VDU sportininkai iš žaidynių Rygoje grįžo su 18 aukso medalių

Gegužės 20–22 dieną Rygoje vykusiose SELL studentų žaidynėse Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentai iškovojo 31 medalį, iš kurių – 18 aukso. 37-ą kartą organizuotose žaidynėse varžėsi Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos sportininkai.

Geriausiai iš visų 28 žaidynėse dalyvavusių universitetų pasirodęs VDU užėmė pirmąją vietą. Antrąją ir trečiąją vietas taip pat užėmė universitetai iš Lietuvos. 15 aukso medalių iškovojo Lietuvos sporto universiteto studentai, 13-ą – Vilniaus universiteto sportininkai.

Pasak VDU Sporto centro vadovo doc. dr. Vlado Juknevičiaus, VDU visuomet skyrė didelį dėmesį sportui, sudarydavo galimybes studentams sportuoti ir dalyvauti įvairiose varžybose. „Dar didesnis dėmesys skiriamas Švietimo akademijai pradėjus vykdyti su sportu susijusias studijas, todėl žaidynėse užimta pirmoji vieta tarp visų Baltijos šalių universitetų mūsų labai nenustebino. Žinoma, mes tuo džiaugiamės, tačiau tokio tikslo sau nekėlėme. Svarbiausia mums buvo tinkamai pasirengti ir sudaryti geras sąlygas dalyvauti universiteto sportininkams gražioje studentiško sporto šventėje“, – sakė V. Juknevičius.

SELL (Suomija, Estija, Latvija, Lietuva) žaidynės – Baltijos šalių studentų sporto šventė, sutraukianti nemažą būrį sportininkų. Dar prieš karą pradėtos organizuoti žaidynės kaskart vyksta vis kitoje šalyje. Šiais metais jos buvo organizuotos Rygoje, kitais metais keliasi į Estijos studentų miestą Tartu.

II vieta (mišrūs) – Dovydas Razas ir Ieva Gaidė

I vieta (komandinėje) – Povilas Bartušis, Dovydas Razas, Samanta Golubickaitė, Ieva Gaidė ir Kotryna Remeikaitė

Paplūdimio tinklinis

I vieta – Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius

II vieta – Viltė Bogdanovič ir Vytenė Vitkauskaitė

3x3 krepšinio vaikinai

I vieta – Ernestas Sederevičius, Justinas Ramanauskas, Tomas Zdanavičius Ignas Labutis

3x3 krepšinio merginos

II vieta – Dominyka Paliulytė, Ema Januškevičiūtė, Gedvilė Savostaitė, Ugnė Mikštaitė.

Krepšinis

II vieta – Vitalijus Kozys, Domas Uosis, Dominykas Stenionis, Gabrielius Čelka, Gytis Nemeikša, Julius Liesis, Martynas Pocevičius, Matas Repšys, Simonas Kriaučiūnas, Ernestas Sederevičius, Amandas Urkis.