Lietuva supykdė S. Lavrovą: skulptūrų nukėlimą iš sovietinių karių kapinių vadina rusofobija

Grįžti į straipsnį

>L.

>L. portretas
L. tai reiškia liežuvis. Lengva liežuviu verst pamonklus?

L.

L. portretas
Balvonų apkarstytų šautuvais ir granatom ,nors ir iš cemento,kapinėse neturi būti.

>Ukrainoje pilna rusu kareiviu lavonu...

>Ukrainoje pilna rusu kareiviu lavonu... portretas
Iš kur žinai? Delfyje perskaitei? Ar šitam sienlaikraštyje?

Rolandas Petraitis

Rolandas Petraitis portretas
Nereikejo kisti nagų prie istorijos. Lavrovas teisingai sako.

Pasirašyk Klaipėda

Pasirašyk Klaipėda portretas
PRIEŠ paminklų kariams nuvertimą! Pasipriešink suliberalėjusių konservuotų lervų prievartai ir parodyk kad ne visada bus taip kaip jie nori. Padorumas turi būti išlaikytas - karių nugalėjusių vokiškąjį fašizmą atminimas neliečiamas!Ne jūs niekšai statėt - ne jums ir spręst kas turi būti

Taigi

Taigi portretas
Kam rūpintis rusų kareivių lavonais Ukrainoje? Putinas ir jo rašistai žino: pūvantys rusų kareivių lavonai - geras bakteriologinis ginklas. Iš žuvusio rusų kareivio daugiau naudos nei iš gyvo ir jokių rūpesčių.

Ukrainoje pilna

Ukrainoje pilna portretas
rusu kareiviu lavonu, kodel lavrovas jeis nesirupina.....

kur angliškai parašyta TRUTH

kur angliškai parašyta TRUTH portretas
žinok: tai melas.

jei bijai ruso

jei bijai ruso portretas
išgerk "Purgeno", suvalgyk raugintą agurką ir užgerk pieno. Praeis.

Ka?

Ka? portretas
Dar jie apie rusofobijas sneka.Degradai ant tiek prisisiko,kad ta visa suda simtus metu ju palikuonys tures plautis.

šiaip pamąstymui

šiaip pamąstymui portretas
Tikroji,nesuklastota antrojo pasaulinio karo istorija: ww2truth taškas com

Kęstas

Kęstas portretas
Jeigu vokiečiai supirks visas rinkoje turimas suskystintas gamtines dujas, Lietuvai nieko neliks. Aiškiai pamatysime, kad mūsų per brangus surūdijęs laivas, pavadintas „Independence“, yra tik primityvus sukčiavimas, nesuteikiantis mums jokios nepriklausomybės. Vienintelė nepriklausomybė, kurią galite turėti, yra gaminti tai, ko nori pasaulio rinkos, įskaitant Kinijos rinkas. Mes to nesugebame. Mes to niekada nesugebėsime, nes pražiopsojome laikotarpį, kai Lietuvoje pragyvenimas buvo pigesnis, negu Vakaruose. (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

kauniete TO TAIP RUSOFOBIJA

kauniete TO TAIP RUSOFOBIJA portretas
Kas tie mes ne mes o tu lansbergini idijote vot mes tikrai bijome tokiu išsigimėliu kaip tu balkonėlio klausytojas tuščia makaule vargetair apie kokius miestus ir nužudytus vaikus rašai turbut tuos kur Donecke ANGELU ALĖJOJE o dabartinė rusu tauta nieko dėta žude ukrai banderos kur yra dok firmas pastatytas anglu žurnalisto kur ukrai žudė šachtininku 15 000 tai buvo zelenskio banderu darbas Ir dar šudo gabale pasakysiu kad mus trėmė stalino komunistai KGBistai tokie kaip grybės tėvas kaip lansbergo komunistai kurie priklausė maskvai kaip Čmil tėvas čėkistas Tiesiog mali šūda asile

mankurtams

mankurtams portretas
Tik mankurtai sugeba naikinti save, perrašinėti istorija bijoti praeities ir paminklų..

to natalija to Teta

to natalija to Teta portretas
Nieko nesupratome, bet komentaras įdomus. Matyt dar švenčiat?

taip, rusofobija

taip, rusofobija portretas
taip, mes bijome ruskių išsigimėlių, kurie griauna miestus, prievartauja, žudo vaikus. Taip, norime atsikratyti visko, kas primena išsigimėlius okupantus, trėmusius mūsų vaikus į ledinį sibirą, naikinusius mūsų valstybę.

Klausimas Kremliaus šunaujai

Klausimas  Kremliaus šunaujai portretas
Kam jums rūpintis tais kvailais sovietinių okupantų paliktais (kaip nereikalingais) betoniniais balvonais? Geriau junkitės prie nudistų ir reikalaukit dar vieno pliažo nudistams, dabar jau centre Melnragėje?

Klausimas

Klausimas portretas
>palaikau Makrono poziciją ................................Tai kodėl tu ne pas Putiną ar Prancūzijoje, o čia Lietuvėlėje vargelį vargsti?

Klausimas

Klausimas portretas
> Jei rimtai .......................Tu rimtai kvailas, ar tik apsimeti?

palaikau Makrono poziciją

palaikau Makrono poziciją portretas
Nuomonė - "griovikų partija" valdo, simboliška, bet griauna ne tik paminklus, o ir valstybės ekonomiką, per ilgus metus sunkiai sukurtas darbo vietas, įmones, kelia visišką chaosą, panašu tampam eksperimentiniais triušiais, aišku už tai kažkam nubyrant sočiai kaip ir už CŽV kalėjimą Lietuvoje kad nubyrėjo kažkam, tai įslaptino nors ant baudos už tai susimetėm mes visi. Beje vokiečiai paminklų negriauna.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kremliaus šunauja (sovietiniai kolonistai, kolaborantai, Karbauskio kvailos vištos bei kitos Lietuvos atmatos ir atmatėlės) vis dar tebevargsta įrodinėdami - ne sovietiniai okupantai kalti, kad šaudė, trėmė ir kalino lietuvius, bet lietuviai, negerbiantys sovietiniams okupantams pristatytų betoninių paminklų.

Jei rimtai

Jei rimtai portretas
tai visoje toje košėje kuri vyksta Ukrainoje, visai nesimato kalbų apie taikos susitarimus. Tiesa, tas pats Lavrovas siūlė pradėt tartis bet Zelenskis be sąlygos kad rusai atiduos Krymą, Donbasą ir Luganską ir viską ką užėmė, net nešneka. O dabar patys pagalvokit ar karas esant tokiai padėčiai, gali greit baigtis? Kol kas dėl vadų ambicijų - akligatvis..o kenčia eiliniai žmonės..Jau aišku kad apie Krymą nėra ko ir šnekėt o apie likusias teritorijas dar galbūt..Tik kad Volodimiras vis dar stovi ant savo pačio užsispyrimo, o Putinas tikrai nesitrauks iš Krymo kur po įvykusio ,,balsavimo", norėdamas pasirodyt geras dėdė, jau spėjo sukišt milijardus visokiems tiltams, infrastruktūrai ir kitai hrenovinai.Gerai būtų kad rusai sustotų dabar - taigi jie jau turi užėmę ketvirtadalį Ukrainos (pagal užsienio info žemėlapius - visą pietrytinę dalį)

saulius

 saulius portretas
O kas tau sakė vaikeli ar nesakė kad vaikus valgė Turbūt boba vienakė o gal buvai matei nufotografavai

vytautas

vytautas portretas
Sakai rusija žudo o ka elenskis banderos nežudo ir tie kas siunčia ginklus Kažkaip tai ka viena pusė sako girdi o ka kita negirdi keista tiesiog esi balvoniukas gabriuko vištu ūkije tiksi vištas gaudyti

to sauliui-kacapui

to sauliui-kacapui portretas
Kai tavo sunu išprievartaus mongolu atlieka-tada pastaugsi,bus velu

natalija to Teta

natalija to Teta portretas
Ar tu to Teta save skaitai normaliu žmogum Kad paskaičius tavo komenta tai ligota žmoga šudmala Ar moki mėn suskaičiuoti Turbut per sunkus mokslas gaideli

idiote seni iš tvarto

idiote seni iš tvarto portretas
nekišk savo snukio ten kur rusai su rusais pešasi. Čia ju reikalas. Vieni 8 metus nesiskaitė ir žudė tai kiti galugale atėjo paauklėt. Nenorėjo Krymo Donbaso ir Lugansko atiduot tai dabar atiduos visa Ukraina. Kur tada ieškosi besimušančiu ordu ir giedosi tvarto profesoraus giesmes?

Rusija žudo žmones

Rusija žudo žmones portretas
klausimas lopagalviam - o kas nežudo? Gal jankiai? Rusam sankcijos už apnuodytus (tik apnuodytus) skarmalius. Remiantis tik prielaidom ir pabezėjimais. Jankia nudobia Soleimani ir dar 4 žmones - ir nieko. Irakas. Jankių ir natosų agresija ir žmonių žudynės palaikomos vakariečių plojimais.Vietnamas. Milijonai aukų. Songmi žudynės. 500 žmonių iš jų 170 vaikų. Per vieną dieną. Bausmė žudikų vadui - namų areštas. Okinava. Trys jankių makakos iš karinės bazės pagrobė, surišo, sumušė ir išprievartao 12 metukų japoniukę. Tiukšmas kilo toks kad admirolas Makas skrido iš pareigų.

JONAS

JONAS portretas
TAI AUKŠTO LYGIO DIPLOMATAS RUSIJA TAI DIDINGA ŠALIS su savo aukšto lygio rašytojais menininkais mokslininkais TAI ĮPATINGO GERUMO TAUTA

saulius

saulius portretas
Benai eik pamokas ruošti esi visiškas dundulis

onute

onute portretas
Lavrovas įpatingo proto kultūros žmogus pripažintas geriauses užsienio reikalu ministras

idiote Lavrovai

idiote Lavrovai portretas
Paaiškink,kodel tavo tautiečiu orda žudo ir bombarduoja gyventojus ir miestus,kur dauguma gyventoju sudaro rusai,bent 50 procentu. Labiauisiai nukentejusios sritys Ukrainoje,kur labiausiai susitelke rusu tautybes gyventojai. Tai ka tavo ,,urkos,,vaduoja?Gina?

JONAS

JONAS portretas
ANTANAI AR VIENA IŠ VIENO SUGEBĖTUM PADAUGYTI PAGAL KOMENTARATAI TAVO GALVELĖJE KRALIKAI DAUGINASI

>H

>H portretas
kur tau ten okupanai sapne avies negyvos? Čia Hitlerio nugalėtojai. Hitlerio kuris degino žmones konclageriuos.Masiškai šaudė žydus. Niekino kitas rases išskyrus vokiečių(ir tai tik tikrųjų airijų).Jei dar iš dimensijos moki skaityt tai nuvažiuok prie memorialo ir paskaityk kokios pavardės iškaltos granite. Ten guli ne tik rusai o visų tautybių žmonės.O kad po karo atėjo sovietinis režimas tai ko sėdėjei ir tada nieko nedarei o tik dabar pakilai kovot su paminklais?

H

H portretas
Gerbiame mirusių atminimą , bet jie buvo okupantai . Tai gal reikia taip ir parašyti . - čia palaidoti kare žuvę žmonės , gaila , bet lietuviams - Lietuvai jie - OKUPANTAI . Ramybė mirusiems .

tik

tik portretas
sis neapikantos kurstymas mirusiu saskaita nieko gero neatnes dvasios ubagams kurie /uzvalde sosta/ kaip vasalai su niekuo nesiskaitydami ===

Klpd.

Klpd. portretas
Na va. Pagaliau rusai prabilo apie Lietuvą..Valdželė tiek laiko stengėsi, tiek erzino Lokį, šiko ant kiekvieno Europos ar pasaulio kampo, o tas Lokys - kad nors ką. Lyg mūsų - didžiųjų kovotojų, nė nebūtų...zlastis ima..:D) Dabar sulaukėm! Atkreipėm pagaliau dėmesį. Tiesa, pasakė kad mes pridūrkai (kas gali paneigti kad yra netaip):D) bet mums pavyko! Ne tik dar kartą pasireklamavom garsiai, bet ir toliau rodom amerikoniškiems šeimininkams kad tebesam jų skalikai puolantys bendrą pagrindinį priešą...Išvada: bloga reklama - vistiek reklama. Už dyką garsinam Lietuvą!:D)Net Lavrovas mus paminėjo!O jis praeitais metais pripažintas geriausiu pasaulio diplomatu..

ai

ai portretas
tegul apsisika is pykcio

,,čiurka,,

,,čiurka,, portretas
Čia lygiai tas pats,kas Minske,Maskvoje stovetu paminklas vokiečiu ,,SS,, divizijoms

Reikia pašalint ne tik skulptūras

Reikia pašalint ne tik skulptūras portretas
Rusų kalba iš mokyklų, rusų mokyklas ir nebeduoti vizų rusijos piluečiams bei nutraukti turintiems

benas

benas portretas
Nedomina mongolu-totoriu ordos atliekos,nereikia ju viešinti,o tai susireikšmis

Rusija žudo žmones

Rusija žudo žmones portretas
O jis galvoja, kad kam nors svarbi jo nuomone apie sovietinius balvonus... Tegu eina, ten kur jų laivas

to teta

to teta portretas
O supratimo kad paminklai kovotojams ir šio pono pakalnejimai tai nesusiję dalykai neužteko susivokti?

AK

AK portretas
Čja by karova myčala

Teta

Teta portretas
Bet prikolas tame, kad būtent Lavrovo pasipiktinimas ir kalbos apie "tarptautinių susitarimų pažeidimus" (agresorius, kurio kariai žudo ir prievartauja civilius, nori remtis tarptautiniais susitarimais? - cha) pakėlė mane is ramaus penktadienio vakaro snaudulio ant sofutės prieš televizorių ir nuskraidino prie kompiuterio pabalsuoti už okupantų paminklų naikinimą. Ar tie rusų valdžiažvėriai bent supranta, kokį pasibjaurėjimą dabar kelia normalių visuomenių normaliems žmonėms>

jis

jis portretas
neverta rašyti apie šitą orko snukį pastoviai meluojantį ir pilantį srutas viešai, tikuosi jis irgi nudvės skausmingai ne savo mirtimi.

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Kol gali,pasiimk savo kur--s,ir pirdolink i Šiaures Koreja,mešlinas senis,dar jis girdejo kažka apie morale,galvažudžiu,vaiku prievartautoju rusu ,,gebelsas,,

pietietis.

pietietis. portretas
daugybe pasaulio zmoniu net nezino kas tas Lavrovas, juo labiau ar svarbu mums del ko pyksta- ar del paminklu ,ar del to kad negavo eilines porcijos Argentinietisko kokso. kada pradesim rupinti Lietuvos nuotaika...

Vaflianosis gydosi

Vaflianosis gydosi portretas
smegenų celiulitą. Yra labai užsiėmęs - praneša ELTA.

bibianosis dingo kaip į vandenį...

bibianosis dingo kaip į vandenį... portretas
Grybo kamikadzė.

kur dingai bibanosi?

kur dingai bibanosi? portretas
gal rašyti mokaisi? Du darbus nenudirbsi - ir mokytis ir čiulpti tau nelabai išeina...

>

> portretas
Tai pažįsti psichiatrą, sakai? Abu ten rūrinatės?

>tam>>>>slabo

>tam>>>>slabo portretas
tavo psichiatras

RIMAS

RIMAS portretas
tai skambančios eilutės eilėraštyje.

o kas

o kas portretas
tas RIMAS ?

tam >>>> slabo

tam >>>> slabo portretas
kas tas slabo? Iš tavo smegenų lendantis celiulitas? Ar sifilis tau baigia suėsti akis?

As

As portretas
as tai nemoku rasiti lietuviskai bet zinau kad esu us lansbergi ir laisve. As ciulpikas ir toks busiu

>>>> slabo

>>>> slabo portretas
tovarisc-drauge

>>>

>>> portretas
o kas pagal tave?? "zmones normalus". Išmok lietuviškai rašyti, paskui uždavinėk savo kvailus klausimus.

>>

>> portretas
kas tie pagal tave kovoja normalus zmones ?

>

> portretas
Normalūs žmoonės su zelenskiais kovoja o ne važiuoja pas juos.

>RIMAS

>RIMAS portretas
ne rimas, kodel tavo lavrovas bijo atvaziouti pas Zelenski ?

Pagarba Lavrovui

Pagarba Lavrovui portretas
.

Klemensas

Klemensas portretas
"Šitas kultūringas"? "Žmogus"? Juk jo "prekinis ženklas" - "bl.t de.yly". Rado kuo žavėtis...

RIMAS

RIMAS portretas
DIDELĖ PAGARBA ŠITAM KULTŪRINGAM ĮPATINGO INTELEKTO ŽMOGUI GER LAVROVUI

kauniete to Titas

kauniete to Titas portretas
Tu gal neaiškink čia savo galiu idijote varyk i Užlidžius su tuom veikėju demokratiška išraiška europine rodyti Šūdo asas tiesiog ne titas o TITANIKAS

Vidas

Vidas portretas
Parsidavėm už kramtoškės pakelį, už džinsinį švarkelį.

LIETUVĖ

LIETUVĖ portretas
yra tikra lietuvė. Ne taip, kaip jūs - už blizgantį popiergalį šiknas atstatėt vakarams.

> “lietuve”

> “lietuve” portretas
Tu ne lietuve, tu …

Bikis

Bikis portretas
I zooparka ta pajuodeli, kad maziau amsetu “hopnikas”.

LIETUVĖ

LIETUVĖ portretas
GER LAVROVAI TA SCWABINĖ VALDŽIA SUPYKINO VISUS GEROS VALIOS KULTŪRINGUS LIETUVOS PILIEČIUS TAI NE VISA LIETUVA TAI SAUJALĖ VAGIU IŠGAMU KOVOJA SU MIRUSIAIS IR RUOŠIASI SCWABINEI PERKROVAI

Rasa to fu

Rasa to fu portretas
Sakai jau kaip išvijo hitleri kuris norejo visus lietuvius kaip purvina rase išnaikinti dabar gali rusai pasiimti ŠIUKŠLE LIETUVIŠKA jei ne tas rusu kareivėlis kažin ar amsėtum išgama žemo lygio

Na,

Na, portretas
Zelenskis gal ir ne fašistas... Labiau tai į neonacį panašus. Nors kai paklausai, ką šneka, tai gal ir tas ir tas.

natalija

natalija portretas
Puikus komentaras litvynai tai DIAGNOZĖ Tai tikrai vargana KGB pavergta šalelė pilna nemastančiu šudžiu pametusiu proteli

JONAS

JONAS portretas
TO KIS FERŠTEIN ASILE NATO NE KAREI O SAMDINIAI TAI UŽ PINIGA DIRBANTI ŠAIKA JIE TIK DĖL ATRIBUTIKOS IR PINIGU JIE ŽUTI NEINA TAI NE KARYS KOVOJANTIS UŽ SAVO TĖVYNE FARŠTEIN KIS

onute to KIS

onute to KIS portretas
NATO JAU PRISAUGOJO AFGANE KOL GAVO SPYRI I SUBINE MUMS SPIRT NEREIKĖS RUSA PAMATE MAUS KELNES PRISITRIEDE JEI TALIBU SAUJELĖS IŠSIGANDO

kauniete

kauniete portretas
Lavrovas yra protyngas ypač pasaulyje gerbiamas užsienio ministras turbūt supranta kieno tai darbas tik ne tautos o tu parsidavusiu žiūrkiu valdžioje

tas Vilnius

tas Vilnius portretas
tai Bezdonių kaimo vierchas. Untosis.

Vilnius

Vilnius portretas
KAM MUMS ASILE TU NEKALBĖK IDIJOTE UŽ KITUS TAIP JAU ATSIBODOTE DUNDULIAI SU SAVO BUKU IŠVEDŽIOJIMU IR PLIURPALAIS

kis

kis portretas
Kariu kapai privalo buti kapavietese,o ne viduryje miestu ir miesteliu aikstese ar prie baznyciu,kaip Palangoje.Zuvusius gerbti reikia ir nereikia kariauti su kaulais,paprasciausiai ,graziai su muzika ir pafosu,kaip tai mokaPutino padlaiziai ne tusciai kalbeti ir vaidintimbet perkelti i tam tikras vietas. Tik nereikia Lavrovai musu gasdinti,mus saugo Nato!Stai kam ta organizacija ergzistuoja.Ferstein.

Alius

Alius portretas
Zelenskis - fašistas ir neonacis. Juk visi žinom. Su mūsų liberuotais konservais - kaip du labu.

Cha

Cha portretas
Karių kapinės turi atrodyti kaip karių kapinės - švari palaidojimo vieta ir lentelė su informacija: vardas, pavardė, mirties data ir kieno tai karys. Viskas. Tos gigantomanijos mums čia nereikia. Tuo labiau, kad tai buvo okupacinės kariuomenės kariai. O Lavrovui reikėtų priminti kaip Klaipėdoje 1970 m. rudenį jie vokiečių karių kapavietę su žeme sulygino ir demontavo granitinį paminklą. Ne rusų goblinams mums čia pamokslus skaityti. Rūpinkitės savimi savo žemėje.

to TAIKOS !!

to TAIKOS !! portretas
Ką rukote? Sutapatinote ir paniekinote antro pasaulinio karo kovotojus. Kaip susiję ivykiai 2 pasauliniame kare ir dabar? Kodėl bijote istorijos? Ar.paminklai kelia baimė?

Zinantis

Zinantis portretas
5 kolonos komentatoriai is psichiatrines pasijunge. :)

Kęstas

Kęstas portretas
Neigiamas migracijos balansas siunčia raudoną signalą: aštuonis mėnesius išvyksta daugiau lietuvių, nei grįžta. Tai sakot, durnių nėra? Jūsų taip vadinamas karas nieko netraukia pasilikti Lietuvoje? Niekas netiki, kad jūs čia mikliai užkariausite visą Aziją, įskaitant Kiniją? Žmonės praranda paskutines viltis dėl gyvenimo Lietuvoje skurdo? (Mokslas-studijos-ekonomika)

TAIKOS !!

TAIKOS !! portretas
Tam [pirmam] asilui ,kuris "kariauja ...su mirusiais?!..] Lietuvoje nekariaujama su mir.. Lietuva rauna lauk-von ! okupantu palikima ju isiZEMINIMO objektus--,kurie LIETUVA atskyre nuo vieningos europos. Atminti KA! Lietuva turi savo tautos,,,O okupantu betonas perilgai stypsojo musu ZEMEJE. Mirusieji -teilsisi musu zemeje[[juos niekas netraukia lauk[[nors--?!]] Nereikia pagarbos-pompastishku paminklu- Lietuvos okupantu kariams...Pagerbti mirusius -zuvusius =TAIP;;be statulu..[[Statulas TE stato TEN is kur jie atejo ]] Lietuviai --ne rusofobai-blogaja prasme; Ne viena amziu Lietuvoje gyvena rusu sentikiai[[ir kitoki]] puikus ZMONES ,,ir nereikalaujantys spec istatymu ir betoniniu statulu; mes net nejauciame,jog tai -rusai,jie musu zmones [[buve tremtiniai is savo tevynes Rusijos]] Tikram ZMOGUI ir svetur vietos atsiranda.

Saviapgaulė

Saviapgaulė portretas
Reikia baigti su ta saviapgaule, Tai rusai sužlugs ekonomiškai, tai putinas jau mirs, tai šoigo jau miršta, tai gerasimovas numirė, tai reikia rusiją blokuoti, tai jau blogai jeigu rusija kažko neduoda, kažkoks chaosas politikų, žiniasklaidos galvose. Nei ruso pagasdinsi badu, nei pagasdinsi mažais atlyginimais, nei mirštančiais lyderiais. Jie ta pati tauta kaip ir Ukrainiečiai. Kuo daugiau žudysi, tuo daugiau kovos. Taigi reikia galvoti apie ilgą procesą ir patiems neužmigti ant kažkokių prognozių. Reikia Ukrainiečiams didinti paramą kiekvieną dieną ir visus ginklus atiduoti ir vėl ir vėl ir vėl ir tik nesustoti. Rusai turi būti nugalėti kiek tai bekainuotų.

to generalsimus joškė sralinas

to generalsimus joškė sralinas portretas
čiurka tu iš sūkartvelo, nežinai kas yra kolaborantas, dar kvislingas. Tai asmuo, noriai bendradarbiaujantis su okupantais. Prancūzai po karo korė ne vokiečius (nebent buvo koks žydšaudys sugautas, pvz Klausas Barbis) o prancūzus kurie bendradarbiavo su vokiečiais, Netgi maršalas Anri Filipas Petenas gavo mirties bausmę, kuri pakeista iki gyvos galvos už ypatingus nuopelnus Prancūzijai.Lietuvos atveju kolaborantai visi komunistai(bolševikai) , brazovskis, grybovska tame tarpe, visi KGB karininkai ir agentai.

generalisimus koba

generalisimus koba portretas
Mongoloide,prancuzai Hitlerio kariams ne kartuves,o viesnamius state,todel ir dabar makaronai ir le peniai atseit kietiems ruskiams lenda i sikna,O mes,rytu europa,ne tik chuilostana,bet ir multikulturiska prancuzija ir iskastruotus vokiecius pastatysim i vieta. Europoj po keliu menesiu pirmoj vietoj dominuos Ukraina,ji su JAV ir ES pasirasys nauja pasaulio ir Europos saugumo sutarti. Parasa ten dalyvaus besalygines kapituliacijos salygomis

litvinas tai diagnozė

litvinas tai diagnozė portretas
didesnių idiotų niekur pasaulyje nėra. Negana kad bolševikę dvi kadencijas buvo išrinkę, ta kolaborantė vėl veržiasi į prezidentus. Ir turi palaikymą. Prancūzijoje po karo tokias ir tokius korė. Taip apsivalė nuo brudo. O lietuva vel taikosi snukiu į shūdą. Skanau, debiloidai.

Zbignevas

Zbignevas portretas
Nuu ale vot svolaciai nugriovė taip buvo gerai kartais po daug alaus už tu blokų su galvom pamyzti kartais ir pasikti.

Seniai

Seniai portretas
Laikas sovietinę pi derastiją į grūto balvonyną

antoške

antoške portretas
neduok dieve, rusai nustos grąsint ir padarys. Finale Žemėje gyvens tik žiurkės. Jos atsparios radiacijai.

Antanas

Antanas portretas
Niekam tas nusigeres Vatninkas su savo nuomone jau nebeidomus . Niekas nekreipia jau i Ruskius demessio matosi kaip apsiši... Ukrainoje Tai dabar visi tik žvengia is ju grasinimu

tam litvinu ...as tau sakiau

tam litvinu ...as tau sakiau portretas
pagrok su balalaika ka nors naujo pvz palka dva struna

litvinų 3,14zdukai

litvinų 3,14zdukai portretas
kalti prisidėję prie žudynių Irake, kur civilių nužudyta penkis kartus daugiau negu žuvo kariškių. Ir dar, litvinų išsigimėliai, negana to kad sušaudėt 190 000 Lietuvos žydų, dar ir atminimo lentas Holokaustui niokojate.Susikiškit liežuvius į shinaskyles, nesate geresni už rusus. O prisiminus kaip paėmėte dovanų Wilno iš kruvinų sralino letenų - esate šlykštūs padarai. Nesugebėjot atkovot - pateisinama. Bet ne iš kruvinų letenų kruviniausio visų laikų bandito sralino.

Užpilsiu druskos Lavrovui ant žaizdos

Užpilsiu druskos Lavrovui ant žaizdos portretas
Ta gyvačių sala yra tokia gražì , kad tau tik sapnuose ją pamatyt. Ukrainiečiai nė už ką neleis į ją užropoti raudonosiom utėlėm... Ji - kaip stebuklingas smaragdas jūros mėlyje ir šeimininkaus joje Ukraina.

Sunsnukiai baigia sunaikinti visa

Sunsnukiai baigia sunaikinti visa portretas
Ukraina,ir dar bando kazka orkas kalbeti..

Nera baisesniu okupbantu ir zudiku

Nera baisesniu okupbantu ir zudiku portretas
Visame pasaulyje?kaip ji dar kazkur prima,ir nesunaikina?

klausimas litvinų 3,14zdukam

klausimas litvinų 3,14zdukam portretas
Ar litvinų bandiuganai nedalyvavo jankių organizuotam Irako užpuolime?Užpultavalstybė jankių pydrastų sugalvotu melagingu pretekstu. Visi ten dalyvavę yra tikri šakalai, daug blogesni už rusus ukrainoj. Ukrapam reikėjo subines suspardyt už karą Donbase.Tiesa pasakius rusai usrainoj lygiaverčiai natosam Jugoslavijoj.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
šiandien raudonkoncerviu troliai gerai uždirbo

Taigi...

Taigi... portretas
Vietoj skulpturu Lgbt vaivorikščiu nupieštu.Mes visur ir visada.Palaikom visi ..

fu

fu portretas
Lavrovui pasakyčiau, kad rusų kareiviai guli ruso okupuotoj Lietuvos žemėj. Jei nepatinka, tegul išsikasa ir išsiveža su visais paminklais.

lavrovai,

lavrovai, portretas
plauk на хуй kanalizacijos vamzdžiu

Bezdzionei

Bezdzionei portretas
O kaip Ukrainos taikiu gyventoju, moteru ir vaiku zudymas vadinasi?!

Ar matet rusu siuksles patenkintus,ir nezudancius??

Ar matet rusu siuksles patenkintus,ir nezudancius?? portretas
Ne ukrainieciai,o orkai yra ne nacija,o tik utelynas...

Taigi...

Taigi... portretas
Lavrovas,tas nusenęs buldogas,visą laiką nusišneka.Tai kvailys Hitlerį žydu laiko,tai kitas valstybes moko,kokius ir kam paminklus statyti.O mūsuose esantys okupantai ir jų anūkai,gyvenantys Lietuvoje ir net nesistengiantys lietuvių kalbos pramokti,drįsta rodyti savo priešiškumą svetimoj valstybėj lyg įsisiurbusios erkės laikydamiesi..
Anonimas portretas
Labai geras momentas iššluot visą kacapų šūdą kartu su padleckiais ir visom kitom šiūkšlėm, kada bus gresmė būti išspirtiems į kacapyną , šiūkšlės verkt pradės.

tikras

tikras portretas
kumelės tėvas panašumai arklio galvos

r

r portretas
koks skirtumas , ką tas orkų arklys galvoją.

to gg

to gg portretas
Tai rodo kad jie nebijo paminklų.

G g

G g portretas
O kokia šalis laiko fašistų, okupantų Hitlerio paminklus, simbolius. Jei Lavrovo rusai dar su Lenino ir Stalino paminklais gyvena, tai rodo kad jie dar aname amžiuje ir be karo gyventi nesugeba.

Dzūkija

Dzūkija portretas
Kai valdžioje nei šiokie nei tokie tai gaunasi ne kas. Tampo liūtą už ūsų ir šaiposi. Jei kas' į lėktuvėlį ir Amerikėn.

Linas

Linas portretas
Šiuo metu elgtis taip kai elgiasi mūs valdžiažmogiai labai neprotinga. Tai net labai. Proto reikia turėti.

Boba

Boba portretas
Svarbu viską sugriauti.

to H

to H portretas
Hitlerį apginklavo gruzinas sralinas. Rusija to padaryti negalėjo nes tokia valstybė tuo metu neegzistavo. Negi 3,14zdukai litvinai niekaip negali suprasti tokio paprasto dalyko. SSSR tai ne tik Rusija, tai ir Ukraina. Tai gal ukronaciai Hitlerį ginklavo, daug buvo nacių mylėtojų toje usrainoje.

H

H portretas
Dar Lavrovas sako Rusija nenori karo Eurpoje . Vadinasi viskas atvirkščiai. Rusijai tiesiog kiaušai niežti ES karan įtraukti ir nuo ES snūkin gauti

H

H portretas
To Neskaičiau . Ne mes 2-ji pasaulinį pradėjome , ne mums ir graudintis . Okupantus gi šlovinti ..... Be tai Rusija Hitleri uaugino apmokė ir apsiginkluoti padėjo .

Anonimas

Anonimas portretas
Antkapiai taip . Okupantus , bei jų kiaulystes garbinantis balvonai NE. Lavrovas gi bandytų šaikos atstovas jam ir snukin prispjauti būtų visai smagu Nes to nusipelnė

Anonimas

Anonimas portretas
Paminklai privalo būti išsaugoti. Skirtumą jauciat tarp kovotojų 2 pasauliniame kare ir dabartinio veiksmo?

Mes ne rusofobai, mes rusoheiteriai

Mes ne rusofobai, mes rusoheiteriai portretas
Nekenčiam visko, kas ayeina iš putino rusijos, taip pat atvykelių, kada baigs armonaitė duoti vizas. Laikas jiem pakuotis lagaminus

klausimas

klausimas portretas
Kodel Lietuvoje turetu stoveti paminklai okupantams ir lietuviu tautos naikintojams? Gal tegul Lavrovas pasistato Maskvoje paminkla Hitleriui ir padeda geliu. Amzinoji ugnis papedeje irgi nepamaisytu.

Smagu, kad jį suerzino

Smagu, kad jį suerzino portretas
Reiškia, viską darom gerai

asociacija

asociacija portretas
Kazkaip asocijuojasi Lavrovas su Lavrentijumi.

Titas

Titas portretas
Koks šito arkliasnukio reikalas. Kokius paminklus statysim ar griausim, spręsime tik mes. Ne kokio nusususio armėno lavrovo reikalas.

neskaičiau

neskaičiau portretas
Atsiliepiu tik į straipsnio pavadinimą, štai Vokietijoje stovi paminklai rusų kariams, anot pačių vokiečių - nugalėjusiems hitlerinius fašistus, o pas mus konserva kieti tik su paminklais "pakovoti", patys save žemina. O gal jie už hitlerį?

Marinuotas Leninas

Marinuotas Leninas portretas
Baltijos šalis rusofobai ir šneka kaip uzsikirtusi plokštelė eilę metų tą patį per tą patį švedai su suomiais jau stoja į NATO turbūt ne dėl to kad Baltijos šalis rusofobes jiems taip patarė esmė tame kad tie paminklai mums simbolizuoja okupacija kuri rusų armija vygdo iki dabar ir žudo nekaltus žmonės po beveik astuonesdesimt metų tai tą tauta ir nepasimoke užstrigo praeitame amžiuje vis švęsdami savo den pobeda apgailėtini barbarai.

Ne kremliaus

Ne kremliaus portretas
Reikalas, ka Lietuvoje Lietuviai daro.

To ALGIS

To ALGIS portretas
Tikras fasistas esi tu, Algiukas

O

O portretas
Man geda ir bjauru, kad Lietuvos valdzia nusprende kovoti su mirusiais Didvyriais, atminti apie kuriu gerbia tiek daug Lietuvos pileciu.

Faktas

Faktas portretas
Tų asiliuko kalbų klauso tik pati ruskelių runkelių irštva

ALGIS

ALGIS portretas
O kaip su tokiais , baisiausiais visų laikų f a š i s t a i s , GALIMA ELGTIS

Lavonofobija.

Lavonofobija. portretas
Na, o kaip Lavrovas pavadintų tai, kad rusai vengia pasiimti savo žuvusių karių lavonus? Ukrainoje jų ten prikimšti refrižeratoriai, jie palikti laukuose, griuvėsiuose, gatvėse... Kas tai - lavonofobija, ar kaip? Kodėl tokia nepagarba??? Čia, matot, reikia rodyti pagarbą visokiems cemento luitams, akmenims, o parsivežti į tėvynę žuvusius iš Ukrainos ir juos pagarbiai ir deramai palaidoti - nė motais. Ar po viso to dar galima auklėti kitus??? Matyt, Lavrovas jau senokai yra praradęs sveiką nuovoką.

isis

isis portretas
Tai gal dar isis kovotojams zuvusiems irake ir sirijoje pastatikime,ten teroristu kapu nera o pas mums vaikzudzius ir moteru prievartautojus garbina!

Pasiūlymas

Pasiūlymas portretas
Seni Lavrovai, žiūrėk ką tau rodo Užliedžiuose. Gal tada suprasi, kiek verti tavo pezalai?

Faktas

Faktas portretas
Šiuo kartu ne mongolai užkariaus Rusiją, o tyliai, ramiai kinai pasiims Sibirą, o paskui ir europinę Rusijos dalį. Putinas - Rusijos duobkasys. Vietoje to, kad ieškotų Europoje sąjungininkų, sparčiais tempais gaminasi naujų priešų.

nu

nu portretas
o ka daryti jeigu jos mums negrazios ir ne prie sirdies?

ir tas dar loja,išgama

ir tas dar loja,išgama portretas
,,Šūdo krūva,,

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Lavrovai,šikau ant tavęs ir tavo fiurerio. Matai žudyti ukrainiečius-tai nieko tokio.

D

D portretas
Tu anonieme negazdik su rusu gyvais kareiveis jie kariauti nesugeba tik sugeba prievartauti moteris,saudyti nekaltus zmones i nugaras ir gerti degtine

Taigi taigi

Taigi taigi portretas
Iš senumo Lavrovas tapo protiškai neįgalus - nori, kad Lietuvoje būtų garbinami rusų okupantų paminklai? Tuo tarpu,patys rusai visus užkariautojų mongolų paminklus seniai sunaikino ir užmiršo.

MOSAD

MOSAD portretas
rosėiskas nacikas išsigimėlis antisemitinis

tas senis nervina visada

tas senis nervina visada portretas
bet mūsų valdžia ir jos klapčiukai komjaunuoliai pasistengė, kad rusai progai pasitaikius nukreiptų vamzdį į mus pirmus. Niekinė rezoliucija seime apie teroristinę valstybę, stabų griovimas būtent dabar, kai karas vyksta. Mes tampom įpykusį liūtą, tegu ir apstipusį, bet labai pavojingą. Naujieji komjaunuoliai tiesiog naudingi idiotai, o pavojuj ištikus, mautų į savo pietų vilas, neitų žūti už Tėvynę. Apgailėtina situacija.

Putinas :

Putinas : portretas
RUSIJA UKRAINOJE kovoja prieš nacius ! Reikia tik įsiklausyt į šitokio teiginio skambesį ir logiką ... Atrodo , kad padorus kaimynas , pasiekęs ekonominį klestėjimą savo šaly , nusprendė PADĖTI ir savo kaimynei. Bet gi niekas jo NEKVIETĖ į Ukrainą !.. Niekam jo pagalbos NEREIKIA ! Putinas - piratas !

o kodėl gi ne ?

   o kodėl gi ne ? portretas
Vietoje šitų skulptūrų reikėtų pastatyti kapų vertus paminklus: Katalikišką kryžių, Pravoslavų kryžių ir Musulmonų statomą ant jų kapų paminklą, nes ten tokio tikėjimo gali būti palaidoti. Bus ir dėmesys ir pagarba žuvusiems

palaikantis ukrainos laisve pries okupantus

palaikantis ukrainos laisve pries okupantus portretas
idomu ko jis verkia sttulas tegu atiduoda tam raudonajam fasistui. Prikisa savo visokiu baubu .Visokias juosteles ir raides garbina Idomu kareiviskus kalsonus vetuoj veliavos gal ir garbintu .Jei kremliaus propoganda parodytu juk su jais kariavo.

Feldhausen

Feldhausen portretas
Kacapiškas nacistas visai pedofilu patapo

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvos nacikai drasus kariauti tiktai su mirusiais. Kai tiktai pamatys gyva rusu kreivi tai apsisiks ir begs ikrumus. Naciku ,,grietinele,, jau seniai pervede savo pavogtus milijonus i vakaru, amerikos bankus. Eina nacikas per Wilno , prisiktas klynas nutyses iki kelienu cha cha cha .......

Koks to Lavrovo reikalas kuo serga Lietuva ?!..

Koks to Lavrovo reikalas kuo serga Lietuva ?!.. portretas
Lai žiūri į savo šalies iškrypimą - ukrainiečių genocidą ! Lai gerai apsidairo aplinkui ir pamatys , kad rusija VIENA pasaulyje liko tokia "gera" , nuo kurios visi bėga , kaip nuo maro ...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Visai nukvako Lavrovas. Kuris nukeltas paminklas buvo skirtas rusams? Iki šiol paminklai buvo statomi pribaigtiems arba nusibaigusiems sovietiniams okupantams.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių