Žiniasklaida: V. Semeškai paliekant KAM, Gynybos resursų agentūroje dirbti pradėjo jo marti

  • Teksto dydis:

Konservatoriui Viliui Semeškai 2022 metais paliekant krašto apsaugos viceministro postą, prieš šios ministerijos veikiančios Gynybos resursų agentūros (GRA) prisijungė politiko būsimoji marti, rašo portalas „Delfi“.

Kaip nurodoma portalo publikacijoje, politikas viceministro pareigas paliko gruodžio 9 dieną, o po kelių dienų, gruodžio 14 d., tuometinė sūnaus draugė laimėjo GRA rengtą konkursą į prekių ir paslaugų specialisto pareigas. Darbo sutartis su ja sudaryta 2023 m. sausio 9 d.

Portalui susisiekus su V. Semeška ir pasiteiravus, ar ši situacija nėra sutapimas, kad vos po kelių dienų jam atsistatydinus į GRA specialisto poziciją buvo priimta jo sūnaus širdies draugė, politikas tai neigė.

„Iš kur jūs ištraukėte tokį dalyką? Ne, čia netiesa, 2022 metų gruodį ji negalėjo įsidarbinti, man sūnus sakė, kad ji 2023-aisiais, kai aš seniai nebedirbau“, – teigė jis.

KAM pateikus portalui duomenis apie konkursą, paaiškėjo, kad jis į šias pareigas buvo paskelbtas 2022 metų lapkričio 21 d., kai V. Semeška dar dirbo KAM.

Agentūros direktorius atrankos komisiją sudarė tą pačią dieną, kai įvyko pats konkursas – gruodžio 14-ąją. Sudarydamas komisiją direktorius nurodė atranką įvykdyti 9 valandą ryto. „Delfi“ turimais duomenimis, atrankos komisijoje dirbo keturi GRA darbuotojai, jie ir priėmė galutinį sprendimą dėl konkurso laimėtojos.

„Aš nežinau apie tą konkursą, aš tik žinau, kad įsidarbino nuo 2023 metų, taip kad apie konkursą jokį... Aš net nežinau, kas ten per konkursas, – tikino politikas.NAUJAUSI KOMENTARAI

voratinklis

voratinklis portretas
,,..nepažįstu aš tų draugų.."

.

. portretas
O kaip eksparlamentaras Sabutis? Jis savo narkomanę dukrą buvo Seime įdarbinęs savo patarėja. Ir kai pakėlė skandalą žmonės, nachališkai išsisukinėjo. Narkomanei tos algos pakakdavo dienai. kokainas brangus. Tai suporaskite, kiek Sabutis turi imti kyšių jau būdamas prokurorų profesinės draugijos vadu. Ir nieko, jokių bausmių Sabučiui. O dar tikrinkite jo tikrąją biografiją. Kaip gavo, tai yra, nusipirko teisininko diplomą. Kaip buvo medkirtys ir ko yra pridaręs. Kas jo giminė? Kiek narkodilerių yra Sabučių tarpe? Kiek narkomanių yra Sabutyčių?

tas gero

tas gero portretas
neduos ,marti tuo labiau ,tik kodel tokia trauka i finansus ,tu buvusiu?
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių