Anglijos lyga:„Tottenham“ po atkaklios kovos įveikė „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygos turas vėlų trečiadienio vakarą buvo užbaigtas. Centriniame turo mače Londono „Tottenham“ po atkaklios kovos nugalėjo„Liverpool“ ekipą 2-1.

Jau 7 minutę „Spurs“ išsiveržė į priekį, po to, kai Garetho Bale‘o puikaus perdavimo, lengvą įvartį pelnė Aaronas Lennonas.

Labai atvirame mače vėliau ir vėl sekėsi šeimininkams – G.Bale‘as skirtą baudos smūgį realizavo sėkmingai, po to, kai kamuolys rikošetu įskriejo į vartus.

„Liverpool“ šiame mače dažnai nesisekė ir jie buvo verti įvarčio bent jau antrąją rungtynių dalį – ir jį pelnė, kai sau į vartus netyčia įsimušė tas pats G.Bale‘as. Visgi rungtynės pasibaigė „Tottenham“ pergale 2-1.

Kitame mače nykiai pasirodė Londono „Chelsea“, kurie derbio susitikime su „Fulham“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis. Rungtynėse abi komandos turėjo vos keletą šansų pasižymėti, tačiau labai gerai žaidė vartininkai Michaelas Schwarzeris ir Petras Čechas.

Dar viename įdomesniame mače Liverpulio „Everton“ sugebėjo iškovoti tašką mače su Londono „Arsenal“. Po pirmą minutę pelnyto Theo Walcotto įvarčio svečiai pirmavo, bet, visgi, vėliau pelnytas tradicinis Marouanne‘o Fellaini įvartis atstatė pusiausvyrą.

Tuo tarpu abu Mančesterio klubai šventė pergales – „Man United“ 1-0 įveikė sostinės „West Ham“, o „Man City“ svečiuose 0-2 susitvarkė su „Wigan“ klubu.