V.Janušaitis vėl pagerino šalies rekordą, tačiau liko penktas

Švedijos sostinėje vykstančiame 2009-2010 metų sezono trečiajame pasaulio plaukimo taurės varžybų etape trumpame (25 m ilgio) baseine antradienio vakarą Vytautas Janušaitis vėl pagerino Lietuvos rekordą 100 m vyrų kompleksinio plaukimo rungtyje, tačiau užėmė penktą vietą.

Finale Lietuvos plaukikas distanciją įveikė per 52,61 sekundės ir, net 0,54 sekundės pagerinęs vos pusdienį pačiam priklausiusį rekordą, aplenkė tris varžovus.

Rungties nugalėtoju tapo Gerhardas Zandbergas (51,77 sek.) iš Pietų Afrikos respublikos, aplenkęs prizininkais tapusius rusą Sergejų Fesikovą (51,86 sek.) bei daugkartinį olimpinių žaidynių ir pasaulio čempioną amerikietį Michaelą Phelpsą (52,14 sek.).

Lietuvį finale aplenkė ir ketvirtą vietą užėmęs dar vienas PAR atstovas Darianas Townsendas (52,26 sek.)

Ryte vykusiose atrankos varžybose V.Janušaitis šį nuotolį nuplaukė per 53,15 sekundės ir buvo aštuntas tarp 38 sportininkų.

Šiame straipsnyje: JanušaitisVytautas Janušaitis