Vaikų tvirkinimo byla: nepakaltinamas ir nebaudžiamas

Grįžti į straipsnį

Sovietu Sajunga buvo geriau siuo atgeju

Sovietu Sajunga buvo geriau siuo atgeju  portretas
nes issigimelius uzdarydavo ir lupdavo visi. Nes vaikui siandien yra ne Laisva Lietuva , o Idijotu salies katorga kurioje jie kankinami.

ooo

ooo portretas
Žalimas su laisvės partija piktinasi ,kad nėra Lituvoje ratifikuota Stambulo konvencija,bet tinka pedofilams vaikiškos bausmės ir vaikų apsauga nio jų,Jokių siūlymų griežtinti bausmes,tikslinti teisės aktus,O gal tų įstatymų užtenka tik nėra kam sąžiningai i dirbti?Nes per 33m yra tik vienas niteistas pedofilas ilgam tai Čekanavičius ir tai en teisėsaugos o visuomenės ir žurnalistų dėka,

Jonas

Jonas portretas
Tipelis turejo leidima koviniam ginklui ir pati ginkla.Be patikros pas psihiatra ir jo pritarimo,leidimo gauti neimanoma....Klausimas,kiek nevisprociu vaiksto po Marijos zeme su ginklais???

Komentas

Komentas portretas
Naglumo viršūnė būtų, jei Filipavičius būtų pripažintas nepakaltinamu, nes net psichiatro nereikia suprasti, kad taip išmaniai sugebėti įrengtus garažus, pritaikytus gyventi ir žiemą ir vasarą, su įvairiomis priemonėmis, pritaikytomis seksui su mažamečiais, ir juos grobti reikia proto. Viskas apgalvota iki smulkmenų, viskas įgyvendinta kruopščiai. Tereikėjo imtis darbo. Ir jis ėmėsi. Tai apie ką čia svaigsta tie, kurie nori žūt būt jį išsukti nuo bausmės šitą niekingą padarą?

Anonimas

Anonimas portretas
Tokius turėtu laikyti uždarytus.

Pedo'Filai \\\\\.../////

Pedo'Filai  \\\\\...///// portretas
100 proc.ligoniai,bet kodėl sėdėjo kalėjime ped'ligonis Čekanavičius,kad biednas ir ne valdžioje?

dzyvų dzyvai

dzyvų dzyvai portretas
ir vėl psichas aukščiau smurtą patyrusių mergaičių ! Tada belieka tik linčo teismas...

o

o portretas
Tai dabar psichikos ligoniams rojus Lietuvoje,gali nesigydyti jei nenori, elgtis kaip nori ,turėti vairuotojo teises , o padarę nusikaltimą likti nepakaltinami.Taisyklės negriežtinamos vis lyginant su tarybiniais laikais ir buvusiu brutalia prievarta,Bet jau 33m nepriklasuoma Lietuva ir dėl politikos neskelbiami psichiniais ligoniais su prievartiniu uždarymu,o ir tokių vykdytojų negali būti,Ir apie kokias ir kieno žmogaus teises kalbama jei žmogus daro nusikaltimus.

reziumė apie skiedalus

reziumė apie skiedalus portretas
Mokytų psichų skiedalai: kažkam (už pinigus) nusikaltimas bus pripažintas kaip liga ( "retas atvejis"), likusiems bus bausme kaliuze, ir taip bus įgyvendina "lygybė" "gerovės" valstybėje.

NESĄMONĖ

NESĄMONĖ portretas
priversti gydytis GALIMA ir BŪTINA, jei jis pavijingas visuomenei ir sau.

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Kastracija, kalėjimas, pedofilų registro sudarymas ir paviešinimas.

ITARIU

ITARIU portretas
Pagavo tikraji pagrobeja, kuri celofanas viesino kazkoki foxa, o jis buvo is laisves partijos, todel kad pridengti jo nusikaltima, supakavo atsitiktini zmogu, surista deda ir mergaite imete i garaza, o kita dena dydviriskai aras suciupo deda. Tai paiskina kodel policija tili, nes denge tikraji pagrobeja is laisves parcijos?

Gal

Gal portretas
partinis buvo,tai ir negydo! Juk turime tokiu net i stabus pakyletu! O kur dar jo metrastininkas,buves komsomolkes vyr redaktorius!?

Taip taip

Taip taip portretas
Ir paruošė "tėtukas" savo dukrytei princesės rūmus ir sekso žaisliukus, kad nuobodu tuose rūmuose gyventi jai būtų. Viską "tėtukas" apgalvojo, viską, net elektrošoko nepagailėjo.

Byrkosevicius byrkina vaikus nebaudziamas

Byrkosevicius byrkina vaikus nebaudziamas portretas
O je cia del kazkokio filipo isterikoja? Policija dar neissiaiskino, ar isvis ten buvo pagrobimas, o gal tesiog tevai muse mergaite, todel ji pati paprase filipo pagalbos. Bet sudasklaidai svarbiausia ir apsmeisti zmogu?

rimnb

rimnb portretas
Šiaip jau į kalėjimus reikia siųsti ir tuos, kurie lankosi vaikų viešnamiuose.Tiek ir kalėjimų nėra. Reikia siųsti visus iš viso pasaulio į kokias nors uždaras pavojingų cheminių medžiagų gamyklas ir tegul ten dirba kol nustips. Jei bus toks įstatymas, tai iš karto visi "durniai" pataps protingesni. Tiesiog reikia daryt reidus prie vaikų viešnamių Kinijoje, Taivane, Tailande ir gaudyti einančius į tas patalpas. Bet nieks nepriima tokio įstatymo! Kodėl? Matyt todėl, kad tokiose vietose lankosi ir tie, kurie priima įstatymus.arba jie gauna tokius otkatus, kad jie suakmenėja iš nuostabos...

asd

asd portretas
Nepakaltinami yra VISI pedofilai. Nes normalus vyras niekad nelys prie mažos mergaitės. Todėl arba uždaryti visus arba nė vieno. Kiek lėšų surija visi tokių žmonių tyrimai, teismai. O ką čia tirti? Šiaip jau senovinėje Romos imperijoje pe.do.fi.lija ir ho.mo.fo.bija buvo normalūs reiškiniai, tai vyko atvirai. Bet kažkur arabų šalyse mūsų laikais už ho.mo.fo.biją vyrai šaudomi. Hit.leris šaudė visus psichiškai nesveikus- nebeišgydomus žmones.. O dabar ES net negydo- neguldo į stacionarą, jei PSICHAS PATS NENORI GYDYTIS. Įdomu kodėl jis psichas, jei jis pats gali nuspręsti, kad jam reikia gydytis?

Matot

Matot portretas
Lietuvos Pi-Pirukai kaip lengva tapt nepakaltinamais-Ijungei lengva siza ir gali pimpasint ka tik nori,per kur nori ir kaip nori,net Geiropos pipirastai sito nedasigalvojo-SEKMES NELENGVAME JUSU DARBE.

Vilma

Vilma portretas
Tai ar visi privalp taikytis prie vieno, ar vienas - prie visų. Akivaizdu, kad nieko naujo - aukos pačios kaltos, kad pateko į tokio akiratį. Kartą troleibuse teko matyti su peiliu siautėjantį narkomaną. Viena bobelė pradėjo aiškinti, kad reikia juos auklėti, gražiai elgtis, o ne smerkti. Tiesa, kol buvo saugiu atstumu ir tikėjosi, kad tai padarys kiti. Kai jai pradėjo mosikuoti peiliu po nosimi, pasistengė kuo skubiau nubėgti prie vairuotojo, o ne mėginti tartis. Laimei, greitai privažiavo policijos ekipažas ir narkomanas buvo susemtas. Tai gal be reikalo? Reikėjo žmogų paleisti, kol ko nors neužmušė ar nesubadė.

kaunietis

kaunietis portretas
Tai jei nustatys kad jis serga psichine liga tai tokius reikia uzdaryti ir izoliuoti nuo visuomenes. Valdzia skaito kad jei nepakaltinamas tai gali laisvai vaikscioti ir toliau tyciotis nes zino kad nepasodins.

KAI KURIE KOMENTATORIAI

KAI KURIE KOMENTATORIAI portretas
VISAI NEGALVOJA KĄ RAŠO--KALTINA SEIMĄ,PARTIJAS,O VIENAS TIEK ĮSIJAUTĘS VIS IEŠKO SLAPTŲ AGENTŲ,KALTINA,KAD GINA SAVUS--ATSIPEIKĖKIT,JŪS ,GALVOJANTIS,KAD ESATE LABAI PROTINGI. IR VYRIAUSYBĖ IR SEIMAS IR PARTIJOS KOVOJA SU TOKIAIS IŠKRYPELIAIS,PASKYKIT KONKREČIAI ,KURIS JUOS PALAIKO? NEATSAKYSIT, TAI NEAUDRINKIT TOKIŲ PAT KAIP JŪS.

....../

....../ portretas
Na gerai . Jeigu pedofilai psichiniai ligoniai ,į cypę sodinti negalima , tai kodėl jiems nepastato ir neįrengia atitinkamus PEDOFILŲ NAMUS kur iš kiemo nebūtų galima išeiti - būtų priežiūroje ir gydomi. .. Vaikai svarbesni ,negu tie išgamos ,kur dar neaišku ar tikrai serga. Jų teisės pažeidžiamos , o mūsų vaikų teisės nepažeidžiamos... Seimūnai keistus ir įdomius įstatymus priima ,o šito negali ? KAIP KAD kalėnčikams DOMEIKAVOJE pastatė... lyg tai pusiaukelio namai- nežinau kaip ten skamba - visos nenusikaltusios žmonijos teises pažeidė.... Nejaugi kas antras ar penktas ten seime sėdi pedofilas ? APLAMAI KAS SU VAIKAIS YRA DAROMA ? Valstybinės įstaigos prieš vaikus toliaroja ir vartoja smurtą --vaikų teisių komanda.... Įstatymai gina pedofilus , bet tėvų negina....

pagal psichinių konservat KGB-tų d o k t r i n ą ;

pagal  psichinių konservat KGB-tų  d o k t r i n ą ; portretas
įvairiems psichiniams konservų pedofilams BARTOŠEVIČIAMS ,FILIPAVIČIAMS ir kitiems , b ū t i n a išduoti PAŽYMĖJIMĄ , /net diplomą/, jog TOKIEMS l e i d ž i a m a nebaudžiant,-- s k r i a u s t i mažamečius VAIKUS,PAAUGLIUS --tokia yra KONSERVAT KGB-tų nusikalstama loginio mąstymo viršūnė -- ŽMONĖS ! -- ar suvokiate ką daro konservat KGB-tai, kuriuos i š r i n k o t e į VALDŽIĄ ?

na

na portretas
nieko nuostabaus..kas sėdi Seime...tuo viskas ir pasakyta..savi palaiko savus...

Anonimas

Anonimas portretas
Visi pedofilai padaromi nepakaltinami,išsisuks ir Bartusevičius,nes valdžioje vadovauja pedofilai ir jie nebaudžiami.

patriot.,

patriot., portretas
sita ligos sindroma turi visi landbergalviai,,,,

senas kavenskas >Diana Krapavickaitė ( rašinėlio autorei)

senas kavenskas >Diana Krapavickaitė ( rašinėlio autorei)  portretas
,,..Žmonės raginami gilinti žinias apie psichikos sveikatą, reaguoti žmogiškai, stengtis padėti ir vengti diskriminacijos...'' wtf ? Tai paleiskime visus psichinius ligonius laisvėn , o patys gilinkime žinias ? gerb. moterys ir merginos - jus persekioja , grabalioja ? nieko tokio - leiskitės ir pakentėkite , būkite tolerantiškos ! Labai įdomu , kaip pati šitos rašliavos autorė reaguotų asmeniškai susidūrusi su ja grabaliojančiu iškrypėliu psichikos ligoniu ? viskas čia ok ! , taigi ligonis ... vat , jei normalus vyrukas čiupinėtų - kviestų policija ... ane ?

Kira

Kira portretas
Nesuprantu vieno dalyko. Jeigu yra nepakaltinamas, tai turi būti izoliuotas nuo visumenės ir priverstinai gydomas, o čia gaunasi, kad nesigydo, yra laisvėje, daro nusikaltimą ir už tai niekas neneša jokios atsakomybės.

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva"kotas  \\\\\\...///// portretas
Savus gina,durniais paverčia.___Tarp kitko jie visi ligoniai,bet su ta liga turėtų būti pakaltinami.

Dar du

Dar du  portretas
du bus nepakaltinami ,Bartoševičius ir devynmetės skriaudikas , kaip suprantu ,pas mus dauguma pedofilai ,normalių mažuma ,jei visus teistų ,reikėtu bent 2jų naujų kalėjimų

..o tuo taaarpu

..o tuo taaarpu portretas
kažkas kažkur Valstybėje akiplėšiškai vagia iš jos žmonių, prixwatizuoja ir liberalizuoja viską kas yra visų mūsų nuosavybė..Kažkas visdar griauna tarptautinius ryšius su Rytais ir iš paskutiniųjų provokuoja karo atėjimą į Lietuvą, Kažkas prisidengęs Ukraina vagia iš mūsų ir iš jų didžiulius pinigus ir tam galo nematyti. Nesisaugodami nei prokuratūros, nei policijos, nei Tautos ..:D)

Taip,

Taip, portretas
"Toks nekaltas pušistyj" ir kiti tokie pat, atbėgę į Lietuvą nuo rusų lageriniai prižiūrėtojai neriasi iš kailio, garbindami Rusiją ir lodami ant Lietuvos, bet į savo rodiną grįžti padvėstinai bijo - kad atpažinę zemliakai nenusuktų BAŠKŪŪŲ, Geriau čia loti už ambasados rublius.

Toks nekaltas palyginimas...

Toks nekaltas palyginimas... portretas
Priėjome iki to, kad tie, kurie garsina Lietuvą ar ką nors gero pasako Rusijos atžvilgiu - jie "sudaro grėsmę Lietuvos saugumui". O šitie psichiniai ligoniai nepakaltinami, laisvai vaikšto gatvėmis, prievartauja ir... nesudaro jokios grėsmės. Armonaite, AŪŪŪŪ...

Stebėsime

Stebėsime portretas
Pažiūrėsime kiek Lietuvoje yra įsikerojęs pedofilų klanas.

LIETUVOS IŠKRYPĖLIAI AŪŪŪŪŪŪ

LIETUVOS IŠKRYPĖLIAI AŪŪŪŪŪŪ portretas
Na padėkite, pagaliau iškrypėliai Armonaitei, Raskevičiui įteisinti vienalytes santuokas ir dar pridėkite, kad psichiniam ligoniui net bylų niekas nekeltų...juk ligonis....Ir..."laisvę" Bartosevičiui Laisvės iškrypėliai - nešdinkitės iš Lietuvos!!!

Dainius

Dainius portretas
Jeigu tave užpuls maniakas supras, atleisk ir atsiduok, jis gi ligonis. Jį atjausti reikia

Ne visus

Ne visus portretas
ligonius gyde ir tarybu laikais. Koznas kaimas turedavo savo 2rneli laisveje. Bet,niekas tiems 2rneliams nekisdavo i akis ir ausis smurtinio,seksualinio turinio - ir jie budavo ramus! O kaip dabar? Gal apie tai vertetu padiskutuoti,uzuot reklamavus ketamina,kuriuo seriami ukrainieciu kiborgai fronte!? O kai jau yra veiksmai pries kita asmeni - akivaizdu,kad pacienta reikia gydyti be jokiu "jo sutikimu"! Ir tas turetu liesti ir politikus! Gal tada nebepultume Kinijos,Rusijos?

Kirvis

Kirvis portretas
Jeigu sitas iskrypelis "pasirodys" esantis psichu, tai tada ji tures uzdaryti iki gyvos galvos i Rokiskio durnyna. Jis pavojingas visuomenei. Jokiu iskrypeliu-pedofilu issukinejimo nuo bausmes neturi buti. Ir skubiai skelbti pedofilu registra su nuotraukomis.

Kestas lenciauskas

Kestas lenciauskas portretas
O ka jis blogo padare?

As

As portretas
Tarybiniais laikais buvo geriau , nes tokius uzdarydavo i psichuskes. O dabar negalima nei gydyt nei uzdaryt.tai iseina kad ir zmogzudziams ir vagims galima pritaikyt diagnoze ......

patriot.,

patriot., portretas
ligoniai visi LGBT,juos reikia gydyti,tai pasake Grazulis,ir buvo teisus...

mama

mama portretas
garantuoju,kad jei ginčiau savo vaiką ir apsiginčiau bei panaudočiau veiksmus,kurie būtų įvardinti ,kaip daugiau ,nei būtinoji gintis-gaučiau realią bausmę,o pedofilas b9tų išteisintas-vienu ar kitu b9du. deja..

sizofrenija ir pedofilija

sizofrenija ir pedofilija portretas
yra visiskai atskiri dalykai.

lietuvoj --visi pedofilai , zoofilai, p.e.d.e.r.a.s.t.a.i,

lietuvoj --visi pedofilai , zoofilai, p.e.d.e.r.a.s.t.a.i, portretas
konservatliberastinis LGBTQ kolektyvas --yra psichai ir jie visi turi pazymejima ,kad yra nepakaltinami , todel lietuvos teritorijoj gali daryt ka nori. Matomai sis teisininku , Seimo , ir vyriausybes nutarimas yra priimtas kaip istatymas ir neuzilgo bus irasytas y Lietuvos Konstitucija apakt galima nuo teisesmaukiniu mafijos nekompetencijos ir tokiu teisiniu teismu teiseju , isvedziojimu..

na atleiskit ..kazkokia tai super debilnu psichu

na atleiskit ..kazkokia tai super debilnu psichu portretas
valdoma valstybele su savo sukurptais debilnais istatymais , psichai , vaiksto laisvai gatvese , prievartauja vaikus , jo priverstinai gydyt negalima--galima gydyt tik jam sutikus, Psichas -isprievartaves vaikus --Nepakaltinamas [ jis juk psichas ir negydomas nes jis nenori gydytis] Teoisesmaukiniu mafija ramiausiai reguoja [ ka is psicho paimsi isskyrus analizes] -todel skelbia a lia teismo sprendima --Psichas nekaltas --ir ramiausiai paleidzia vel y laisve toliau prievartaut ir ,zudyt... tauta --patys gyntis negali [ surengt Linco teisma] nes bus teisiami [ jie juk ne psichai ] jiems NEPAKALTINAMU kriterijus netaikomas...zodziu super teisinis debilizmas.

Tpfu

Tpfu portretas
Tuoj paskelbs, neva užingridas Bartoševičius šizofrenikas, tinka tik į kanservų frakciją seime, kalėjimui netinka?

Anonimas

Anonimas portretas
keistai atrododo taip ligonis bet visur kitur sveikas na dar tur būt nesveikas gynt tėvynę ,

Mazafaki

Mazafaki portretas
Vadinasi reikia pokyčių,nes dalis psichinių ligonių,puikiai suvokia,ką daro ir savo veiksmus pridengia ligos diagnoze.Vien aiškinantis įvykį matosi,kaip jie manipuliuoja ir priartėjus prie atsakomybės klausimo,iš karto patys savo ligas prisimena.

taigi

taigi portretas
viskas prasidejo ir paplito ne is rytu o sionsatanystiniu vakaru ir soviet/sunkmecio apgaulingai ivilioti /prievarta/ i pacia pekla jav zydbankiu finansais su negriska neapikanta kuria sie nuo egipto faru pabege planetos vampyrai su ju nupirktais parazitais su savo /vertybemis/ tehnologijom naikina viska ir butu pats laikas jav sviesiom jegom uzbaigt si beprociu siauteima zppp=0

laikmetis

laikmetis portretas
visur savi ir kur nepasisuksi .

Anonimas

Anonimas portretas
Na apie psichikos sveikatą nuomonė ne visada ta pati :jeigu tarybiniais metais vyro santykiavimas su vyru per analinę angą,buvo laikomas psichikos liga,ir registruota psichikos ligų saraše , baudžiama,tai šiandien tokie sėdi seime įkūrę savo partiją,ir reikalauja išskirtinumo sau. Jokia kritika negalima,galimas tik jų aukštinimas.O čia jau turi būti konkretumas,jeigu tai liga,tai ji turi būti ligų sąraše.

Straipnis po straipsnio

Straipnis po straipsnio  portretas
Žmonėms norite paranoją įvaryti?

Antanas.

Antanas. portretas
Ne adekvatumas kelia pavojų aplinkiniams. Čia jau apie sutikimą ar ne sutikimą gydytis negali būti net kalbos. Tokiam asmeniu pilną veiksnumą patikėti neįmanoma. Taigi, ir tokio asmens rūpinimąsi jo sveikata turi kontroliuoti teismo antstolis.

To na

To na portretas
Cia apie bartoseviciu?

na

na portretas
kai gaut vairuotojo pažymėjimą, ar verslaut kažką su automobiliais tai ne durnas, bet kai atsakomybė tai jau bandoma durniaus bilietą įteikt, negerai taip

Pastebejot?

Pastebejot? portretas
Prie woldemorto, dedas laikantis su rankos mergaite, tai sevas su dukra. Atejus laisveciams, dedas is tevo vyrto pedofailu.

Sudasklaida puola

Sudasklaida puola portretas
Prie ko cia tvirkinimas? Ir prie ko cia filipas? Pagal ka nustate kad buvo pagrobimas? Gal jis mergaites tevas? Jus mergaite be tevu gyvena.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Jei jam dar ir rusai vaidentųsi, galetų keliauti tiesiai į seimą, o ne Rokiškį.

Galerijos

Daugiau straipsnių