V.Garasto taurė: „Neptūnas“ ir „Budivelnyk“ buvo bejėgiai

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai nepasipriešino Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipai pirmosiose Vlado Garasto taurės turnyro rungtynėse. Svečiai iš sostinės šventė įtikinamą pergalę 94:78 (23:19, 28:15, 28:14, 15:30).

Kazio Maksvyčio auklėtiniai priešinosi tik pirmąjį ketvirtį, kurį pralaimėjo 4 taškais.

Įpusėjus antrajam kėliniui vilniečiai atitrūko ir pirmąją susitikimo dalį laimėjo 51:34.

Po pertraukos šeimininkai buvo bejėgiai sustabdyti įsibėgėjusius svečius. Skirtumas šoktelėjo iki 70:38.

Per paskutinįjį kėlinį Aleksandro Džikičiaus kariauna atleido vadeles. Tuo pasinaudoję „Neptūno“ žaidėjai sumažino santykį iki 16 taškų.

Pirmasis V.Garasto turnyras vyks penkias dienas – baigsis rugsėjo 11-ąją. Turnyras vyks rato sistema, po dvejas rungtynes kiekvieną dieną.

Penktadienį dar žaidė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ir Kijevo „Budivelnik“. Rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė rusai – 105:90 (32:26, 22:26, 25:23, 26:15). Lemiamą persvarą Krasnodaro ekipa įgijo paskutinįjį kėlinį.

Šeštadienį į kovą stos ir penktasis turnyro dalyvis – Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Dnepropetrovsko „Dnipro“ klubas.

Šiame straipsnyje: V.Garasto taurėkrepšinis

nujo

nujo portretas
kaip supratau kitoms sporto šakoms pinigų nebeliko...viską atidavė neptūnui? na tada lai garsina pralaimėjimais...