„Kauno dienos“ studijoje – K. Kėvalas: darbas nėra įsakytas, o šventė yra įsakyta

  • Teksto dydis:

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

„Darbas nėra įsakytas, o šventė yra įsakyta“, – juokauja kaip visuomet geros nuotaikos nestokojantis K. Kėvalas.

Apsilankęs „Kauno dienos“ studijoje, jau tradiciniu tapusiam šventiniam pokalbiui, jis linkėjo visiems atrasti laiko sau ir artimiesiems: „Mums sunkiau sustoti ir apmąstyti savo būtį, negu stačia galva panirti į darbus. Todėl šventės yra puiki proga stabtelėti ir apmąstyti savo gyvenimą, taip pat pabūti su artimais žmonėmis“.

Kalbėdamas apie Kalėdų dvasią, K. Kėvalas priminė, kad kur kas vertingesnės dovanos yra tos, kurių kaina nenurodyta: „Jeigu noriu atrasti savo gyvenimo prasmę, tai ta prasmė yra dovanoti save. Turiu rasti būdą, kaip dovanoti save savo šeimai, savo bendruomenei, savo Tėvynei“, – pataria arkivyskupas metropolitas.

Visų mus supančių pavojų akivaizdoje jis ragina nebijoti ir primena, kad šis žodis Šventame Rašte minimas net 365-is kartus. „Nebijok, ir aš bijau“, – juokauja K. Kėvalas ir pratęsia mintį: „Nebijoti yra vidinė nuostata, kad nepralaimėti dar be karo. Nes gali būti, kad žmogaus jau pralaimi, nors karo dar čia nėra“. Visas pokalbis su arkivyskupu metropolitu K. Kėvalu „Kauno dienos“ studijoje.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

o

o portretas
kodel jo globojamoj valgykloj partizanu g kaune duoda valgyt vandeni su atliekom kuria vadina sriuba, nes ten nera nei buliono, nei kaulu verdama , ten grynos pamazgos isverdamos. ar galetu ponas apsilankyti paprastom dienom, o ne tik per kaledas 1k per metus. nes valgant vandeni su atliekom valgyk kad ir kibira niekaip nepasisotinsi. kodel mazuose miesteliuose skurstantiems paruosia net plova tokio tipo valgykloj, o kauno valgykloj apie plova arba apie tikra sriuba tik pasvajot belieka zmonem.

tai

tai portretas
gal sis vatikano /ponas/ atsakys kur prasmego gzybovskos statytinis i kardinolus p tomkevyc ???gal kazkuo neitiko vatikanui arba /numire/ del perdeto smalsumo?? tylu ramu ??? juk Vincenta negyde ir apjuodino butent ta pati satanystu saika kuri kursto kara be atvangos prisidenge religija kur geris dangstomas veidmainiskais zodziais kuriu gausybes nepaslepsi ir neslepia o dar labiau tyciojasi is geru lengvatykiu zmoniu juos visapusiskai naikindami kas ir vyksta liucipieriaus paskutyniuose pasispardymuose su visom jo /vertybem z ppp=0

tik

tik portretas
dazniausia pavardes kilusios is gimines pravardziu nes koks riesuto kevalas dar nereiskia kad tai riesutas daleiskim lydeka grobuonies sinonimas ttt spreskit patys nes ne pareigos zmogu aukstyna o jo darbai kurie padailinami tusciais zodziais =000
VISI KOMENTARAI 31

Galerijos

Daugiau straipsnių