Keturi Kauno menininkai apdovanoti Kultūros premijomis

  • Teksto dydis:

Pasaulinės kultūros dienos išvakarėse keturiems menininkams įteiktos Kauno miesto savivaldybės įsteigtos Kultūros premijos. Laureatų sąraše – kompozitorė Zita Bružaitė, aktorius ir režisierius Aleksandras Rubinovas, fotografijos dėstytojas Donatas Stankevičius ir dailininkas Tadas Šimkus.

„Jūsų didžiulis indėlis puoselėjant Kauno bei visos Lietuvos kultūrą yra nepaprastai reikšmingas. Kaunas Jums dėkingas už atkaklumą einant kūrybiniu keliu, už ištikimybę pašaukimui, už Jūsų kūrinius. Jų mums reikia dabar, jie – neabejoju – bus svarbūs ir ateityje“, – įteikdamas premijas kalbėjo Kauno vicemeras Simonas Kairys.

Z. Bružaitei Kultūros premija įteikta už novatoriškos idėjas organizuojant festivalį „Iš arti“. Šis tarptautinės šiuolaikinės muzikos festivalis vyksta nuo 1997 metų. Kauno kamerinio teatro meno vadovas A. Rubinovas apdovanotas už laimėjimus tarptautiniuose festivaliuose.

D. Stankevičiui premija įteikta už kūrybinių procesų proveržį Lietuvos ir pasaulio fotografijos kontekste bei jo indėlį į Kauno fotografijos galerijos veiklą. Gatvės meno festivalio „Nykoka“ organizatorius T.Šimkus įvertintas už profesionalaus gatvės meno puoselėjimą viešoje erdvėje.

Miesto kultūrai ir menui nusipelniusiems kūrėjams šios premijos kasmet įteikiamos Kultūros dienos proga. Premijos dydis siekia 3 tūkst. eurų.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

gatves meno neliko kai jis tapo profesionalus

gatves meno neliko kai jis tapo profesionalus portretas
gerai skamba: profesionalus gatves menas.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių