V. Putinas atleido keletą gynybos ministro pavaduotojų: vietoje vieno iš jų paskyrė savo giminaitę

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį iš pareigų atleido keturis gynybos ministro pavaduotojus ir vietoje vieno iš jų paskyrė savo giminaitę Anną Civilevą.

Kaip teigiama Kremliaus potvarkiuose, V. Putinas atleido gynybos ministro pavaduotojus Nikolajų Pankovą, Ruslaną Calikovą, Tatjaną Ševcovą ir Pavelą Popovą, o į vienas iš atsilaisvinusių gynybos ministro pavaduotojo pareigų paskyrė A. Civilevą, kuri, Rusijos žiniasklaidos teigimu, yra V. Putino antros eilės dukterėčia.

Pirmuoju gynybos ministro Andrejaus Belousovo pavaduotoju taps Leonidas Gorninas.

Dar vienu gynybos ministro pavaduotoju paskirtas buvusio ministro pirmininko Michailo Fradkovo sūnus Pavelas Fradkovas. Į ketvirtas atsilaisvinusias ministro pavaduotojo pareigas paskirtas Olegas Saveljevas.

Po to, kai V. Putinas praėjusį mėnesį gynybos ministru paskyrė A. Belousovą, o Sergejų Šoigu perkėlė dirbti Rusijos saugumo taryboje, manoma, kas šiuo sprendimu jis stengiasi gynybos ministerijoje apsistatyti jam ištikimais asmenimis.NAUJAUSI KOMENTARAI

> mmmm, tik nesvaik Kvaiša

> mmmm, tik nesvaik Kvaiša portretas
`

mmmm

mmmm portretas
Kas vyksta su tą Rusiją ,vieni išdavikai aplink Putiną.Neiveikia Ukrainos, apie kitas šalis nėra ir kalbos.Būkite ramūs ,išseks abi pusės ir nereikės daugiau kariauti.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių