Šiauliuose, Kaštonų alėjoje, vyko baisiai gražios morės rinkimai

Šiauliuose vasario 9–12 d. Kaštonų alėjoje vyko „Baisiai gražių morių“ paroda ir konkursas. Šiemet sulaukta itin daug dalyvių – aktyviai registravosi mokyklos, darželiai, bibliotekos ir kitos įstaigos. Tarp 35 dalyvių ne tik nauji, bet ir ilgamečiai Užgavėnėms skirtos iniciatyvos mylėtojai. Išrinkti trys daugiausiai paspaudimų „patinka“ feisbuke sulaukę dalyviai ir viena organizatorių simpatija.

Visą savaitgalį už labiausiai patikusią morę šiauliečiai buvo kviečiami balsuoti Šiaulių kultūros centro feisbuko paskyroje. Socialinio tinklo naudotojai išrinko tris „baisiai gražias“ mores: pirmoji vieta atiteko lopšelio-darželio „Vaikystė“ morei , kuri surinko 1075 „patiktukus“. Antroji vieta skirta lopšeliui-darželiui „Eglutė“ – 1036 , trečioji  – lopšeliui-darželiui „Drugelis“, kurio morė surinko 788 paspaudimus „patinka“. Organizatoriai  išrinko savo simpatiją – lopšelio-darželio „Ežerėlis“ morę. 

Organizatoriai  išrinko savo simpatiją. Organizatorių nuotr. 

Vasario 12 d. 18 val. vyks „Baisiai gražių morių išlydėtuvės“. Iš Kaštonų alėjos persirengėliai ir morės keliaus į Šiaulių Didždvario gimnazijos stadioną, triukšmingai pritariant Šiaulių miesto Dainų muzikos mokyklos vaikų ir jaunimo folkloro ansambliui „Vieversėlis“ (vad. Arūnas Stankus), kur bus deginama Morė. NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių