Kelias valandas gulbę gelbėjęs vyras žeria priekaištus tarnyboms: melavo

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
O atvykus ir būnat jau vietoje nebuvo galima paskambinti žmogui, kuris stovi prie gulės ir pasitikslini jo buvimo vietos?

Ed

Ed portretas
Supuvusi valstybė, supuvę ir įstaigos...

werner

werner portretas
Jie ten yra tik sėdmaišiai algoms paimti ..Nieko jie nedaro ir nedarys ,kokia valdžia tokie ir jos darbuotojai

ble ble

ble ble portretas
ar nauseda nemato, kad aplinkos ministras yra konkretus durnius, ar tik apsimeta??????? o gal ponui nausedai tai naudinga?????

Birutė

Birutė portretas
Uz gulbe pinigu negaus o uz sena masinyte bus sustabdžius.

Neišpasakyti melagiai

Neišpasakyti melagiai portretas
Paskambinau į Kauną dėl sužeisto gandro.Savaitę,,važiavo'',o gandriukas tiek laiko neiškentė...Dar sykį irgi dėl gandrienės buvo kreiptąsi,tai tada išsyk pasakė,kad gandrų išvis perdaug privisę...Va tokie mūsų gentviliniai.Jiems tik algas mokėkit,o jie jums špygą atkiš .

Drs

Drs portretas
Parazitai - sėdi darbe tik kad pinigus gauti, ar juos visus čia iš kosmoso atvežė, užsienyje kapitalizmo tvirtovėse ir tai labiau rūpinasi... - mobilizuoti visus ir į apkasus utilizuoti...

Auksinis Kardas

Auksinis Kardas portretas
Kai man teko gelbėti sužalotą varną ieškojau internete informacijos, Gyvunų globėjų asociacijos numeris buvo pateiktas kaip visa parą veikianti tarnybą gyvūnų gerovei. Bet realybėje teko pabendrauti bjauriausiais žmonėnis pasaulyje. Gaila ir liūdna kad tokios organizacijos nesuteikia pagalbos o tik kaip parazitai minta iš žmonių pinigų ir egzistuoja neaišku kokiam tikslui. Tačiau lazda turi du galus ateis diena už viską teks susimokėti....

M

M portretas
Sujungė ir padarė melagiais. Reformos naikina viską. Sunaikins visą gyvuniją.

Vien tik melas valdo mus!

Vien tik melas valdo mus! portretas
LSMU LGGC vadovė Justina Morkūnaitė yra melagė. Jei jos specialistai  „buvo nuvykę“ ir nematė, tai galėjo perskambinti tam pranešusiam žmogui, telefono numerį gi turėjo! O jeigu, kaip aiškina, jų specialistai negali artintis prie gaištančių pauščių, tai kurių velnių jie ten vyko, jei iš vis vyko, nes tiesiog meluoja.

Lietuvoje viskas melas

Lietuvoje viskas melas portretas
Kas eina iš biudžeto institucijų ruporų. Ar tai būtų ekonomikos rodikliai visi, ar aplamai bet kas, apie viską ir net karus ir politiką, kaip gera čia mums visiems.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Pagarba ir padėka neabejingam Žmogui. Visai neseniai man teko pranešti apie Nemuno kanale prišalusią gulbę.Paskambinus 112, sako - žinom, jau kažkas pranešė, mes informavom tarnybas.Praėjo pora valandų, jokios tarnybos iki Nemuno salos neatvyko. Tada ėmiau pagalbos ieškoti pati.Prieglaudos Nojus darbuotoja man davė laukinių gyvūnų gelbėtojų kontaktus. Šie atsiliepė iškart ir pažadėjo atvykti po kelių valandų, nes buvo kitam Lietuvos gale.Beje, sakė, kad 112 tarnyba jiems nepranešė apie tai, nors žinojo. Po vidurnakčio jie atvyko, gulbė buvo gerokai prišalusi, tuomet į pagalbą pasikvietė ugniagesius ir gulbė buvo išgelbėta.Jeigu reikėtų pagalbos laukiniams gyvūnams, praneškite jų gelbėtojams tel.860572837, aš esu jiems labai dėkinga.

Gulbe

Gulbe portretas
Pamanė kad kažkoks iškrypėlis ir numirė iš baimės

Melagiu ir durniu krastas

Melagiu ir durniu krastas portretas
Lygtai atsidare laukiniu gyvunu laikymo gydymo ir prieziuros vieta.Cia ir vet,gydytojai ir Kiek daug darbuotoju. O kai reikia gyvunui pagalbos tai snipstas. Zmogus neabejingas kito nelaimei pats aukoja savo laika stovi saltyje ,laukia o “gelbetojai” atsimusineja pauksciu gripu,meluoja.Kam jie tokie reikalingi? Biudzeto pinigu svaistytojai. P.S. Pagarba ir dekingumas gulbe gelbejusiam zmogui !!!!!!!

Iki šiol

Iki šiol  portretas
Iš biudžeto gauna atlyginimus, turbūt kava gėrė,

Lida

Lida portretas
Puikus,neabejingas pilietis! Istaigos valstybiniais pinigais seriamos sako- nuo pauksciu gripo.Ir sparnai nuo gripo nukrito???

Vabalas

Vabalas portretas
Kam lemta mirt - tas mirs, kam lemta gimt - tas gims. Nelįskit prie tų laukinių gyvūnų.

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi jie nuotoliniu būdu dirba ant sofutės sedėdami ,o dar sakėt kad tądien buvo šalta..... tai dėlto tipo " atvykę " ir nerado....

Čia

Čia portretas
viskas aišku, pelno nera, tai už miegojimą algą atsiima, persiverčia ant kito šono ir vel miega. Tam valstybėje sudarytos idealios tokioms kantoroms sąlygos.

Tai

Tai portretas
kur gamtos apsaugos darbuotojai? Ar jau taip užsiėmę ,matuojasi naują policininko- gamtosaugininko aprangą aparatūrą derina dūmeliui nustatinėti ?

>>>T T T

>>>T T T portretas
>>> kodėl žmones darančius gerą darbą vadini asilais ??? Žmonės gelbsti gyvūnus , o pats esi tikrai asilas ...stovi , žiūri ir bliauni . Bent nerašinėtum - savo kvailumo nerodytum .

T T T

T T T portretas
Asile, žmonės, miršta, prie tavo krantų,o tu gulbes gelbėti sugebi! Tik tiek

Anonimas

Anonimas portretas
Jokios naudos iš tų čirkšmyžų kompanijos. O gaulbę greičiausiai sužalojo kieno nors "šunelis".

L

L portretas
Niekas nevažiuoja šitos tarnybos vasara skambinau dėl gandro išvis sako savaitgaliais nedirbam patys gelbėkit ar į seniūnija skambykit cia tik pinigus vagia , bet nieko nedirba žuliku salis

Anonimas

Anonimas portretas
Prie šitos "ŠAIKOS" visos instancijos taip dirba, be atsakomybįs, be sąžinės. Atsėdi valandas. pinigus pasiima , niekšai.

Susimovė

Susimovė portretas
Atsiskleidė gyvūnų neva gelbėtojų apsimelavimas - jei jie tikrai buvo atvažiavę prie gulbių ir nieko nerado, tai kodėl nepaskambino tam žmogui, kuris buvo iškvietęs pagalbą? Jis būtų padėjęs surasti. Tai kodėl nepaskambino. O todėl, kad nebuvo atvžiavę. Tikrai šlykštu. Ir aš turėjau panašų atvejį, kai paskambinau dėl gandro. Pasakė, kad skubės, bet niekas ir neatvežiavo. Paskambino kita dieną ir teiravosi, kaip gandras. Neva susirūpinę, atseit nuišmiršo, nors, įtariu, iš karto žinojo, kad neatvyks. Man taip atrodo, kad gaišta ne tik negelbėjami gyvūnai, bet nugaišo ir tų gelbėtojų pareigos jausmas.

Jurgita

Jurgita portretas
Nuoširdžiai dėkoju gelbėjusiam vyrui ir damai. Istorija labai liūdna ir skaudi. Tarnybos darbuotojai miega ramiai......

Labas

Labas  portretas
Svarbu pinigėlius iš biudžeto pasiimt atlyginimui

Galerijos

Daugiau straipsnių