Medžiuose – lizdai, bet šakos genimos?

Grįžti į straipsnį

Geriausias komearas “KAŽKOKIA KLAIKYBE”

Geriausias komearas “KAŽKOKIA KLAIKYBE” portretas
Paskaitykite visi sita komentarą.Tai šauksmas iš sielos gelmių.Pagarba zmogui ji parašiusiam.

p.Motiejau

p.Motiejau portretas
Aciu už komentarą.Gerai,kad paviesinote sita vandalizmo aktą.Jeigu kreipėtės į Aplinkos Ministerija tai kaltieji turejo būti nubausti.Gaila ulduku .Jie labai gražus ir taikus paukščiai.

Bus biokuras

Bus biokuras portretas
Uztat siltai gyvensim ziema .

Anonimas

Anonimas portretas
Jei tai varnų lizdai, tada pjautu tas šakas. Varnų populiacija LT taip išaugo, kad jų daroma žala jau pastebima bet kurio kiek įdėmesnio žmogaus.

na

na portretas
pas mus viskas blogai geni blogai negeni vėl blogai...gyvenu Kovo 11-sios g. rašėme pareiškimą, visas namas pasirašė medis buvo žalias bet griuvo į šoną pirmo aukšto gyventojų svetainės sienos buvo suskilę...žmonės vaikščiojo iškėlę galvas bijojo, kad vieną dieną nugrius kol sulauksime nupjovimo...didelė šaka lūžo gerai, kad naktį...nupjovė..nereik perdėtai panikuoti dėl tų medžių pjaunantys žmonės yra paruošti šiam darbui ir žino kaip pjauti, pažiūrėkit Panemunėj Smetonos visa alėja išpjovė naujus užsodino šviesu gražu ir medeliai jauni..o kiek nelaimių čia būta kiek mašinų nukentėjo nuo šimtamečių medžių...baikim vieną kartą kažką kaltinti...kiekvienas dirba savo darbą...

taip taip ...kusys pilnas pakerksnuciu

taip taip ...kusys pilnas pakerksnuciu  portretas
o jus kusplaukius depiliuojat .....

Kristinai

Kristinai portretas
miestas skęsta paukščių išmatosi .Apdergta Laivės alėja , paminklai , stogai ,Siaubas.

Ivanausko studentas

Ivanausko studentas portretas
Jeigu mieste kurie paukščiai nepageidaujami, tai jų lizdai turi būti naikinami visada. Tik tokiu būdu tų paukščių atsikratysite. Kiekvienas padaras turi turėti savo vietą: kas parke, kas miške ar dirvoj

Nuomonė

Nuomonė portretas
Zarasų r.asfaltuojant kelią regioniniame parke iškirsti klevai, ąžuolai,beržai.Kelininkai elgiasi kaip vandalai.

Algirdai

Algirdai portretas
O Kaune kokia valdžia? Man atrodo kad susirgai "konsevatnykų" liga, eik gydytis

gyvenimas pagal beretnyka

gyvenimas pagal beretnyka portretas
islaikytinio pensija gaunu, kur noriu ten siku, balsuoju tik uz pedopartija kuri labiausiai kenkia lietuvai...

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Ko stebėtis , voldžioje juk KONSEVATNYKAI , jie Lietuvai niekada nelinkėjo nelinki gero , o daro vis ką nors blogiau , tai narkotikus įteisint , tai iškrypėlius gina , tai Lietuvos KARVĖS labiausiai teršia pasaulio klimatą , mat labai bezda .

Gyvenimas pagal krabą:

Gyvenimas pagal krabą: portretas
medžių nereikia,paukščių nereikia,naikinti žaliąją gamtą.Tai tau,o juk kaimo vaikas,o supratimo - nulis.

Juokas

Juokas portretas
Bet ir randa žmonės prie ko prikibti...

Fritz

Fritz  portretas
Tokiu atveju iskvieti gamtos apsauga, arba policija. Randi atsakinga asmeni ir paduodi ji i teisma. Labai paprasta, bet tik tiek kas su stuburu.

Motiejus

Motiejus portretas
O va Aytuje su kgb rezervistinių aplinkosauginių valia ir neprieštqravimu iš lizdo prie Putinų maximos dauiabučio , buvo išmestas uldukų lizdas su kiaušiniais , o beržas sulik žeme nupjautas , kad neduokdie neužgriūtų vietinio daktaro mašinos už penkiolikos metrų nuo medžio!

Poniai Kristinai pasakyčiau

Poniai Kristinai pasakyčiau portretas
Eik tu namo ir virk kleckus šeimai neslampinėjus gatvėmis ir neieškojus priekabių ! Be tamstos , rods nėr specialistų , kurie už genėjimą yra atsakingi... Dirbkim kiekviens savo darbus.

Išvada

Išvada portretas
Kiek daug Kaune debilų.....varnos, matau , šika jiems ant galvų. Jie iki šiol neskiria varnos nuo kuosos ar kovo ..ko norėti is tokių....gerai dar, kad šika ne papūgos....

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Ishsigimeliai kad jum ranked nudziutu

Pjauk medi ,kol jaunas

Pjauk medi ,kol jaunas portretas
Kaunietis

A

A portretas
Jum ne pokum tie paksčiai ir jų lizdai kai patys apsišikę gyvenat

Baikit

Baikit portretas
Iš medžių daryti palmes!!!

Kopūstas

Kopūstas  portretas
Nu ir gerai, mažiau tų varnų bus ir mažiau šiks žmonėms ant galvų.

Tokius

Tokius portretas
nemokšas už tokį genėjimą turėtų atleisti ir dar skirti baudas. Kodėl iš medžių reikia daryti palmes. Draugystės parke nuskustos visos apatinės šakos, kad nebeatauga, o jei dar medelis ir mėgina kur išleisti šakelę, tai labai sąžiningai skuba nuskusti. Todėl po oparko rekonstrukcijos girdisi triukšmas nuo gatvės, žinoma ir tarršųa padidėja.

Manau

Manau  portretas
Varnų bus mažiau.Mažiau dergs.Susukusios lizdus kapinėse varnos dergia antkapius ir t. t.. Balandžžiai balkonus.

čia ne genėjimas,

čia ne genėjimas, portretas
o medžių niokojimas.Atgrubnagiai...

G

G portretas
Būtų smagu sužinoti, ką reiškia medžiu genėjimas ir kas tuos medžius geni. Norint genėti, mažų mažiausiai reikia turėti supratimą apie tą darbą. Kiek tenka matyti, supratimo nedaug. Pvz. nugenimos sveikos šakos paliekant amalais apaugusias. Kas reiškia greitą medžio mirtį. Apie vainiko formavimą irgi reikia žinių. Turbūt dar 100 metų turėsim gyventi, kol ateis supratimas apie tai, kad malkų ruošėjas ne tas pats kaip arboristas.

aliosos

aliosos portretas
baikit pjaut medzius,qurvwos jus

As

As portretas
Ar jums nors kas patinka kas daroma mieste,kaip sunys tik lojat o kad kazka gero padaryti miestui nesugebat,prasivedinkit galvas ir pasiziurekit kaip miestas keiciasi,grazeja,gal vel norit konservu i miesto valdzia,galesit vel siukslese skesti.

Audrius Daunoravičius

Audrius Daunoravičius portretas
Kas patikrins objektyviai, ar medžiuose nėra paukščių lizdų? Savanorių prospekte gal ir nėra lizdų, bet galima genėjimo darbus organizuotis laiku, iki medžiai sužaliuos, tada nebūtų jokių problemų.

jo

jo portretas
Mane tai nervina tas jų idiotiškas darbų organizavimas - užtveria aklinai visą dviračių taką ir šaligatvį be jokios apylankos. Jei taip daro, turėtų toje vietoje vieną Savanorių pr. juostą laikinai užtverti ir skirti pėstiesiems ir dviratininkams.

Kaunas

Kaunas portretas
Turi būti medžiai trumpinami nuo viršūnės ,tada tankės iš šonų ir bus gražūs.Dabar ištyse į viršų ,reti ,trūksta jiems maisto .Nesvarbu kad lizdai, medžius reikia genėti.

Vot tep.

Vot tep. portretas
Išgenėtas medis sužaliuos nauja gyvybe, išbaidytas paukštelis susisuks lizdelį kitame želdinyje tik neatgis naujai žuvusieji nuo okupantų.

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Ukrajinoj zmones gyvena o grupele velniu siuncia zmones naikint o cia tai juokuciai aisku varnu lizdu negaila nes jos irgi naikina visus gyvius

senelis......

senelis...... portretas
....kai jie čia pasakas pasakoja, žiūri ar nėra lizdų, negeni jei pamato, pasakoriai. Niekam neįdomu, ir niekas nesidairo. Tokiu metu genėti medžius, yra nusikaltimas prieš gyvąją gamtą. Ir taip jau paukščių populiacija sumažėjusi, dar labiau naikinkime, tegul kirminai veisiasi, kam tie paukšteliai. Niokotojai, kitaip nepavadinsi tuos valdinikus,kurie davė komandą medžius genėti tokiu laiku, žiemą, matai, nėr kada, per šalta. Absurdo teatras.

kažkokia klaikybė

kažkokia klaikybė portretas
Savanoriuose mačiau, sužaloja medį taip, kad lieka tik pusė lajos. Nors tas medis antroje eilėje nuo gatvės, transportui netrukdo. Buki barbarai tapome. Pievas nuskuta plikai kaip kulną, pirmi pavasariniai žiedeliai, vos išvydę saulę, negailestingai ištaškomi. Nėi bitutės, nei vabalėlio jokio, paukščių jaunikliai išsirita, neturi ko lesti. Naikname Žemę išsijuosę. Išleidžiame milijonus, kad sunaikinti savo planetą ir milijardus, kad ieškoti panašių gyvenimo sąlygų Visatoje. Ar galima po to teigti, jog žmogus - tai protinga būtybė?

Galerijos

Daugiau straipsnių