Klaipėdoje vyrą nušovusią verslininkę teismas siunčia už grotų: skyrė itin griežtą bausmę

Grįžti į straipsnį

Galimai

Galimai portretas
Ne tik alkoholi vartojo, bet ir madinga koksa

Ritai

Ritai portretas
Visi anekdotai iš gyvenimo. Jūs gyvenate su žmona 50 metų ir nė karto nebuvo noro išsiskirti ? - Išsiskirti noro nebuvo, užmušti - daug kartų.

Rita

Rita portretas
Visiems komentatoriams. Nežinau, ką ir kaip ten tas ATA Alijevas ponią Ramunę prikankino, neva, prikuldavo per vienerius metus... Kadangi su savuoju sutuoktiniu gyvenu pusė šimto metų, ir ne kartą noriu kam užvožti- negaliu teisti kitos ponios... . Linkiu p. Ramunei ištverti nelaisvę, nenužmogėti. Ir neteisiu. Dievas -Teisėjas. bet gaila tų Alijevo artimųjų. Jiems jis - sūnus, brolis ir t.t. ir pan...

Baisu

Baisu portretas
Manykime ji pavojinga visuomenei, jeigu gali laikyti rankose ginkla ir saudyti, kalbekim ne tik apie si ivyki, bet ir ateiti, baisu.

O juk

O juk portretas
turetu premija duoti - feministe gi! Kovotoja!

Nėra ką kalbėt..

Nėra ką kalbėt.. portretas
Keturi šūviai.. dar prigėrusi.. ir ji dar laisvėje..

> Rūtenis

> Rūtenis portretas
vaflenis tu minkštom smegenėlėm

giga

giga portretas
Gera sūka gal ją greit zonoj čigonės užrūrys negyvai.Karma suveiks

Rūtenis

Rūtenis portretas
Gaila moters, matyt nelengvas gyvenimas buvo. Bausmė skirta per didelė.

> skirta Romas

> skirta Romas portretas
" Teismas nustatė, kad moteris šeimos namuose Klaipėdoje sutuoktiniui priklausiusiu ginklu šovė į jį keturis kartus. " Sutuoktiniui priklausiusiu ginklu - kur čia parašyta nelegaliai. Tai moteris nelegaliai juo pasinaudojo.

elena

elena portretas
jeigu buvo negeras nereikejo gyventi issikirti paprasciau nei zudyti

Tai koks motyvas?

Tai koks motyvas? portretas
Tai koks motyvas. Ėmė taip ir nušovė. O kieno pistoletas? Matyt kietas buvo Alijevas? Kažkokiam klanui priklausė? Tas klanas ir keršija. Pavardė tai daug ką pasako? Mūsų teisėjai savo teisingumu veda tautą į pražūtį.

Kuilys

Kuilys portretas
Galeciau i ilgalaikius aplankyt

Tikrai

Tikrai portretas
Per daug gavo

Netikiu

Netikiu portretas
Kad yra verslininkė nėra lengvinanti aplinkybė?

>

> portretas
juokas pro asaras, bet kazkodel vyrai - moteru zudikai dvigubai mazesnes bausmes gauna.

Karma is the bitch

Karma is the bitch portretas
Gavo ko nusipelnė

Nuomonė

Nuomonė portretas
Prisidirbo ir gavo pagal nuopelnus. Nėra čia ko jos gailėti. Europoj teisės lygios, tik moterys vis labai mėgsta vaidinti kažkokias aukas.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Galiu tik pasakyti, kad moterys 100 proc. visos yra deivės, ir netikiu, kad nei ta, nei Jonaitienė savo vaikų nesmaugė, nors ir visiškai prisipažino , vis tiek, čia jos Jonaitis ją privertė prisiimti kaltę, o Jonaitienė sakė, kad tuos jos du berniukus pasmaugė jos duktė, nu vienu žodžiu- visos moterys šventesnės nei šventieji, o visi vyrai tik pamatę moterį tuoj pradeda spardytis ir užspardo negyvai.

Apsauginis

Apsauginis portretas
Velionį pažinojau asmeniškai malonus ir kultūringas žmogus buvo. Nereikėtų visokių nesąmonių rašinėti apie mirusį žmogų ir tą nelaimingą moterį.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Nors vieną melagę, kuri melavo esant smurtui, pasodino nemažam terminui, bet aišku ir tai, kad realiai sėdės gal tik kokius 6-7 metus.

čia gi Lietuva

čia gi Lietuva portretas
šaudyti gali tik policininkai ir pasieniečiai

Rokis

Rokis portretas
Nu mano sesė irgi kažkada savo agresyvų vyrą nupylė. Su taburete. Pardavėm namą ir pinigus paklojom kam reikia. Sesė gavo lygtinai.

ops

ops portretas
O kas tas vyras buvo? Papasakokit. Žinosim už ką nupylė.

Andriuks

Andriuks portretas
Nesigailu tokių vyrų. Be reikalo jokia motera jų nešaudo. Matyt buvo rimtas reikalas. Be to, moteris tiek įniršusi, kad geriau kalėjime sėdės, bet nesigailės ir neatsiprašinės. O kad keturias kulkas paleido, tai irgi įrodo jog buvo išvesta iš kantrybės. Matyt vyras daug laiko elgėsi su ja kaip gyvulys.Tokie dažnai galvoja kad jie nebaudžiamai gali daryti ką nori.

plikis

plikis portretas
Nu galėjo moteris protingiau elgtis ir po nužudymo ir teisme. Reikėjo pilti vieną kulką į širdį, kviesti greitąją lavonui, policiją, rėkti šaukti, plaukus rautis, vaidint išprotėjusią. O teisme reikėjo rėkti kad ją vyras gąsdino, šaukė jog užmuš, mojavo muškieta, ji įsikabino, muškieta iššovė... Reikėjo gailėtis, verkti atsiprašinėti, vėl rautis plaukus. Ir būtų gavus lygtinai. Teisme reikia ar subinę bučiuoti ar pinigų duoti.

asd

asd portretas
Nu jo, jei moteris nužudė reik ją nuteisti, jei vyrai kasdien luošina ir dažnai žudo- teisti jų nereikia. Iš tiesų gerų vyrų niekas nežudo, matyt buvo bandiuga ir ją mušdavo. Na tai gavo ką nusipelnė. Jei nužudo moteris, vadinasi ji nebeturėjo jėgų kentėti. Moterys šiaip jau nežudo iš nieko, be jokio ryšio, kaip vyrai.

Mazojoje Rosijoje

Mazojoje Rosijoje portretas
Viskas atvirksciai ypac kai neturi blato/stogo.Zavi moteris—nepanasi i zudike.Sugadintas gyvenimas.

skirta Romas

skirta Romas portretas
Manote nelegaliai laikančiam ginklą labai aktualios ginklo laikymo taisyklės? Kodėl nusprendėte, kad ginklas priklausė vyrui? Ginklas nelegalus, neaišku kieno, kada ir kur įgytas, gal pati ruošėsi nusikaltimui. Dėl apsvaigimo sunku pasakyti, veikiausiai pavartojo "ant drasos", ir šaltakraujiškai paleido 4 kulkas iš arti, pati apsirengė, užrakino duris ir išėjo. Nepanašu į tai, kad nesuvokė ką darė... Nuosprendis griežtas, bet manau, teisingas.

Valio

Valio portretas
Pasirodo egzistuoja teisingumas.Aišku tiek nesėdės,bet praleistų metų jau nesusigražins.

Šaltakraujei žudikei

Šaltakraujei žudikei portretas
tik 15 metų..?! Juk 4 kulkas įsodino savo vaiko tėvui... Iki gyvos galvos privalėjo gaut...

po

po portretas
5 metų bus laisva jau.

kur mes važiuojam

kur mes važiuojam portretas
Va prašau čia buvo girta jau sunkinanti aplinkybe ,o vat 6 men savo vaika išmetusiam tevui apsiniūchinusiam nuo narkotiku tai liko nepakaltinamas nes buvo apsvaiges

> anonimas

> anonimas  portretas
tu pilnas samokslų teorijų nabage. Ten primityviai- boba žudikė ir tiek. O mafija, pinigai ir t.t. tai "atmazkės" kad savo skūrą išgelbėti

One

One portretas
V.komentaras , priskiremas prie debilizmo .

Anonimas

Anonimas portretas
Kažkokia mūtna ta istorija. Tai pinigus dalinosi, tai mafija puolė, tai svaigino ir nieko nepamena. Teisybes manau nesuzinosime.

Romas

Romas portretas
" Moteris buvo pripažinta kalta ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis.." Ginklas turi būti laikomas arba seife,šovinių dėtuvė turi būti atskirai arba su šoviniais, bet prie savęs. Ginklas priklausė vyrui. Kaip jis atsirado pas moterį ? Ir dar su šoviniais. Čia nėra ginklo laikymo pažeidimas ?

V

V portretas
Vausmę...Debilų karta už vairo...

Galerijos

Daugiau straipsnių