Lenkų ūkininkai pradėjo protestus prie dar dviejų Ukrainos pasienio kontrolės punktų

Lenkijos ūkininkai sustabdė eismą keliuose, vedančiuose per Zosino-Ustyluho ir Dolhobyčuvo-Uhrynivo kontrolės punktus, ir vėl užblokavo Šehynės kontrolės punktą.

Taip teigiama Ukrainos valstybės sienos apsaugos tarnybos interneto svetainėje paskelbtame pranešime.

Pasak Lenkijos pasieniečių, pirmadienio rytą, po 10 val. vietos laiku, lenkų ūkininkai pradėjo protestus prie Zosino kontrolės punkto. Protestuotojai ketina per valandą praleisti tris sunkvežimius, sveriančius daugiau kaip 3,5 tonos.

Lengvieji automobiliai, autobusai, transporto priemonės su humanitarine pagalba ir transporto priemonės iki 3,5 tonos, judančios abiem kryptimis, bus aptarnaujamos įprasta tvarka.

Ukrainos pasieniečių duomenimis, apie 10 val. beveik 150 piketuotojų ir 20 vienetų žemės ūkio technikos pradėjo blokuoti eismą prie Dolhobyčuvo kontrolės punkto. Buvo apribotas sunkvežimių, sveriančių iki 7,5 tonos, judėjimas abiem kryptimis, taip pat į Lenkiją įvažiuojančių sunkvežimių, sveriančių daugiau nei 7,5 tonos, judėjimas. Protestuotojai ketina praleisti po du sunkvežimius per valandą abiem kryptimis.

Be to, Lenkijos ūkininkai atnaujino savo protestus prie Medykos-Šehynės kontrolės punkto. Turimais duomenimis, jie praleis po vieną sunkvežimį per valandą. Protestas neturės įtakos lengvųjų automobilių ir autobusų eismui.

Nuo 2024 metų vasario 9 dienos protestai vyksta Lenkijoje, netoli sienos su Ukraina, magistralėse, vedančiose per Dorohusko-Jahodynos ir Hrebenės-Rava-Ruskos kontrolės punktus.


Šiame straipsnyje: Lenkijos ūkininkaiprotestaiUkrainos pasienio kontrolės punktaikaras Ukrainoje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių