Stalo tenisininkams - sidabras ir bronza

Taline įvykusiose Baltijos šalių stalo teniso taurės varžybose Lietuvos žaidėjai iškovojo penkis medalius.

Moterų vienetų turnyre sidabrą pelnė 2009-ųjų Lietuvos TOP-12 čempionė bei Baltijos taurės prizininkė vilnietė Eglė Stuckytė, finale 1:3 pralaimėjusi rusei Polinai Michailovai.

Jaunimo (iki 18 metų) grupėje bronzą iškovojo pusfinaliuose suklupusios šilališkė Viktorija Stirbytė ir panevėžietė Ingrida Preidžiūtė bei klaipėdietis Alfredas Udra. Dar vieną bronzos apdovanojimą lietuviai pelnė jaunių (iki 16 m.) varžybose - pasižymėjo panevėžietis Paulius Gura.

4-ąsias vietas užėmė Lietuvos čempionato prizininkė vilnietė Ieva Jucevičiūtė bei moterų dvejetas - I.Jucevičiūtė ir E.Stuckytė.

Jėgas išmėgino iš viso 260 sportininkų iš 12 šalių. Baltijos šalių taurės turnyras yra įrašytas į Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) ir Europos stalo teniso sąjungos (ETTU) kalendorius, jame galima laimėti įskaitinių reitingo taškų.

Šiame straipsnyje: StuckytėJusevičiūtėUdra