M.Stankevičius nebaigė mačo Saragosoje

Ispanijos futbolo „Primera“ lygos čempionate Marius Stankevičius buvo pašalintas iš aikštės.

Trečią vietą dvidešimties komandų turnyre užimanti lietuvio atstovaujama „Valencia“ (54 tšk.) vienuolikė svečiuose 0:4 (0:2) pralaimėjo į keturioliktą poziciją pakilusiai Saragosos „Real“ (30 tšk.) ekipai. Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs lietuvis pirmą kartą buvo įspėtas 42-ą minutę, o 64-ą minutę prieš save išvydo antrą geltoną, o kartu ir raudoną kortelę bei buvo priverstas palikti aikštę.

Pirmąme kėlinyje po įvartį nugalėtojams pelnė Jiržis Jarošikas (5 min.) ir Anderis Herrera (41 min.), o antrajame kėlinyje abu 11 metrų baudinius realizavo Gabis (65 ir 75 min.).

Dvidešimt antrą pergalę čempionate iškovojo antrą vietą užimantis Madrido „Real“ klubas. Madridiečiai namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Hercules FC“ komandą ir, surinkę 70 taškų, iki keturių taškų sumažino atsilikimą nuo lyderės čempionės titulą ginančios „Barcelona“ (74 taškai) vienuolikės. Abu įvarčius „karališkajam“ klubui pelnė Karimas Benzema (24 ir 56 min.).

Šiame straipsnyje: StankevičiusValenciaLietuva