Apie nuo legioneliozės mirusį vyrą: mama liūdną žinią išgirdo per Motinos dieną

Grįžti į straipsnį

Manau neapsiriksiu

Manau neapsiriksiu  portretas
Kad su vandeniu visuose miestuose problema. Tiek su šaltu, tiek su karštu. Visą rudenį, žiemą net ne sukant šalto vandens karštas vos šiltas, tad iš kur nebus tų bakterijų ir žmonės nesirgs. Tik po reguliavimų dabar antra diena tikrai karštas, o nuo gyvatuko nusideginau net ranką. Kažkoks neaiškus ir šaltas - užvirinant kažkokia pilka putra ant puodo šonų ir dugno... Užtai akcininkai uždirba.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Mūsų name buvo pranešta , kad vyks'' terminis šokas'' , tad vandenį teks nuleisti, ŠOKO METU DVIEM TERMOMETRAIS PATIKRINAU BĖGANČIO ''KARŠTO '' VANDENS TEMPERATŪRĄ , ŠOKO METU JI BUVO 53 LAIPSNIAI , MANO NUOMONE KASDIEN TURI BŪTI 52 LAIPSNIAI GRYŽTANČIO VANDENS , O ČIA PER ŠOKĄ BUVO 53 LAIPSNIAI PADUODAMO KARŠTO VANDENS ar tai ne valdžios sukčiavimai , jie priveda prie M I R Č I Ų .

Anonimas

Anonimas portretas
tai gal cia visai ne vanduo kaltas o vamzdynus reikia keisti jei jie jau 50 metu nekeisti gal ne ten ieskoti galu valdzia kalta

todėl

todėl portretas
kad karštas vanduo visai nekarštas. Taupo , sukčiauja. Dėl vandens pašildymo nėra jokios kontrolės ir dėl to galima dirbti, bet kaip, Jau ne pirmas mirtinas atvejis.

N

N portretas
Vyksta taupymas,žmonės viską taupo,nes viskas labai brangu,ir vanduo,todel mazai naudoja karšto.O,kas valys,tvarkys?tokių nėra dabar.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu žema vandens temperatūra,o gyventojai mažai naudoja karšto vandens ir atsiranda tos bakterijos.Vandens temperatūra turi būti apie 60laipsnių karštumo.Norint maudytis reikia gerai nuleisti vandenį ir tada nebus mirčių,o daugiabučiams nemažinti vandens temperatūros.

nu ir

nu ir portretas
pinigu straipsniams ira? o vandentekio pravalimui nera?

Galerijos

Daugiau straipsnių