„Kauno Žalgiris“ žengė į taurės pusfinalį

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai LFF taurėje antrus metus iš eilės žengė į turnyro pusfinalį. Sauliaus Širmelio komanda ketvirtfinalyje rezultatu 3:1 (0:0) įveikė FA „Šiaulius“.

Pirmojo kėlinio metu svečiai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau realių galimybių nesusikūrė, o varžovų vartams grėsmę dažniau kėlė žalgiriečiai. Tiesa, pliaupiant lietui, į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui 0:0.

Po pertraukos iniciatyvą jau perėmė „Kauno Žalgiris“, o sužaidus pusę kėlinio pasipylė ir įvarčiai.

Iš pradžių dėkingai atšokusį kamuolį susitvarkė ir stipriu smūgiu į vartus pasiuntė Divine’as Naah, o netrukus netikslų komandos draugo smūgį galva pataisė Gratas Sirgėdas – 2:0.

Praėjus vos porai minučių žalgiriečiai grubiai suklydo savo baudos aikštelėje, o paskirtą 11 m. baudinį užtikrintai realizavo „Šiaulių“ legionierius iš Latvijos – 2:1.

Per likusį laiką „Kauno Žalgiris“ sėkmingai gynėsi ir ieškojo savo galimybių kontratakose, kurios buvo itin pavojingos.

Galiausiai, jau pridėto rungtynių laiko metu, į svečių vartus krito ir trečiasis įvartis. Atšokusį kamuolį susitvarkė ir iš už baudos aikštelės ribų į vartų kampą pasiuntė 19-metis Nidas Vosylius – 3:1.