Klaipėdoje šeimininkavusi „Šilutė“ pergalingai pradėjo trečiąjį NKL ratą

Galingai antrajame ketvirtyje spurtavusi „Šilutė“ (16-13) sėkmingai pradėjo trečiąjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ratą ir svečiuose 96:82 (24:17, 23:23, 23:22, 26:20) pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ (16-13).

Deivido Anužio tolimas metimas ketvirtojo kėlinio pradžioje vainikavo šeimininkų spurtą 7:0, o klaipėdiečių deficitas ištirpo iki minimumo – 69:70, tačiau tai buvo paskutinis „Neptūnas-Akvaservis“ bandymas kabintis į pergalę.

Lemiamoje dvikovos atkarpoje aikštelėje dominavo svečiai iš Šilutės – 16:7 laimėta atkarpa bei iškovota pergalė uostamiestyje.

Nors Tomo Gaidamavičiaus kariauna rungtynes pradėjo slogiai ir po pirmojo ketvirčio turėjo 7 taškų deficitą (17:24), tačiau antrąjį kėlinį pradėjo kaip iš natų – spurtas 11:0 bei, po Vytauto Šarakausko 4 taškų iš eilės, klaipėdiečiai buvo priekyje 28:24.

Vis dėlto tai buvo paskutinė akimirka, kuomet „Neptūnas-Akvaservis“ buvo priekyje – šilutiškiai kėlinį užbaigė 17:5, o didesnį ar mažesnį pranašumą turėjo iki pat mačo pabaigos.

Klaipėdos komandoje pralaimėjimu paženklintame mače išsiskyrė Deividas Anužis, pelnęs 17 taškų, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 20 naudingumo balų.

Šios dienos rungtynės dėl ligos šeiminkams nepadėjo Herkus Kumpys bei Jonas Dumašius, kuriam skilęs pirštas.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis 17, Erikas Kubilius ir Tadas Pažėra – po 14, Klaidas Metrikis 13 (6 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 9 (12 atk. kam.).

„Šilutė“: Jeffrey Perkinsas 20 (4/7 trit.), Mantas Šerkšnas 19, Byronas Sanfordas 18, Evaldas Džiaugys 17 (7 atk. kam.).