Š. Jasikevičius šventė pergalę Valensijoje, o Bilbao susidūrė keturi lietuviai

Ispanijos krepšinio lygoje sekmadienį įtikinamą pergalę iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (22-3), leidusi varžovams pelnyti tik 64 taškus.

Dviejų Eurolygos komandų akistatoje Ispanijos lygoje „Barcelona“ 80:64 nepaliko šansų „Valencia“ komandai (17-9).

Rungtynėse Valensijoje Alexas Abrinesas įskraidino net 7 tritaškius iš 9, o ispano puolėjo vedama Barselonos komanda dar iki pertraukos įgijo svarią persvarą.

Ne tik be sugrįžimui besirengiančio Pau Gasolio, bet ir traumuoto Corey Higginso žaidusiai Barselonos komandai A.Abrinesas pelnė 23 taškus, Nikola Mirotičius – 11. Brandonas Daviesas pridėjo 8, o kitas buvęs žalgirietis Leo Westermannas pelnė 2 taškus.

Valensijos klubui 13 taškų pelnė Mike'as Tobey, 9 – Vanja Marinkovičius, 8 – Nikola Kaliničius.

„Barcelona“ lieka antra Ispanijos čempionate, kur vis dar pirmauja Madrido „Real“ (24-1).

Karališkasis klubas sekmadienį 95:77 įveikė Juano Plazos vadovaujamą Sevilijos „Real Betis“ (6-19), o daugiausiai taškų – 16 – prie pergalės pridėjo buvęs Vilniaus „Ryto“ gynėjas Nicola Laprovittola.

Net keturi Lietuvos krepšininkai susitiko baskų derbyje Bilbao, kur vietos „RETAbet“ (6-20) krepšininkai 72:85 krito prieš Vitorijos „Baskonia“ (20-6).

Šeimininkams Regimantas Miniotas per 21 min. pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 5 kamuolius, o Arnoldas Kulboka per 23 min. surinko 3 taškus (0/2 dvit., 1/4 trit.) ir sugriebė 3 kamuolius.

Vitorijos klubui net 25 taškus pelnė Zoranas Dragičius, o slovėnui gerai talkino Rokas Giedraitis.

Lietuvis per 32 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 perdavimus.

Kitas Vitorijos klubo lietuvis Tadas Sedekerskis per 11 min. pelnė 2 taškus (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų) ir atkovojo 1 kamuolį.

„Baskonia“ dabar yra ketvirta, o Bilbao komanda tūno priešpaskutinė – 18-a.