„Atlantas“ įveikė šalies jaunimo rinktinę

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai surengė pirmąją repeticiją ruošdamiesi naujajam sezonui.

Uostamiesčio vienuolikė kontrolinėse rungtynėse, kurias sudarė du kėliniai po 40 min., Marijampolėje 2:1 nugalėjo Lietuvos jaunimo rinktinę.

Pirmieji įvartį pasiekė varžovai, tačiau baigiantis kėliniui rezultatą išlygino klaipėdiečių puolėjas Evaldas Razulis. Likus žaisti apie 10 min. pergalingą įvartį pasiekė „Atlanto“ peržiūroje esantis Gargždų „Bangos“ komandos senbuvis Aurelijus Staponka.

Susitikime Klaipėdos ekipai atstovavo 23 žaidėjai. Pirmąjį kėlinį vartus gynė Osvaldas Kniukšta, gynyboje rungtyniavo Kazimieras Gnedojus, Edgaras Žarskis, Markas Beneta ir Andrius Jokšas, saugų grandyje Gediminas Kruša, Arvydas Veikutis, Emilijus Grabys ir Artiomas Jerošenka, puolime – Evaldas Razulis ir Karolis Laukžemis.

Po pertraukos aikštėje pasirodė vartininkas Martynas Matuzas (įpusėjus kėliniui jį pakeitė Mantas Galdikas), gynėjai Andrius Bartkus, Karolis Atutis, Simas Juška ir Aurimas Skurdelis, saugai – Ernestas Razonas, Rokas Janulionis, Dmitrijus Šiškinas ir Paulius Juška, puolėjai Valdas Trakys ir Aurelijus Staponka.

Anot vyriausiojo trenerio Konstantino Sarsanijos, repeticija pavyko – komanda stengėsi, turėjo akivaizdžią iniciatyvą, galima buvo labiau matyti koks yra vienas ar kitas pretendentas į „Atlantą“.

Šiame straipsnyje: futbolasAtlantasrinktinė