Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 3 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 3-iajai, antradieniui. 

AVINAS. Noriai bendrausite, plepėsite, domėsitės paskalomis ir patys jas skleisite. Trauksite aplinkinių dėmesį, sulauksite telefono skambučių net iš tų žmonių, kuriuos jau spėjote pamiršti. Neviršykite greičio kelyje ir nežiopsokite gatvėje.

JAUTIS. Darbe galite būti nepakeičiami, jeigu jus tenkina uždarbis ir kolektyvas. Regis, pajusite norą gyventi prašmatniau, komfortiškiau ir to sieksite. Regis, atsiras ugnelės, ryžto ir netgi drąsos sužibėti originalumu.

DVYNIAI. Pasistenkite, kad ši diena būtų rami ir taiki. Tai bus nelengva, nes jums norėsis visko čia ir dabar, stokosite kantrybės, takto, būsite linkę skubėti ir ginčytis.

VĖŽYS. Būsite linkę slėptis nuo realių sunkumų, fantazuosite apie savaiminį problemų išsisprendimą, praturtėjimą ir pan. Kai kas gali nuvilti, o kai kas visgi puikiai pavykti dėl kitų aktyvios iniciatyvos.

LIŪTAS. Nusimato gana intensyvus bendravimas su žmonėmis. Nors kai kurie kontaktai atrodys neproduktyvūs ar nedraugiški, jie visgi gali jus nuostabiai praturtinti, praplėsti suvokimą. Pasitelkite kantrybę ir toleranciją.

MERGELĖ. Darbe visa galva pasinersite į reikalus ir turbūt daug nuveiksite. Jeigu jums svarbūs taikūs santykiai namie, vakare pasitelkite kantrybę ir nekelkite įtampos savo kalbomis apie dalykinius reikalus, globalines problemas ir visokias blogybes.

SVARSTYKLĖS. Gali atsirasti reikalų, kuriuos teks tvarkyti su nepažįstamų žmonių pagalba ar netgi paskubomis leistis į kelionę. Bendraukite, jeigu tai aktualu, tačiau pernelyg neatviraukite. Pasidomėkite įstatymais.

SKORPIONAS. Gali atsirasti reikalų, susijusių su skolomis, svetimais ar bendrais pinigais, pa(si)skolintais ar iš(si)nuomotais daiktais. Regis, abejosite, ar pavyks sklandžiai sutarti. Sklandaus, ramaus proceso nesitikėkite, bet susitarimai tikrai įmanomi.

ŠAULYS. Ši diena bus nerami, jeigu darbe arba namuose tvyro nesantaika, nes ji gali paaštrėti. Venkite supriešinančių temų, kritikavimo. Saugokitės agresijos, ugnies, avarijų.

OŽIARAGIS. Tikriausiai teks paplušėti be malonaus atokvėpio. Galimas darbo interviu. Būkite itin atidūs kelyje bei dirbdami su technika, nes nemaža avarijų grėsmė.

VANDENIS. Jums įprastoje aplinkoje šiandien sugebėsite atsiskleisti. Galbūt kils noras džiuginti, intriguoti kitus. Regis, smagiai praleisite laisvą laiką su artimaisiais, vaikais. Atsargiai kelyje, venkite rizikos, nes tykos pavojai.

ŽUVYS. Nuotaiką gali kiek gadinti smulkūs nesklandumai santykiuose, piniginės arba ūkinės problemos. Labiau vertinkite artimus žmones, juos gerbkite, branginkite ryšį su jais. Saugokitės ugnies, prižiūrėkite vaikus.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių