Dalis „Bolt“ vairuotojų protestavo prieš didinamą komisinį mokestį

Pavėžėjimo platformai „Bolt“ didinant komisinius mokesčius, antradienį Lietuvos miestuose antrą kartą protestavo dalis platformos vairuotojų.

Kurjerių ir vairuotojų asociacijos pirmininkas Dalius Rudokas BNS sakė, jog protestuodami prieš „Bolt“ komisinio mokesčio kėlimą, antradienį dalis vairuotojų atsijungė nuo pavėžėjimo platformos, o kai kurie vairuotojai prisijungė prie kitų platformų.

D. Rudoko teigimu, dalis vairuotojų atsijungė ir kituose Lietuvos miestuose, kur teikiama „Bolt“ pavėžėjimo paslauga.

Kiek tiksliai vairuotojų antradienį buvo atsijungę nuo „Bolt“ platformos, D. Rudokas nenurodė. 

Be to, antradienį Vilniaus gatvėmis judėjo „Bolt“ automobilių kolona, kurioje, pasak kurjerių ir vairuotojų atstovo, dalyvavo apie 30-50 automobilių.

Skirtingai nei planuota anksčiau, kolona buvo išreikštas ne protestas, bet parama Rusijos užpultai Ukrainai.

„Iš pradžių automobilių koloną irgi buvome suplanavę kaip protesto akciją prieš „Bolt“ didinamą komisinį mokestį, bet reaguodami į pasaulio įvykius nusprendėme pagrindinę kolonos idėją pakeisti į paramą nuo karo kenčiantiems žmonėms“, – BNS sakė D. Rudokas. 

„Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius BNS teigė neturintis informacijos, kiek vairuotojų antradienį dalyvavo protesto akcijoje ir buvo atsijungę nuo platformos.

„Buvome iš anksto informuoti apie dalies vairuotojų sprendimą protestuoti, tačiau kiek tokių vairuotojų yra, informacijos neturime ir negalime turėti – kiekviena minutė, praleista mūsų platformoje, yra savarankiškas kiekvieno iš vairuotojų sprendimas“, – komentare BNS sakė A. Pacevičius.

Pasak jo, nuo platformos atsijungusių vairuotojų dalis „nebuvo reikšminga“, o klientai trikdžių esą nepatyrė. 

„Bolt“ naudojasi tūkstančiai vairuotojų skirtinguose Lietuvos miestuose. Kaip parodė vasario 22-osios ir šiandienos patirtis, trikdžių mūsų klientai nepatyrė, taigi, galima pagrįstai teigti, kad platformą išjungusių vairuotojų dalis nėra reikšminga“, – teigė „Bolt“ vadovas.

Dalis „Bolt“ vairuotojų streikavo ir vasario 22 dieną.

Vairuotojai streikuoja reaguodami į nuo kovo 1 dienos keičiamą „Bolt“ komisinį mokestį, kuris Vilniuje ir Kaune didėja nuo 20 iki 25 proc., Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje – nuo 10 iki 20 proc., o Kėdainiuose, Mažeikiuose ir Marijampolėje – nuo 10 iki 15 proc.


Šiame straipsnyje: Bolt vairuotojaiprotestasBolt

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių