Žaliai balta savaitė: po pajauninto „Žalgirio“ kojomis – ir „Nevėžis“

Kauno „Žalgiris“ pratęsė sėkmingą seriją. Kazio Maksvyčio auklėtiniai, laimėję abejas dvigubos Eurolygos savaitės rungtynes, sutvarkė reikalus ir vietiniame fronte sekmadienio vakarą.

Namuose žalgiriečiai 93:75 (28:22, 20:15, 26:21, 19:17) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Šiose rungtynėse „Žalgiriui“ nepadėjo poilsio gavę Keenanas Evansas ir Arnas Butkevičius, kuris šeštadienį atšventė 30-ąjį gimtadienį.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ priekyje buvo 48:37, o po pertraukos šovė į priekį dar smarkiau, skirtumas padidėjo iki 19 taškų. Nugalėtojo klausimas buvo atsakytas dar prieš ketvirtąjį kėlinį.

Jaunieji Motiejus Krivas ir Liutauras Lelevičius gavo nemažai laiko ant parketo, kurį išnaudojo efektyviai.

17-metis M.Krivas per 15 minučių pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko net 20 naudingumo balų.

19-metis L.Lelevičius žaidė 10 minučių, per kurias pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

Savaitės eigoje „Žalgiris“ kiek strigo atakuodamas iš toli, tačiau sekmadienį pataikė 12 tolimų metimų iš 30 – tai 40 proc. tikslumas.

„Žalgiris“ iškovojo šeštą pergalę per šešerias rungtynes LKL čempionate, „Nevėžis“ savo kraityje turi 2 pergales ir 4 nesėkmes.

„Žalgiris“: T.Cavanaugh 17, M.Krivas 15, I.Brazdeikis 13, T.Dimša 11.

„Nevėžis“: B.Davisonas 18, M.Valinskas 15, D.Lavrinovičius 11.