Simona Krupeckaitė pagerino Lietuvos sprinto rekordą (papildyta)

Penktadienį Panevėžyje prasidėjo Lietuvos dviračių sporto treke čempionatas, kuriame dalyvauja visos pajėgiausios šalies sportininkės.

Moterų komandinio sprinto rungtynes čempionėmis tapo Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė, aplenkusios antroje vietoje likusią Vilijos Sereikaitės ir Gabrielės Lankutės duetą. Bronzos medaliai įteikti Aušrinei Trebaitei ir Vaidai Pilkauskaitei.

Čempionate šalies sprinto rekordą pagerino Simona Krupeckaitė. Kvalifikacinėse varžybose ji 200 m distanciją įveikė per 11,14 sekundės.

Antra kvalifikacinėse varžybose liko Vilija Sereikaitė, sugaišusi 11,58 sekundės, o trečią vietą užėmė Gintarė Gaivenytė - 11,78 sekundės.

Simona Krupeckaitė penktadienį iškovojo ir antrąjį aukso medalį. Sprinto varžybų finale ji 2:0 nugalėjo sidabru pasipuošusią Viliją Sereikaitę.

Pirmąjį aukso medalį S.Krupeckaitė penktadienį su Gintare Gaivenyte laimėjo komandinėse sprinto varžybose.

Šiame straipsnyje: Simona Krupeckaitė