A. Murray'us Dubajuje iškovojo 45 savo karjeros titulą

Geriausias planetos tenisininkas Andy Murray'us iškovojo nesunkią pergalę „Dubai Duty Free Tennis Championships“ turnyro finale. Jis per valandą ir 13 minučių nugalėjo Fernando Verdasco 6:3, 6:2 ir tapo pirmuoju Didžiosios Britanijos tenisininku triumfavusiu šiose pirmenybėse.

Geriausiam planetos tenisininkui tai 45 titulas karjeroje bei dešimtasis nuo praėjusių metų gegužės mėnesio.

A.Murray'ui tai pirmasis trofėjus šiemet, nes Dohoje jis pralaimėjo Novakui Džokovičiui, o „Australian Open“ pirmenybėse netikėtai nusileido vokiečiui Mischai Zverevui.

A.Murray'us šiame mače laimėjo 80 proc. savo pirmųjų padavimų ir net penkis kartus palaužė varžovą. Tiesa britas išsigelbėjo tik nuo 1 iš 3 F.Verdasco „break point'o“ galimybės.

„Dubai Duty Free Tennis Championships“ čempionui A.Murray'ui atiteks 500 ATP reitingo taškų bei 523 tūkst. JAV dolerių piniginė premija. Didžiosios Britanijos tenisininkas kitos savaitės reitinge dar labiau padidins savo atotrūkį nuo antrosios pasaulio raketės Novako Džokovičiaus.