„Cavaliers“ neturėjo vargo su Orlando krepšininkais

Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ komanda. Ji išvykoje 102:93 (35:28, 31:23, 22:17, 14:25) nugalėjo NBA vicečempionus Orlando „Magic“ krepšininkus.

Antrąjį kėlinį Maurice'as Williamsas pradėjo dviem tritaškiais paeiliui ir sužaidus kiek daugiau nei minutę „Cavaliers“ atotrūkis šoktelėjo iki 13 taškų (41:28).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę Klivlendo krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį įgijo triuškinančią 20 taškų persvarą (88:68), o ją sumažinti šeimininkams pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje, rašo basketnews.lt.

„Magic“ gynyba nepajėgė sustabdyti dviejų „Cavaliers“ žaidėjų - LeBrono Jameso ir Williamso. Kartu jie pelnė 64 taškus ir buvo pagrindiniai savo komandos vedliai.

Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 4 taškus (0/6 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 36 (8 atk. kam.), Maurice'as Williamsas 28, Shaquille'as O'Nealas 10, J.J.Hicksonas 9, Anthony Parkeris 9.

„Magic“: Vince'as Carteris 29, Jameeras Nelsonas 19, Dwightas Howardas 11, J.J.Redickas 10, Brandonas Bassas 8, Mattas Barnesas 8.

Šiame straipsnyje: Žydrūnas IlgauskasCavaliers