Nusivylimas: ne visi rinkėjai ligoninėse galėjo balsuoti

  • Teksto dydis:

Pagal rinkimų įstatymą numatyta, kad rinkėjai, kurie rinkimų dieną guli ligoninėje balsuoja iš anksto, tačiau liko ir pamirštų.

Kauno miesto rinkimų apygardos pirmininkė Elena Skirmantienė nurodė, kad Kauno ligoninėse gulintiems rinkėjams buvo sudaryta galimybė balsuoti trečiadienį ir ketvirtadienį.

„Tik Klinikose buvo galima balsuoti ir penktadienį, nes didelė ligoninė ir daug norinčių balsuoti“, – patikslino pirmininkė.

Tačiau į „Kauno dieną“ kreipėsi Klinikose gulinčios pacientės dukra. Moteris susirūpino, kad jos mama šiandien neturi galimybės balsuoti.

Deja, rinkimų dieną sekmadienį ligoninėse gulintys pacientai iš tiesų tokios galimybės jau nebeturi.

Mažai tvarkos. Kažkas kažko nepadarė.

E. Skirmantienė nurodė, kad kiekvienos ligoninės administracijos įgaliotas asmuo turėjo pateikti norinčių balsuoti pacientų sąrašus.

Ligoninėse buvo įsteigti balsavimo punktai, kur pacientai galėjo ateiti išreikšti savo valią. Nevaikštantys pacientai taip pat turėjo būti įtraukti į norinčiųjų balsuoti sąrašus.

„Buvo vienas pacientas, kuriam nebuvo suteikta galimybė balsuoti, nes balsavimo ligoninėse dienomis jis buvo reanimacijoje ir tik penktadienį buvo perkeltas į palatą, tačiau toje ligoninėje penktadienį jau nebuvo balsavimo punkto“, – sakė Kauno miesto rinkimų apygardos pirmininkė.

Tačiau pirmininkės pateikta informacija mažai paguodė Klinikose gulinčios moters dukrą.

„Mažai tvarkos. Kažkas kažko nepadarė“, – nusivylimo neslėpė kaunietė.

16 val. duomenimis, Kaune jau balsavo 38,9 proc. rinkėjų. Išankstiniuose balsavimuose savo nuomonę išreiškė 10 proc. kauniečių.


Šiame straipsnyje: prezidento rinkimaiLigoninėsnegalėjo balsuotiligoniaiskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

Už  portretas
Ligonius prabalsuos kas reikia ir kaip reikia palei zadaniję

Azuolas

Azuolas portretas
Kažkas uzsiciklino ant anūko. Kažkokia šizofrenija. Negydoma.

Ka ka

Ka ka portretas
Tai diversija, anukui neleido balsuoti sedint psihuskeje?
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių