Kuklus D. Motiejūno indėlis į „Rockets“ pergalę

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo septintąją vietą penkiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Hjustono „Rockets“ (36 pergalės ir 30 pralaimėjimų) klubas su Donatu Motiejūnu, penktadienį namuose 108:100 (22:27, 17:30, 35:23, 34:20) įveikęs dvyliktojoje pozicijoje Vakaruose esančius Minesotos „Timbervolves“ (22/41) krepšininkus.

Starto penkete žaidęs lietuvis šįsyk nugalėtojams pelnė 4 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei prasižengė. Per 25 žaidimo minutes (25:08) D. Motiejūnas prametė visus 3 tritaškius ir pataikė 2 dvitaškius metimus iš 3.

37 taškais prie pergalės prisidėjo Jamesas Hardenas, 24 - Jeremy'is Linas, 14 - Chandleris Parsonsas, 12 - Gregas Smithas, 9 - Carlosas Delfino.

Svečių, kurie trečiojo kėlinio pradžioje turėjo 20 taškų (59:39) persvarą, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Derrickas Williamsas ir J.J. Barea (po 19 tšk.), Ricky'is Rubio (14 tšk.), Gregas Stiemsma (12 tšk.), Mickaelis Gelabale bei Luke'as Ridnouras (po 10 taškų).