Po tilto atidarymo – nuotraukos su besilupančiais dažais

  • Teksto dydis:

„Metai rekonstrukcijos. Lupasi po savaitės. Į prieigas graudu žiūrėti“, – į portalo kauno.diena.lt redakciją kreipėsi skaitytojas, norėdamas atkreipti dėmesį į po rekonstrukcijos pagaliau atidaryto pėsčiųjų tilto per Nemuną būklę.

Vyras atsiuntė ir nuotraukų, kurioje – besilupantys dažai, atšokusi akmeninė apdaila.

Vadinamasis Trijų Mergelių tiltas oficialiai atidarytas prieš dvi savaites.

Kauno miesto savivaldybė yra skelbusi, kad nuvalytos ir perdažytos esamos metalinės konstrukcijos, atnaujinti turėklai, šviestuvai, sutvarkytas pagrindinis takas ir prieigos.

Taip pat sutvarkytos Biržiškų gatvės ir Panemunės šilo prietilčių prieigos, laiptai ir takai, įrengti nauji suolai, dviračių stovai.

Nemažai dėmesio skirta ir tilto dangai. Skirtingomis spalvomis padengti pėsčiųjų ir dviračių takai.

Šis 388 metrų ilgio tiltas yra vienas aukščiausių šalyje. Iškilęs 32 metrus.

Tiltas, nuo kurio atsiveria upė su vaizdinga panorama, paskutinį kartą remontuotas beveik prieš dešimtmetį.

Kauno miesto savivaldybės atstovai portalui kauno.diena.lt pateikė komentarą. 

„Prieš tilto atidarymą atlikta darbų patikra. Nustatyti tam tikri smulkūs defektai. Rangovas apie tai informuotas. Juos pašalins esant tinkamoms oro sąlygoms. Pastebėti smulkūs defektai neturėjo įtakos saugiam žmonių judėjimui, todėl nuspręsta tiltą atidaryti kaip ir planuota – prieš didžiąsias praėjusių metų šventes“, – nurodė savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus specialistas Mindaugas Drąsutis.


Šiame straipsnyje: Trijų merglių tiltastiltasrekonstrukcijadarbairemontasskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

tam patarimas

tam patarimas portretas
tai palauk konservatoriu kurie laaabai nori ateiti I kauna valdyti, tada ta tilta susprogdins už n milijonu sumos o tada pareikš , kad nėra pinigu šiuo metu nauka statyti....Deja, senojo tilto nebeliko, o naujas dar nekyla. Jo statybai reikia 100 mln. litų. Kalbėta, kad kasmet bus rasta maždaug po trečdalį šios sumos, tačiau pernai sukrapštyta tik septintadalis. Kauno miesto valdžia vylėsi, kad apie 70 proc. finansinės naštos prisiims Susisiekimo ministerija, tačiau ši pareiškė, kad tokių sumų nė nežada skirti. Susisiekimo ministras net pasakė, kad nėra ko verkti – šis tiltas reikalingas tik sodininkams. Tikėtina, kad Panemunės gyventojams naujo tilto greičiausiai teks laukti dar bent 3–4 metus... štai kaip pinigus plovė tuo meto Kauno miesto išrinktieji.... gal priminti kas tuo metu buvo meras ir dauguma?

Patarimas

Patarimas portretas
Baikit kabinėtis prie to tilto, tai - Matijošaičio gerų darbų įamžinimas.

Realijos

Realijos portretas
Kokybe tu ala remonto darbu apgailetina.
VISI KOMENTARAI 71

Galerijos

Daugiau straipsnių