Kauno žalgiriečiai nutolo nuo varžovų

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionato dalyviams liko žaisti po trejas reguliaraus sezono rungtynes, tačiau šio etapo pirmą vietą jau užsitikrino „Kauno Žalgiris“.

Daugkartiniai šalies čempionai žalgiriečiai per 15 turo dvikovą svečiuose 6:1 nugalėjo Vilkaviškio „Brukliną“. Pirmas įvartis aikštės šeimininkams buvo itin apmaudus – po kampinio įsimušė kamuolį į savo vartus. Netrukus „Kauno Žalgirio“ legionierius Vinicius padidino skirtumą, o antrą kėlinį A lygos lyderiai pirmavo jau 5:0.

Pergalių seriją pratęsė Mažeikių VIP futbolininkai, 5:1 įveikę Jonavos „Vikingus“. Mažeikiečiai laimėjo trečią mačą iš eilės. Trylikos nelaimėtų rungtynių atkarpą nutraukė Širvintų „VGTU Vilkai“, 6:2 privertę kapituliuoti Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą.

Kiti 15 turo rezultatai: „Akmenės kraštas“–„Gargždų pramogos“ 5:4, „Radviliškis“–„Kėdainiai United“ 5:2.

Lietuvos salės futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio burtai lėmė, kad dėl kelialapio į pusfinalį „Kauno Žalgiris“ kausis su Mažeikių VIP, o „Hegelmann“ – su „VGTU Vilkais“. Be to, „Bruklinui“ teks išmėginti jėgas su „Akmenės kraštu“ arba Vilniaus „Aktu“, o Radviliškio klubui – su Vilniaus VDA futbolininkais.

Finalo ketverto turnyras numatytas vasario 17–18 d. Kauno sporto halėje.