Lietuvos komandos sužaidė paskutines šių metų rungtynes OHL Baltijos ledo ritulio čempionate

Elektrėnų „Airwell Energijai“ nepavyko iškovoti antrosios pergalės per dvi dienas.

OHL Baltijos ledo ritulio čempionato rungtynėse Rygoje Elektrėnų atstovai 1:2 nusileido „HS Riga“ komandai. Priminsime, jog vakar įvykusias pirmąsias šių komandų rungtynes 4:3 laimėjo lietuviai.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Latvių gretose pasižymėjo Robertas Janis Polis, o „Airwell Energijos“ ekipoje rezultatą išlygino Povilas Verenis (17:37, rez. perd. Arturas Tomsonas, Egidijus Binkulis).

Antrajame kėlinyje puikiai žaidė abejų komandų vartininkai, o galiausiai viską nulėmė vienas įvartis trečiajame kėlinyje. Antrą kartą tikslą pasiekė „HS Riga“ atstovas R. J. Polis.

Tai buvo paskutinės „Airwell Energijos“ rungtynės šiais metais. Į kovas jie sugrįš jau sausį.

Charakterį pademonstravęs „Kaunas City“ iš Estijos sugrįš su tašku

„Kaunas City“ komanda viešnagę Estijoje baigė iškovoję tašką.

Taline šeštadienį kauniečiai po pratęsimo 3:4 nusileido „HC Panter“ komandai. Toks rezultatas leido „Kaunas City“ savo taškų sąskaitą papildyti vienu tašku.

„Kaunas City“ komanda šiose rungtynėse tris kartus buvo priversta vytis savo oponentus ir tris kartus lygino rezultatą. Lemiamą įvartį jie pelnė likus žaisti tris minutes, kai varžovams prasižengus jie vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju. Tokia rizika pasiteisino: vos po 26 sekundžių jie pelnė pratęsimą išplėšusį įvartį.

Pratęsimo metu aktyvesni buvo estai, tačiau nedaug trūko iki to, jog komandos savo santykius aiškintųsi baudinių serijoje. Pergalingą įvartį „Panter“ pelnė iki pratęsimo pabaigos likus vos 6 sekundėms.

Du iš trijų „Kaunas City“ įvarčių šiose rungtynėse pelnė gynėjai – Ossianas Eklundas ir Danielis Klinecky, o kitą komandos įvartį pelnė Nazaras Ružnikovas. Estijos čempionų gretose du įvarčius pelnė Rasmusas Kiikas, vieną Daniilas Tsarkovskis ir lemiamą įvartį pelnęs Mihkelis Vorangas.

Tai buvo paskutinė OHL akistata šiais metais. „Kaunas City“ ir kiti lygos klubai į kovas sugrįš jau sausį.