Varžovų įsiutintas „Lietuvos rytas“ nušlavė kauniečius (komentarai)

LKL čempionate Vilniaus „Lietuvos rytas“ prieš atkrintamąsias varžybas pademonstravo savo jėgą. Sostinės ekipa svečiuose 111:61 (15:16, 25:22, 34:7, 37:16) sutrypė Kauno „LSU-Baltus“.

Sporto halėje mačą stebėjo apie 40 „Lietuvos ryto“ fanų. Juos saugojo sustiprintos policijos pajėgos.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ du kėlinius turėjo kaip reikia paprakaituoti. Svečiai netikėtai sulaukė atkaklaus  „LSU-Baltų“ pasipriešinimo. Aikštės šeimininkai sugebėjo net laimėti pirmąjį kėlinį, kai po Mindaugo Stašio baudos metimų rezultatas tapo 16:15.

Pirmojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė sostinės komandos lyderis Renaldas Seibutis. Po susidūrimo su varžovu jis aikštelę paliko tik padedamas komandos gydytojų. Vis dėlto antrajame kėlinyje R. Seibutis jau rungtyniavo.

Iki pertraukos LKL vicečempionai turėjo vos dviejų taškų pranašumą (40:38).  Tačiau pailsėję vilniečiai aikštės šeimininkus greitai „nuleido ant žemės“ . Paskutins kėlinys tebuvo formalumas. Vilniečiai daugelį atakų užbaigdavo dėjimais, o kauniečiai jau buvo visai nuleidę rankas. „Lietuvos rytas“  iškovojo pergalę 50 taškų persvara -  111:61. D. Maskoliūno auklėtiniams LKL pirmenybėse tai buvo septintasis laimėjimas.

„Lietuvos rytas“: E.Bendžius 17, M.Katelynas 16, R.Seibutis 15, N.Nedovičius12, P.O‘Bryantas ir D.Ivanovas po 10, S.Buterlevičius, A.Jomantas ir J.Blūmas po 7, T.Lydeka 4, T.Zubčičius ir D.Redikas po 3.

„LSU-Baltai“: Š.Vingelis 12, V.Sragauskis 10, A.Vasiliauskas 8, M.Stašys 7, T.Urbonas 6, T.Tamošiūnas ir A.Sakalauskas po 5.