„Neptūnas“ per plauką išvengė antausio nuo LKL autsaiderio

Absoliutų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderį „Palangos Triobet“ (0/19) klubą nuo pirmosios pergalės šį sezoną skyrė vos vienas metimas. Pajūrio komandų akistatoje tik po dramatiškos kovos 88:86 (20:17, 29:21, 22:21, 17:27) pergalę šventė Klaipėdos „Neptūnas“ (14/3).

Likus žaisti 10 minučių Palangos ekipa turėjo dviženklį deficitą (59:71), tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje surengtas spurtas 8:0 sugrąžino intrigą, o likus pusketvirtos minutės iki rungtynių pabaigos, po Manto Mockevičiaus jau pirmavo 80:78.

Drama aikštėje išliko iki paskutinių akimirkų, tačiau užtikrinčiau sužaidęs „Neptūnas“ iškovojo tryliktąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo 24 taškus įmetęs Deividas Gailius (6/14 tritaškiai, 11 atk. kam.), po 12 pridėjo Martynas Mažeika ir Vytautas Šarakauskas (13 atk. kam.), 10 – Rashaunas Broadusas.

Palangos komandoje įspūdingai rungtyniavo M.Mockevičius, kurio sąskaitoje – 31 taškas (13/17 dvitaškiai), 4 atkovoti kamuoliai bei 3 rezultatyvūs perdavimai. 16 taškų surinko Viktoras Chodosovskis (6/9 dvitaškiai, 13 atk. kam., 6 blk.), 13 – Modestas Kumpys (7 atk. kam.), 11 – E.Lengvinas (1/6 tritaškiai).

Šiame straipsnyje: LKLNeptūnasPalanga/Triobet