Mokestis už įvažiavimą į Kauno senamiestį piktina ne visus: du eurai – tokia čia ir kaina

Grįžti į straipsnį

Bronius

Bronius  portretas
Mokesčių įveda daug , nieko geresnio negali sugalvoti, išsilavinimas , ir protas neleidžia . Tik pamiršta informuoti gyventojus kiek pinigu surinko ir kur jie buvo panaudoti? Ir ar pinigu savininkai sutinka su tuo kur jie buvo panaudoti. Vergu šalis .

Vardas

Vardas portretas
Nu va, dar vienas nalogas. Bl bl urodai, tipo mes cia kovojam su tarsa...

Kad

Kad portretas
Kazdien moket susidarys , dauguma vazuos kitomis gatvemis ir ten formuosis spustys ir taip dar daugiau uzters stovedami spustyse .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Geras pasiulymas.

Valas

Valas portretas
Nu jo,dar sumąstys apmokestint ir įeinančius.

Jonas

Jonas  portretas
Per sita mokesti Matijosaicio daugiau nerinksim .Jau Kaune masinu nera kur deti Gatves,kiemai,visi pakrasciai duobeti apmokestinti.Per ta goduma prarasit viska.

Apakes

Apakes portretas
Oj debilai, debileliai, debiliukai, debiliauskai... kokiu Stockholmo sindromu turi sirgt, kad kai tave melzia, sakyt viskas ok, ne tiek ir daug...

MUMU

MUMU portretas
O, kaip su tais , kurie turi kelis dviračius?

to Ašai

to Ašai portretas
Be isterikos, apmokestins, tik laiko klausimas.

to Senamiestietis

to Senamiestietis portretas
O kodėl tavo chlamas kažkur Kauno rajone vietą užima? Ir kiek užterši gamtos, kol su savo chlamu nuo rajono važiuoji iki senamiesčio? Kam gyvenantiems senamiestyje mašinos, o dar dvi? Yra viešasis transportas, naudokis. O tai sėdi kavinės terasoje, koks nupirdęs dyzelis per kojas manevruoja.

Kaunas

Kaunas portretas
Nekenčiame godžiojo Krabo .Kasdien vis labiau atskleidžia savo šlykštų savanaudišką snukį. Laukiame greičiau pastatyti PAMINKLĄ su laiptais be turėklų.

manau

manau portretas
turėtų būti bent 20€, kad ferariams ir maibachams būtų erdviau

taip tai taip ,ale....

taip tai taip ,ale.... portretas
zona,zona - jau labai asocijuojas su kažkokiu konclageriu . O tokius mokesčius vadinu tiesiog parazitiniais. Jų kaip tik Lietuvai senai laikas atsikratyt - taigi valstybė renka tokius baisingus mokesčius ,o jų tinkamai paskirstyti(teisingiau sakant juos kontroliuojantys tiesiog prilimpa prie surinktų pinigėlių ir jie pagal paskirtį jau....) Išvada: surinktų mokesčių teisingam skirstymui ryškėja aiški tendencija:kontroliuojant biudžeto panaudojimą žmogiškasis faktorius turėtų trauktis dirbtinio intelekto naudai : rinkimus laimėjusios partijos rinkiminės nuostatos būtų tiesiog konkrečiais skaičiais įvedamos į dirbtinio intelekto programą . Tuo baigtusi jos "kontaktas' su biudžetu . Partiniams bosams palengvėtų - galėtų iš karto pradėt ruoštis naujiems rinkimams ,naujų rinkiminių programų koregavimui ,o ne veltis į peštynes dėl "portfelių' ministerijose - tai paprasčiausiai netektų prasmės. O rinkiminiai pažadai pagaliau taptų realiais .

Jooo

Jooo portretas
Laižykit laižykit, žėkit tik kad liežuvis nenudiltų.

Esmė ne 2 ar 5 euruose

Esmė ne 2 ar 5 euruose portretas
O Kauno m. valdžios požiūryje į žmogų... Į senamiestį gal ir nebus būtinybės važiuoti, bet kai pinigaujamasi už parkavimą prie ligoninių - aukščiausias chamizmo lygis. O likusios tuo tarpu nemokamos miesto aikštelės užkišamos citybee automobiliais...

Ašai

Ašai portretas
Norėčiau kad apmokestintu silainius ar kokius kalniecius ar dar kokius rajonus nurodytu kad gali atvykti tik su viena auto nors turi dvi tris (numeriai fiksuoti leidime tik vienai)tie rajonai yra miegamieji jiems reik poilsio ,bet juose laikoma bele kiek masinu,furu ir dar jie aiskina kad kraustytis i vienkiemius tai ko jus lendate i senamiesti klykaujate kaip nenormalus gerkite tuose rajonuose kur miegate.O kodėl man turi nurodinėti su kokia auto vaziuoti ka as negaliu su darbo ,draugo,drauges,bobutes,dieduko ar dar kieno auto atvažiuoti ?jau tapome ir badziaviniu Kaunu

Romas

Romas portretas
Smagu žiūrėti kaip "Kauno tiesa^ laižo caro pasturgalį.

Anonimas

Anonimas portretas
Nuo 2 euru tikrai nenubednesim....

Rolandas

Rolandas portretas
ir kiek gi kartų per dieną į jūsų tuos restoranus vežioja produktus. Gal kas valandą, kad taip stresuojate? O šiaip tai produktų vežiotojas turėdavo susimokėt už stovėjimą ir anksčiau, tai kur čia problema?

Hike

Hike portretas
Ir kiek gi planuojate"kelt kainas"? - sprendžiant iš tų aimanų tai kotletas ar bokalas tais dviem eurais ir pabrangs. Gera proga pasipinigaut ir visiems pasakosite, kad čia "ne jums", o savivaldybei atitenka tas pabrangimas

Fgh

Fgh portretas
Pradžioje 2 eurai, o paskui ir 10 eur bus. Pasipurtikite avynėliai

kaunietis

kaunietis portretas
Kauno žinios - iš LNK televizoriaus? Aukštas KD lygis...

Patyręs

Patyręs portretas
Tai. Žmonės daugiau prageria ...

Vygis

Vygis portretas
Aišku piktina ne visus. Valdininkų visai ne piktina. O senamiestyje gyvenančių nepiktina tik kvailių. Moki už parkavimą, dabar mokėsi ir Už įvažiavimą. Tai yra mokës svečiai atvažiavę į svečius, mokėsi daugiau už maisto pristatymą, už pavežëjo paslaugas, meistrams už buto remontą l, nes įskaičiuos parkavimą ir t.t.

Senamiestiniui

Senamiestiniui portretas
Kai nusprendi gyventi senamiestyje , turi suprast , kad jį NE PRIVATIZUOJI , o sutinki su jo specifika : triukšmais , kvapais ir kitais nepatogumais... O jei TAI netinka , teks rinktis vienkiemį ...

Evil

Evil portretas
Zmogenas turi 2 auto ir matai skundziasi del apribojimu, nors aiskiai vienas auto nenaudojamas. Kazkoks begalvis nemastantis, kad teismas is karto atmea ta jo ieskini kaip nepagrista. O kad reikia riboti auto skaiciu seimose tai faktas kad butu kur tiems kurie irgi turi auto kur pasistatyti ji po darbo.

MONKĖS BIZNIS

MONKĖS BIZNIS portretas
Rinks pinigus už įvažiavimą , kad pabrangę restoranai bankrotuotų ....

Anonimas

Anonimas portretas
2 eurai labiau simbolinis mokestis. Nelabai kam jisai tures itakos. Jeigu norejo kazka pakeisti mokestis turejo buti minimum 5 eurai.

Cha

Cha portretas
Juokinga .ateis raudonkoncervai apmokestint dviračius pesčiuisius.

Senamiestietis

Senamiestietis portretas
O kaip su tais, kurie turi 2 masinas bet vaziuoja tik su viena tuo metu? Kita masina stovi tuo metu garaze kitame Kauno rajone. Tai iseina, kad esu verciamas tureti tik viena masina! Tures daryti isimti ir senamiesčio gyventojui tures duoti leidimą tuo metu ivaziuoti nesvarbu su kokia jo masina, aišku tik viena. Kitaip jau dziaugiasi mano advokatas ir teismas. Nesileisiu klerkams varzyti mano laisviu ir teisiu tureti nors ir 100 masinu. Aišku atitinkamu momentu buti tik su viena masina mano privacioje stovejimo vietoje kieme. O mokestis tranzitiniams tai gerai, bus mažiau triukšmo ir tarsos. Nepamirskit apmokezdinti ir dviraciu plerpalu, nes kitaip vel i teisma

Galerijos

Daugiau straipsnių