gal iš tų pačių mokesčių mokėtojų pinigų, kuriuos gavo už tuos reagentus? Dokumentai gal ir sutvarkyti " vsio zakono"? Manau, gėda turėtų būti žurnalistei rašinėti tokius straipsnius. Reikėtų, kad STT patikrintų vaistų pirkimus, ar nėra ten tokių situacijų su tarpininkais, kuriems moka parduodančioji firma. Kaip ten jie vadinasi " pasislėpę tarpininkai" ?

ll

ll portretas
O kaip su tais prieš kuriuos net bylos nebuvo užvestos,kaip buvo su Šimašiaus adminstarcijos direktoriaus Poderskio pirkimais,kai didelė pinigų sumą išmokėtą už 0 tų pačių priemonių covidui ?triukšmas minimalus,direktorius tyliai atsistatydino o kaip jau toliau tai paslaptis,ns tai teisingos valdžios atstovai ir pinigai ne rusiški.

aha

aha  portretas
nebuvo svarbiausias, tik tarpininkas aferoje. TFU. Su šituo falšyvu snukiu niekada nesinorės turėti reikalų.

Anonimas

Anonimas portretas
Protaujantys iš karto suprato kad taip ir įvyks. Parazitinių kliką tik taip tesugeba veikti. Stiprybės ir sveikatos Š. Narbutui.

G

G portretas
Subliuško dar viena parodomoji byla. Gerai kad subliuško, gaila kad institucijos nepadaro jokių išvadų ir toliau užsiima panašia veikla. 4 metai į orą ir dar vienas žmogus nusivylęs valstybe.

Sukčiai supuolė loti ant STT

Sukčiai supuolė loti ant STT portretas
kaip būtų patogu, kad stiklainiai skambėtų laisvai ! o tie kurie prisivagia turi ką ir į teisėsauginius lagaminus įmesti ir advokatėlius, palaikančius ryšius su prokuratūrą, teisėjais pasisamdyti. Todėl, kur milijonai, visada -Vsio zakonno ! Tik nedrįskite maximos maišelio išsinešti !

bigcatwar

bigcatwar portretas
..daug nepostringausiu:prisidejo prie aferos,ir budamas tarpininku ja suvalde...Kokia justicija Lietuvoje,korumpuota ir saliska...Kodel:diskredituotoje sali,kur seimo nariai sedi kalejime,imanoma bet kas,teisiskai...Vienas tik klausimas,tam kuri "stogavo",kiek uzdirbai...

romas

romas portretas
o tai pinigus pardavejas grazins?

Anonimas

Anonimas portretas
Pagarba NEPALUZUSIAM ZMOGUI ! P.S Manau,kad "stt",JAU,virto "kgb" dublikatu,irankiu "biurokratinei partijai" dorotis ,pradedant pilieciais,baigiant ... "pagal uzsakyma" !?Teismus i REMUS,dar, stato Europos teismai,prokuroru-sttesniku(kgbistu) nestabdo niekas !?

sarbutas

sarbutas portretas
As irgi dantis sukandes kenteciau,muilyciau virve ir nusisauti svajociau,jei atsirastu galimybe uz sudmalyste liezuviu prasukti 300000 euru.Vila tenerifeje jau realybe netolima.,oi. Lietuva-svajokliu salis.,tik koncervai ,komuniagos ir kt. buvusieji gali suteikti toki sansa gyvenime.

Hm

Hm portretas
Ta STT labai panaši į hitlerinį gestapą. Tik šitie negali sušaudyti. Anie galėjo.

Toooks kreivas liberkonserVatų stuburas :)

Toooks kreivas liberkonserVatų stuburas :)  portretas
Blogesnės Vyriausybės manau dar neturėjome ...." aploti " , girtis galime geriau , turime ,kiek ten tų žingsnių ? 33 ? O viskas tik pišššš....! Chaoso Lietuvoje kėlė jai nekenčiantys Lietuvos ir jos žmonių .

> aisku...

 > aisku... portretas
Jis tarpininkavo perkant testus, o ne tavo mėgstamą pizer, testus kovido užsikrėtimui nustatyti, taigi, nebūk dulkys ir atsiprašyk Narbuto už neteisingą aplojimą

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Jis taip ir nepasakė, kas pasidalino 4 milijonus...gal todėl ir išteisino, už tylą?

betgi

betgi portretas
Kiek atmenu, Pernavas dar neilgai vadovauja STT ir tikrai negali jam prikabinti, kad tai jis vykdė dabartinės koalicijos užsakymus. Ir jam vadovaujant STT nevedžioja žmonių surakintomis rankomis, prieš tai susikvietę žurnaliugas su kameromis

O mes is tarnybu

O mes is tarnybu portretas
Visagaliai nebaudziamieji

ka ka

ka ka portretas
ir jus dar pasitikit ziniasklaida?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
duokit man dokumentus ir įrodysiu kad jis pasinaudojo valstybės tarnautojo vieta ir dokumentais . Taip pat kad veryga neatliko savo pareigų , ko pasekoje mirė tūkstančiai žmonių , o aferistai valstybės tarnybose ir ne valstybės tarnybose , naudojosi virusu kad susikrauti turtus

Dar vienas faktas apie " kreivą konservatorių stuburą "

Dar vienas faktas apie " kreivą konservatorių stuburą "  portretas
Nors aš nebuvau politikas, nebuvau jokios partijos narys, bet buvau pasirinktas taikiniu, nes, pateikiant visą šią istoriją „neskaniai“, buvo galima mažinti tuometinės Vyriausybės reitingus. Dabar jau aišku, kad ne aš šioje istorijoje buvau svarbiausias – viskas buvo nukreipta į tuometinius valdančiuosius, siekiant parodyti, kaip jie neskaidriai organizavo pandemijos valdymo procesus, kiek klaidų padarė. Nors, kaip rodo faktai, tuo metu Lietuva buvo tarp testavimo lyderių, per pirmąją bangą turėjome mažiausiai mirčių. Ir buvome laikomi sektinu pavyzdžiu.

Būtent

Būtent portretas
Narbutas tik išreklamavo teisininkus. Tuo pačiu galėjo pareklamuoti ir su jais bendrai lankomų klubą, esantį rūsyje po Vrublevskių biblioteka Vilniuje. Visų įmanomų iškrypėlių, seksualinių mažumų su patologijomis susibūrimo vieta. Skelbtos sumos, kiek Narbutui kainavo advokatas, yra melas. Pakrypusieji ir vadinamos mažumos pasitarnauja vienas kitą už dyką ar už atitinkamas paslaugas irgijų metu. O viešumoje jie demonstruojami su klasikiniais drabužiais ir kaip padorūs šeimos žmonės. Nes žino, kad kaip ir Tarybų Sąjungoje anksčiau ar vėliau iateks į N. Vilnios be teisės išeiti iš viso. Ten tokius laiko.

Ale

Ale portretas
Kaip turėtų jaustis tie- kurie vykdė " savo teisingumą"...manau Stepukonis nebus taip pasmerktas,tampomas teisėsaugos...nes jis po landzberginiu sparneliu.

Koks GĖDINGAS straipsnis !

Koks GĖDINGAS straipsnis ! portretas
išteisinkime visus suktus padarus, netirkime savanaudžių gudriomis schemomis melžiančių valstybę, apgaudinėjančių kitus piliečius. GĖDA žurnaliūgei.

TTS

TTS portretas
Visus issodinsim paprastuoju budu - aptversim spygliuota provalka

Rūtenis

Rūtenis portretas
Vagis ant vagies ir vagiu pasiremia- prekybcentrio maišiukų vagys kenčia, o valstybinių pinigų vagys išgarbinami ir premijuojami, vot ką pasiekėme, čia lietuvis be konkurencijos, pirmūnai, dėl išvogtų pinigų kaltų nėra ir nebus. Pasiuskit.

aisku ,kad ne tu Narbutai sios istorijos herojus

aisku ,kad ne tu Narbutai sios istorijos herojus portretas
o tavo suvezti nuodai ,,Pfaizer,,,ir kitu vakcinu pavidale is tarptautines formacininku mafijos ,taip sakant nuo ,,covido,,, kuriais buvo priverstinai paskiepyti lietuvos zmones ir vaikai - ir kurie siandien krenta visi kaip lapai rudeny arba sokineja per langus ir nuo stogu ,be jokiu ligu pozymiu , o strasburinis teismas tave isteisino manau tik todel ,kad siulo galas nenuvestu iki tarptautines formacininku mafijos kuri sy nuoda gamino su Fon von der svonder Lejen palaiminimu , ir kuriai siandien tuo klausimu jau iskelta byla del nufifintu 9 milijardu euru prisidengus ,,covido vakcina,,

Galerijos

Daugiau straipsnių