LSKL: žinomos visos atkrintamųjų varžybų dalyvės

KK nugalėjo ASU studentus

Kauno kolegijos (KK) studentai savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos rezultatu 84:76 (25:12, 19:16, 19:19, 21:29) nugalėjo Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) krepšininkus.

Po dviejų kėlinių KK pirmavo užtikrintai – 44:28. Visgi ASU sugebėjo atkurti rungtynių intrigą, kai 38 dvikovos minutę priartėjo iki 5 taškų – 74:79. Tada jau sukruto aikštės šeimininkai ir, palaikomi savų žiūrovų, pergalės iš rankų nebepaleido.

ASU pabaigoje buvo sudėtinga ir dėl to, jog penktąją pražangą užsidirbo ir savo komandai nebegalėjo padėti lyderis Karolis Šarukas.

KK ekipą į pergalę vedė Justas Janulis, pelnęs 33 taškus (6/6 dvit., 7/12 trit., 10 atk. kam., 2 rez. perd., 43 naud. balai), Mantas Košelis prie pergalės pridėjo 18 taškų, Edgaras Rupeika – 8 tšk.

ASU gretose Karolis Šarukas surinko 24 taškus (7 atk. kam.), Domantas Senda – 21 (10 atk. kam.), Marius Kazlauskas – 18, Vilius Pocius – 10 tšk.

KK laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 43:29, tačiau dažniau klydo – 16 ir 8 klaidos.

„Žaidėme permainingai. Tris kėlinius kontroliavome žaidimo eigą, tačiau vėliau tikriausiai žaidėjai atsilaidavo ir vos neprisižaidėme. Gerai, kad galiausiai išvargome tą mums itin svarbią pergalę. Iškovojome kelialapį į LSKL pajėgiausios grupės atkrintamąsias varžybas. Mums tai – istorinis įvykis. Tuo labai džiaugiamės ir šiuo pasiekimu apsiriboti neketiname - stengsimės tęsti kovą dėl medalių“, - sakė KK komandos treneris Rolandas Rakutis.