Raudondvario dvare surengtame šalies klausos negalią turinčių sportininkų pagerbimo vakare buvo pasveikinti 2024-aisiais pasaulio ir Europos kurčiųjų čempionatuose medalius iškovoję atletai bei jų treneriai.
Olimpinės žaidynės Paryžiuje baigėsi. Tris savaites visų sporto mylėtojų dėmesys buvo sutelktas į Prancūzijos sostinėje vykusį renginį, atnešusį daugybę emocijų.
Sportuoti galima ne tik Žemėje, bet ir kosmose. Tarptautinės kosminės stoties astronautai pagerbė Olimpines žaidynes ne tik imituodami deglo perdavimą, bet ir atkartodami kai kurias sporto šakas. Kaip atrodo disko metimas ar rutulio stūmimas kosmose?
1924-ųjų gegužės 25-ąją Lietuvos futbolo rinktinė Paryžiaus vasaros žaidynėse išmėgino jėgas su Šveicarijos komanda. Būtent šios rungtynės žymi pirmą olimpinį mūsų atletų startą. Šimtmečio jubiliejų paminėjo kelių kartų Lietuvos olimpiečiai.
Krepšinio, bokso ir netgi breiko atletai atstovaus Lietuvai netrukus startuosiančiose Europos sporto žaidynėse. Lenkijoje vyksiantis renginys taps didžiausiu šio sezono startu, kuriame jėgas išmėgins net 29 sporto šakų atstovai.
Spręskite savarankiškai – toks leitmotyvas nuskambėjo naujausiose Nacionalinės sporto agentūros (NSA) ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) rekomendacijose Lietuvos atletams.
Italijoje, Friulio–Venecijos Džulijos regione šeštadienį prasidėjo Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis. Iškilmingoje atidarymo ceremonijoje vykusiame šalių parade žengė ir rekordinė Lietuvos rinktinė.
„Europos ir pasaulio čempionatų olimpinėse rungtyse pernai iškovota keturiolika medalių. Labai tikiuosi, kad šiemet, prasidėjus atrankai į Paryžiaus olimpines žaidynes, mūsų sportininkai apsukų nemažins“, – sakė 2022-uosius apžvelgusi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su kolegomis iš dar keturių nacionalinių olimpinių komitetų vienija jėgas, kad sukurtų efektyvią dvigubos atletų karjeros sistemą, kuri veiktų visose penkiose šalyje.
Kai drūtas, augalotas ir gerai pamaitintas atletas iš olimpiados grįžta be pergalių, liūdi ir jis, ir sirgaliai. O jeigu tuščiomis parvyksta visa šalies delegacija, visuomenės pasipiktinimui nėra ribų. Tačiau tai, kas šiuo metu vyksta Tokijuje, yra ne apie pergales ir pralaimėjimus. Paralimpinėse žaidynėse pralaimėjusiųjų nėra – tik nugalėtojai