Istorija, kuri įeis į istoriją: mergaitės paieškos parodė, kokio stiprumo yra susivieniję žmonės

Grįžti į straipsnį

jo-jo

jo-jo portretas
Nepamirštm ir A. Kandroto-Celofano: jei ne jis, iki šiol nežinotume pagrobėjo pavardės, policija kruopščiai slėpė pagrobėjo tapatybę. (Įdomu, kodėl?)

jo-jo

jo-jo portretas
Policija šiaip ne taip prisijungė tik antrą dieną, kai žmonės po langais pradėjo būriuotis ir šūkauti „gėda!“. Jei ne žmonės, to vaiko niekas nebūtų radęs, net neieškojęs.

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva"kotas \\\\\\...///// portretas
Jau 2 manę nušvilpė,pasirodo LT pedofilija KLĘSTI.

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva"kotas \\\\\\...///// portretas
Keista,tada "susivienyjo",bet par tą netrumpą laiką kiek dingo vaikų ir niekas daugiau "nesivienija"?,tai ne pijaras,ne akių muilinimas,ne kvailių ješkojimas,ne kažko slėpimas,ne kažkam medaliuko prisisegimas???

aha

aha portretas
aha stiprūs ir susivieniję - košmaras valdantiesiems...geriau jau suskaldyti...

bbd ant kauno

bbd ant kauno portretas
Tie ale "susivienyję" žmonės vieningai vieni kitiems akis idraskytų dėl šūdniekio ar kelių eurų...

Gerai

Gerai portretas
ojojoi kokie proto bokštai komentuoja nesamones.Svarbu kad žmonės neklausė policijos ir patys ėmėsi ieškoti...

ane

ane portretas
o kur Stankunaites dukra? Sako gyvos nera

diedui

diedui portretas
esi idiotas ir iškrypėlis, jei tau 16,30 yra vidurnaktis.

rado ir gerai

rado ir gerai portretas
o celofanuotas bezdukas su savo sekta turetu eit velniop ir atsiprasyt to bico kuri apkaltino uz nieka.

Vargas gėl proto...

Vargas gėl proto... portretas
Kai skaitote, ar nematote, kad PROEŠ 22.45 yra padėtas taškas? Taškas reiškia, kad proeš tai buvęs sakinys pasibaigė. Ir naujas sakinys yra apie tai, kada prasidėjo organizuotos paieškos. Stotelėje ji buvo tada, kai dar buvo šviesu. Aišku, čia ir rašytojo nekompetencija, bet ir skaitančiojo, kuros skirtimgaos vardais parašė 3 komentarus, teksto suvokimo problema ir begalinis noras pateisinti iškrypėlį grobiką. Skaityk dar kartą.

diedas

diedas portretas
Filipavičius keistas žmogus. Ir ta mergaitė keista. Na kur rasit devynmetę, kuri beveik vidurnaktį važiuoja kažkokių elementų pirkti, kai lauke toks šaltis. Ir atsitik tu man taip, kad tuo metu būtent du keistuoliai susidūrė.

rokas

rokas portretas
Jei vyrukas vaiką pastebėjo 22.45, tai nesistebiu, kad pasodino į mašiną. Ir jei mergaitė tokiu laiku nebijo blaškytis po miestą, tai ji drąsi ir išmoninga. Nenustebčiau, jei paaiškėtų, kad ji tam vyrui pasakė, kad neturi tėvų, yra benamė ar dar kokią nesąmonę. Vyrukas gal nusprendė palaukti iki ryto, o iš ryto vaikas sukūrė kitą istoriją... BET kodėl jis nenuvežė mergaitės į policiją? Nesvarbu ką vaikas kalba- reikia vežti į policiją ir tegul ten aiškinasi. Kad paėmė iš stotelės - dešimt balų. Kad nenuvežė į policiją- minus dešimt.

Gdd

Gdd portretas
Kas šuniui uodegą pakels, jei ne jis pats sau. xa xa Dabar visi tik ir aprašinėja kokie jie buvo šanūs ir kaip ieškojo. Ir nepamiršta priminti- nerašinėkit, neskalambykit, nereklamuokit, duokit ramybę tėvams, vaikui.... O patys per dešimt puslapių varo tą patį per tą patį....Tfu.

abc

abc portretas
Nu nieko sau: "Pastebėta, esą kažkoks vyras ją įsisodino į automobilį. 22.45 val., spaudžiant šalčiui,...." Tegul bepročiai tėvai dabar sumoka už visus paieškos darbus. Devynių metų vaikas vos ne vidurnaktį stovi stotelėje, kai 20 laipsnių šalčio. Tai nžn kas čia beprotis- ar tas vyras ar tėvai. Man labiau panašu, kad tėvai, jei jie iš vis yra. Tas tėvų slėpimas matyt tik todėl, kad tėvo nėra, o motina turbūt nusigėrus. O vaikų teisės kaip visada nežinojo, nepastebėjo, nesirūpino pamesta mergaite... Todėl dabar suka uodegą, vaidina paslaptingumą.

darius

darius portretas
Vaikas stotelėje buvo 22.45 val ??? Siaubo filmas! Ką dabar darys vaikų teisės? Kur tėvų atsakomybė? Nesistebiu, kad tas keistuolis vyrukas, kuris nešė į namus net peliukus, kačiukus ir paukščius - prieš vidurnaktį prie - 20 laipsnių, stotelėje pastebėjęs šalantį vaiką pasisodino į mašiną ir nusivežė namo. Žinoma, jis turėjo vaiką vežti į jos namus. Bet ar kas nors paklausė kodėl nenuvežė??? Kur tie mergaitės namai? Kaip supratau sode ji gyveno kažkokioje pašiurėje su močiute, kuri ja nelabai ir rūpinosi.

O bet tačiau

O bet tačiau portretas
Bet buvo ir tokių žmonių, kurie sąžiningai pirmadienį ir antradienį ėjo į darbą. Kad bedarbiai įsijungė į paieškas, tai labai gerai. Tikrai, šis vaiko dingimas buvo neeilinis. Suvaldyti savanorių minią reikėjo atskiro koordinatoriaus. Ačiū Die ir visiems kas ieškojo, kas suteikė informaciją, kad pavyko rasti mergaitę. Buvo tikrai neramu dėl jos likimo. Lyg akmuo nuo širdies nukrito išgirdus žinią, kad ji rasta.

kvaila

kvaila portretas
Kvailas straipsnis. Jau geriau parašytų kodėl buvo paliktas mirti Vilniuje susprogusiame daugiabutyje vaikas

??

?? portretas
Ka norejo papasakoti Ūsas?

Raudonam gaidžiui

Raudonam gaidžiui portretas
Pedofilai vėl Kedytės ieško

Nu

Nu portretas
Vienas dalykas nukvailėjusį autizmo (praktiškai nepagydoma liga) gydytoją apkaltiti o visai kitas tikrą pedofilą kaip Kedžių istorijoj prie Prezidentės Grybauskaitės. O jau apie tą Rusijos prezidentą visi bijo net prasižiot.

susivienijo

susivienijo portretas
cia apie moters susaudyma?

Kur Kedytė

Kur Kedytė portretas
Žinoma šaunu, kad mergaitė ieškota ir sėkmingai rasta. Bet kur Kedytė. Žmonės ir tada dėjo labai daug pastangų.

to Sąjudietis

to Sąjudietis portretas
bet "Dėdulęs" Landsberg tvartelio tikrai ginti neis.

Sąjudietis

Sąjudietis portretas
Visais laikais lituviai vienas kitam padėdavo, bet iš komentarų matyti, kad tik Landsbergio kaltę Lietuvoje temato.Netikiu, kad , Karbauskio , Blinkevičiutės ar Mazuronio su Žemitaičiu pašaukti lietuviai eitų ginti Tėvynės

>>>To geda \\\\\.../////

>>>To geda \\\\\...///// portretas
>Kai pydžąkai su "žėrom įrodys kur Deimantė ir ar ji dar gyva, tada GAL ir patikėsim.___Manau pas tamstą nebaigtas pradinis "mokslas",kaip pas lietuvį N.JEŽOVĄ nuo Veiverių,bet žudyt ir profesorius (ne V.L.) taip nesugebėtų.

Patyręs

Patyręs portretas
Kaukozinio darbo reklama. Raudonoji propaganda. (Žiūr. foto)

viltetai puiku butu.

viltetai puiku butu. portretas
ot kad tokie susivienijimai butu parodyti kovojant uz sali,pries isdavikus ir salies naikintojus,

To geda

To geda portretas
Kokių irdymų tau reikia?

Geda

Geda portretas
Tai kur irdymai kad mergaite surasta?

Akurat!

Akurat! portretas
Stipriai pabuciavo subines policijos vierchams,kurie nuopelnus sau prisiskyre!

33 metus Lietuvos GYVENTOJUS p r i e š i n a ;-

33 metus Lietuvos GYVENTOJUS p r i e š i n a ;- portretas
konservatsocdemųKGB-tų CHUNTA ,vadovaujant kgebistui OŽIUI. Šios CHUNTOS Lietuvoje p r i e d e r m ė ;- su p a s l ė p t a i s 75 metams sovietiniais AGENTAIS , daryti ŽALĄ šalies valstybingumui , nuo pat nepriklausomybės pradžios.--Todėl nepriklausomybės pradžioje ši CHUNTA , turėdama seime KGB-tų daugumą-panaikino PERSITVARKYMO sąjūdį, kad galėtų s a v i v a l i a u t i niekeno Lietuvoje netrukdomi .-- CHUNTA iki šių dienų ne tik vadovauja šaliai SKURDINDAMI žmonių gyvenimą, bet daro ypatingą ŽALĄ - a k i v a i z d ž i a i supriešindami Lietuvos gyventojus.

Akivaizdu, kad

Akivaizdu, kad portretas
Lietuvą skaldo tik Lansberginis režimas ir JAV vasalai.

>>>DURNIU LAIVS \\\\\.../////

>>>DURNIU LAIVS \\\\\...///// portretas
>Teisinga žmogaus pastaba,tai kodėl kitų dingusių taip "nejieško"?,PIJAPAS nutraukt dėmesį nuo baisesnių įvykių.

DURNIU LAIVS

DURNIU LAIVS portretas
Manau,tas mergaitės dingima buvo tik priedanga,kad atidraukti dėmesį nuo pareigūnų neveiklumo dėl žuvusio berniuko daugiabutyje.Deja,taip valdomos masės,kai vieną įvykį,uždengiama kitu,taip nukreipiant dėmesį......

Lietuviai

Lietuviai portretas
drasus tik vykdyti valdzios komandas. Ir tai tik kai vykdo minia.

Aš portretas
susigraudinau, kai parodė tv laidoje, kiek susirinko žmonių šaltą vakarą padėti surasti vaiką. Pagalvojau - šaunuoliai mūsų lietuviai! Ačiū, mielieji!

Ka ka /anonimui / aborigenu rašinėtojui

Ka ka /anonimui / aborigenu rašinėtojui portretas
Vis rašinėji niekinančius komentarus kitu vardu ir visi jie su gramatinėm klaidom...ar tu mokykloj nesimokei ar tiesiog esi ligonėlis?

viskas butu kaip ir puiku bet

viskas butu kaip ir puiku bet portretas
stiprus zmones ne vienadienese akcijose pasireiškia o TIKRI stiprus žmones kiekviena diena kažkuo pasireiškia padedami visiems pvz.darbe kovaja su imoniu savininku savivale ir t.t. ir t.t. .

Pigus \\\\\.../////

Pigus \\\\\...///// portretas
pijaras,kvailelius mulkinti.

sa laisvieras

sa  laisvieras portretas
Nereikia patiems susireiksminti ,kas gi pakels uodega suniui ,jei ne pats

Anonimas

Anonimas portretas
Nu ką, pasireklamavot, tuščiagarbės kvaišos ?

parmazonas

parmazonas portretas
Policiai ,kaip aklai vištai ,po niekadėjo brolio ir garažų koperatyvo pirmininko pranešimų ,,pasisekė ''.O dabar tų prie kompo ieškojusių ir padėjusių herojų ,kaip ir parlamento gynėjų,šimtai rasis.

Aborigenų

Aborigenų portretas
Minia trukdė milicijei dirbt savo darbą

Anonimas

Anonimas portretas
Nors ir tautiečiai užduhinti raudonkoncerviu nepabijo ir iš genoriškimo kaip tikri patriotai susivienyja sunkia minute nepagailėjo sveikatos laiko ieškot mergaitės .AČIŪ

Taip!

Taip! portretas
Kai 2rnius suaktyvini gera valdiska ideja - galima net Romos imperija sugriauti! Deja,kurybai reikia proto! Ir sia linkme jau 33 metus regresas.

šakės,

šakės, portretas
o aš jau galvojau, kad idijoto užtarėjai neišlys, laimė--apsirikau. Pagal jų debilizmą aišku, kad prievarta laikyti svetimą vaiką--joks nusikaltimas. Pedofilas--tiesiog humanistas...Nemokamas patarimas: kai šitą paleis iš Rokiškio, jūs......., kartu su žymiausiu lansbergistu, sukurkit visuomeninį judėjimą: " Mažų berniukų, ir mergaičių mylėtojų sąjūdis"

Ka ka

Ka ka portretas
Vieningai pareigunai slepe tiesa, kas nutiko su ta mergaite. Kila itarimas kad i uzseni pardave.

Jo paruode

Jo paruode portretas
Kad apzmeizti zmogu galima ir be nusikaltimo

Į ISTORIJA ĮEIS NE TIK SUSIVIENIJĘ ŽMONĖS

Į ISTORIJA ĮEIS NE TIK SUSIVIENIJĘ ŽMONĖS portretas
Į istoriją įeis ir tai - kokia bejėgiškos ir neveiklios Lietuvos jėgos struktūros, kurios išmokytos tik grobti iš šeimų vaikus ir ginti iškrypėlius.

ar

ar portretas
Ar tikrai nebuvo verslo reikalai?

...

... portretas
Ypač vieningai pasirodė celofanas, kai dėmesys pačiam buvo svarbiau , nei dingusi mergaitė. Svarbu mesti bet kokias foto, svarbu tik atkreipti į save dėmesį. Fui , šiukšlė!

Galerijos

Daugiau straipsnių